Ülemuse horoskoop (Vähk)

Vähi tähtkujus sündinud ülemus on töökas ja pühendunud. Ta võtab kõiki asju tõsiselt ning püüab endast alati ka head muljet jätta.

Ta on üldiselt alati rahulik ja pühendunud ning suudab olulisi otsuseid langetada üsna kerge vaevaga. Samas on ta väga tundlik, kuid oskab seda päris hästi varjata. Alluvad peaksid olema väljaütlemiste osas päris ettevaatlikud, kui ei soovi oma ülemusega tülli minna.

Raha on Vähi jaoks väga olulisel kohal. Seepärast pöörab ta väga suurt tähelepanu ülemuse rollis sellele, et raha teenida ja et tema organisatsioon rahaliselt hästi hakkama saaks.
Tema mälu on hästi arenenud. Ta suudab meeles pidada ka asju, mida teised on juba ammu unustanud.

Ta jälgib väga tähelepanelikult alati oma alluvate käitumist ja töötamist. Võimalik, et seda ei olegi hästi näha. Alluvad peaksid sellega pidevalt arvestama. Ta hindab väga kõrgelt seda, kui kohustused õigeaegselt ja korrektselt tehtud. Ta on valmis pigem leppima oluliste kohustuste täitmisel hilinemisega, kuid mitte eksimustega. Neid kolleege, kes on oma tööalastes kohustustes edukad, hindab Vähist ülemus väga kõrgelt. Ka peaks ta kohusetundlikke alluvaid vääriliselt tasustama.
Vähi tähtkujus sündinud ülemus on alati sümpaatne ja meeldiva käitumisega. Ta hindab väga traditsioone. Ta ei unusta kunagi oma alluvaid. Seepärast korraldab Vähist ülemus mitmesuguseid väljasõite ja koosviibimisi. Ta on väga helde nende alluvate suunas, kes oma tööd hästi teevad.

Vähi tähtkujus sündinud ülemus on valmis alati kuulama alluvate probleeme. Alluvad peaksid ainult meeles pidama seda, et Vähile tuleks oma probleeme ja muresid esitada võimalikult taktitundeliselt.

Ta pöörab väga suurt tähelepanu sellele, et töökeskkond oleks meeldiv ja pingetevaba. Talle ei meeldi see, kui alluvad omavahel nääklevad või tülitsevad. Vähi tähtkujus sündinud ülemus suudab kiiresti mõista, kes on tülides süüdi, mistõttu ei tasu talle valetada.
Talle meeldib väga see, kui alluvad oma teadmisi ja oskusi täiendavad. Sellised alluvad on tema silmis alati kõrgemalt hinnatud.

Nagu juba varem öeldud, pöörab Vähi tähtkujus sündinud ülemus väga suurt tähelepanu rahaasjade korraldamisele. Ta jälgib tähelepanelikult seda, et alluvad ei läheks rahaliste väljaminekute tegemisel liiale. Ka tuleb alluvatel rahaasjadesse suhtuda täie tõsidusega. Hoolimatus rahaasjades pahandab väga Vähi tähtkujus sündinud ülemust. Seda tasuks eriti silmas pidada raamatupidajatel ja kassapidajatel, kes rahaga otseselt kokku puutuvad.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Nimemuutuse mõju eluteele


Sünnihoroskoop + horoskoop naisele


Saatuse analüüs + saatus-tulevik horoskoop


Käevõru: malahhiit ja punane tiigrisilm (14-16 cm)


Kõrvarõngad: mesilane


Seinapilt lõuendil või kapal: liivamäed


LED küünlad (3 tk)


Skulptuur: noodid


Chevrolet Camaro SS


Kaelakee: larimar


Seinapilt lõuendil või kapal: Mustjärv


Tass: pandaNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused