Inimesed ei kohtu üksteisega kunagi juhuslikult, selleks on alati kindel põhjus

Elu on täis ootamatuid kohtumisi ja sündmusi, mis võivad tunduda juhuslikud. Samas paljud usuvad, et igal inimesel, kellega me oma eluteel kohtume, on mingi kindel roll meie elus. See filosoofiline lähenemine viitab sellele, et meie teed ristuvad alati põhjusega ning iga kohtumine ja sündmus meie elus on osa suuremast plaanist.

Eesti vanasõna ütleb: “Mis juhtuma peab, see juhtub”. See kõnekäänd peegeldab usku saatuse olemasolusse – mõtteviisi, et meie elud on ettemääratud ja juhuslikkust pole olemas. Kaasaegne psühholoogia ja filosoofia on sageli arutlenud, kas meie kohtumised teiste inimestega on tõesti juhuslikud või on need osa suuremast saatusest.
Iga inimene, kellega me kohtume, toob meie ellu midagi uut – olgu see siis õppetund, võimalus kasvada või lihtsalt hetke jagamine. Mõnikord tundub, et teatud inimesed tulevad meie ellu täpselt õigel ajal, kui me neid kõige rohkem vajame. Selliseid kohtumisi võib pidada saatuslikeks, kuna nad mõjutavad sügavalt meie arengut ja maailmavaadet.

Šveitsi psühhiaater Carl Jung tutvustas sünkroonsuse mõistet, mis viitab tähendusrikastele kokkusattumustele. Jungi sõnul ei ole need sündmused juhuslikud, vaid neil on sügavam, sageli varjatud tähendus. Näiteks kui kohtume inimesega, kes jagab meie huvisid või aitab meil lahendada probleemi, mida oleme kaua püüdnud mõista, võib see olla sünkroonse sündmuse tulemus.
Paljud inimesed usuvad, et Universum saadab meile märke ja juhatust läbi teiste inimeste ja sündmuste. Kui me oleme avatud ja teadlikud, suudame neid märke märgata ja nende järgi tegutseda. Intuitsioon mängib siin olulist rolli – see sisemine tunne, et miski või keegi meie elus on erilise tähendusega, on võimas suunanäitaja.

Tähenduse leidmine kohtumistest võib olla keeruline, kuid see algab teadlikkusest. Võta aega, et mõelda oma suhetele ja kohtumistele – mis rolli need inimesed sinu elus mängivad? Mida oled nendelt õppinud? Kuidas on need kohtumised sind muutnud?

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Karma analüüs


Aastahoroskoop - 239 lehekülge


Seinapilt lõuendil või kapal: talv rabas


Seinakaunistus


Roostevabast terasest kausid (4 tk)


Kaelakee: kaljukitse tähtkuju


Taro kaardid: The Crystal Power (koos raamatuga)


Skulptuur: armastajad


Tassid (6 tk)


Kristallipuu: ametüst


VaasNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused