Kuidas parandada karmat, et leida endale sobiv partner?

Partneri leidmine ja püsisuhte loomine on oluline osa meie elust. Milliseid inimesi ja suhteid Sa oma ellu meelitad, sõltub olulisel määral karmadest, mida oma ellu loonud oled. Kui soovid parandada oma karmat, et leida seeläbi oma ellu sobiv partner, siis on oluline järgida teatud põhimõtteid.
1

Esimese sammuna tuleks mõtiskleda sellele, millised on olnud Sinu senised suhete mustrid. Selleks analüüsiks tuleks varuda aega. Oluline on säilitada objektiivsus. Millised suhted on Sul varem elus olnud ja milliseid mustrid korduvad? Seeläbi on Sul võimalik enda jaoks teadvustada võimalikke blokeeringuid ja vähendada negatiivset karmat, mida endaga kaasas kannad.
2

Enne kui enda ellu sobiva partneri leiad, tuleb arvestada asjaoluga, et enesearmastus ja -hinnang peavad olema positiivsed. Kui endas kahtled ja ennast maha teed, ei saa ka uued tutvused tekkida. Ja kui need peaksidki tekkima, laguneb kõik koost päris kiiresti. Et luua endale positiivset karmat partneri leidmiseks, pead tegema tööd enesehinnangu parandamiseks. Ka emotsionaalne tasakaal on äärmiselt oluline.
3

Minevikus tekkinud haavad võivad mõjutada meie suhtumist ja käitumist suhetes. Andestamine endale ja teistele aitab vabastada negatiivseid emotsioone ning luua ruumi uutele võimalustele. See ei tähenda unustamist, vaid vabastamist mineviku koormast.
4

Enne, kui hakkad oma ellu partnerit otsima, tuleks enda jaoks läbi mõelda need omadused, mis Sinu tulevasel partneril kindlasti olema peaksid. Neid omadusi ei tohiks olla liialt palju. Lisaks tasuks enda jaoks lahti mõtestada, mida Sa suhtelt ootad. Seeläbi on Sul võimalik tutvuste loomisel rohkem keskenduda sobivamatele inimestele.
5

Partneri otsinguil tuleb rõhk panna positiivsusele. Ka siis, kui mõni tutvus ebaõnnestub, on sellel mängida oluline roll Sinu elus, sest kindlasti õpid midagi purunenud suhtest. Positiivne suhtumine ja avatus parandavad olulisel määral Sinu karmat. Positiivne energia meelitab ligi positiivset energiat.
6

Teiste inimeste või ka loomade aitamine parandab väga märkimisväärselt Sinu karmat. Partneri otsingutel tasub tegeleda heategevuslike töödega. Aita omakasupüüdmatult teisi inimesi või loomi, hoia loodust. Lisaks sellele, et lood sellega oma ellu positiivset karmat, võimaldab heategevuslik töö Sul kohtuda uute inimestega.
7

Kohtingutel käimine eeldab suurt kannatlikkust. Ära lase ennast mõjutada pisiasjadel. Kui mõistad teise inimese hukka juba esimesel silmapilgul tühistest asjadest tingituna, tekitad endale seeläbi palju negatiivset karmat.
8

Partneri otsingutel on väga olulisel kohal usk. Usu sellesse, et universumil on Sulle midagi imelist varuks ning see jõuab Sinuni just siis, kui on kätte jõudnud õige aeg. Omalt poolt haara kinni uutest võimalustest, mis Sinu eluteele satuvad. Ära lase kunagi pettumustel ennast heidutada, sest tea, et õige partner ilmub Sinu teele siis, kui on õige aeg.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Reisihoroskoop üheks kuuks


Aeg-joone horoskoop


Aastahoroskoop (perekond)


Vihmavari: roos


Tassid: loomad (4 tk)


Skulptuur


Kaelakee: lõvi tähtkuju


Kaelakee: hauliit


Kaelakee ja kõrvarõngad


Kott - Kalidi


Kaelakee: kalade tähtkuju


Käevõru: ametüstNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused