Kuidas parandada karmat, et suhe partneriga toimiks paremini?

Armastus on jõud, mis ühendab meid teistega ning mõjutab meie emotsionaalset ja vaimset heaolu. Meie suhted ja armastus tervikuna kujundavad meie karmat ning võivad mõjutada meie elu mitmel viisil. 8 nõuannet, mis aitavad liikuda sügavama armastuse ja tervema suhte poole.
1 nõuanne

Armastus enda vastu on aluseks harmoonilisele suhtele. Seepärast on peamiseks sammuks armastuse karma parandamisel see, et õppida ennast rohkem armastama ja austama. Ennast tuleb väärtustada ja enda eest tuleb hoolitseda, seda nii füüsilisel, emotsionaalsel kui ka vaimsel tasandil.
2 nõuanne

Andestamine vabastab minevikus tekkinud pingetest ning avab uksed sügavama armastuseni. Hoides kinni hirmudest, solvumistest ja vigast, lood endale armastuse vallas väga negatiivset karmat, mis varem või hiljem hakkab mõjutama Sinu partnerlussuhet. Andestamine ei tähenda seda, et unustad, vaid vabastad sellega ennast negatiivsetest emotsioonidest, mis tekitavad probleeme nii partnerlussuhtes kui ka inimsuhetes tervikuna.
3 nõuanne

Avatud ja aus suhtlemine on positiivse karma loomiseks hädavajalik. Õpi oma partnerit kuulama ja teda toetama. Sina peaksid olema partneriga suhtlemisel avatud ning vältima varjamist ja valetamist. Konfliktid tekivad partnerlussuhtes tavaliselt valesti mõistetud sõnade ja tunnete tõttu, mistõttu ole partneriga suhtlemisel avatud, aus ja otsekohene.
4 nõuanne

Jälgi oma mõtteid. Sinu mõtted mõjutavad suhet väga olulisel määral. Mida negatiivsemad on Sinu igapäevased mõtted, seda suurema negatiivse varjundi oma suhtele lood. Püüa näha kõikides asjades positiivset, ka nendes asjades, mis on Sulle rasked. Alati on võimalik ka keerulistest olukordadest midagi õppida ja positiivset leida.
5 nõuanne

Positiivset karmat lood sellega, et kui oma partnerit rohkem toetad ja julgustad. Ära karda välja öelda seda, kui ise toetust ja julgustust vajad. Mehed kipuvad selles osas olema liialt tagasihoidlikud, mis võib tekitada suhtes palju probleeme, kuna naised lihtsalt ei suuda oma meeste käitumist mõista. Seetõttu tuleb suhtes panna rohkem rõhku üksteise toetamisele, julgustamisele ja kuulamisele. Seeläbi on võimalik suhtesse tuua hulganisti positiivset energiat.
6 nõuanne

Suhetes tuleb alati ette erimeelsusi ja konflikte. Oluline on aga leida kiiresti kompmisslahendused, mis mõlemat suhte osapoolt rahuldavad. Kompromisside leidmine aitab suhtes harmooniat säilitada ning ei lase negatiivsel karmal tekkida.
7 nõuanne

Ole tänulik nii väikeste kui ka suurte asjade eest, mida partner Sulle teeb või pakub. Tänulikkus parandab olulisel määral karmat ning toob suhtesse rohkem lähedust ja armastust.
8 nõuanne

Partnerlussuhtes aitab positiivset karmat luua üheskoos minevikus tekkinud haavadega tegelemine. Neist haavadest tuleks üksteisega rääkida ning otsida lahendusi nende lahendamiseks. Lisaks sellele aitavad sellised vestlused üksteist edaspidi paremini mõista.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop


Aasta horoskoop (armastus ja suhted) + aasta horoskoop (armastuse otsimine ja leidmine)


Inimese isiksuse ja elutee skeemi põhjalik numeroloogiline analüüs (põhjalikum variant)


Ehitusmasinad ja kraana


Seinapilt lõuendil või kapal: Pakri tuletorn päikeseloojangus


Dekoratsioon: ahhaat


Multifunktsionaalne pastakas


Kott - Kalidi


Kaelakee: amburi tähtkuju


Käevõru: turmaliin


Hundi kujuke: tiigrisilm


Dekoratsioon: tšakra ja ahhaatNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused