5 põhjust, miks osta kasutatud Volvo

Kommertsartikkel

Kui ütled Volvo, siis mõtled automaatselt: turvalisus.

Rootsi tuntumaid autobrände on endale ajaga külge saanud täiesti ühemõtteliselt positiivse imidþi. Kas sellise kuvandi kujunemisele on aidanud kaasa meie mälestused kuldsest Rootsi ajast või üleüldiselt eestlaste seas kõrgelt hinnatud Skandinaavia kultuur, polegi suurt vahet. Sest tuleb ju tunnistada, et Volvo hea maine on üleilmselt auga välja teenitud ega põhine kaugeltki pelgalt emotsioonidele või ilusatele mälestustele.

Erandiks pole ka kasutatud Volvo, mida võib pea et pimesilmi soovitada igaühele, kes uut sõiduvahendit otsides küsiva pilguga ringi vaatab.

Loomulikult oleks iga inimese esimeseks valikuks täiesti uus äsja tehasest välja sõitnud auto, aga enamasti ei käi soovid ja võimalused päriselus kokku. Kasutatud Volvo ongi sisuliselt järgmine parim asi, mida soovitada.

Volvo on turvaline

Üldtuntud on teadmine, et tänasel päeval nii enesestmõistetavana tunduva turvavöö viis veidi enam kui 70 aastat tagasi laiade massideni just Volvo. Sellest ajast peale on Volvo olnud turvatehnoloogia arendamisel ja seeriatootmisse laskmisel kindel liider.

Tehniliste lahenduste arendamisel on Volvo olnud esirinnas ka erinevate juhiabisüsteemide ja turvapatjade kasutuselevõtul. Vähem teada on ehk fakt, et ka tänapäevase väikelaste turvatooli arendas välja just nimelt Volvo.

Volvo on vastupidav

Väikese ja esmalt küllalti lokaalse tähtsusega Volvol oli autode tootmisega algust tehes ainult üks võimalus oma klientide usalduse võitmiseks. Kui rootslased poleks Volvot ostnud, siis oleks autotootja tegutsemine ilmselt üsna üürikeseks kujunenud.

Usalduse võitmine toimus kõige loogilisemal moel – läbi kvaliteedi. Kasutati kindlaid ja läbiproovitud tehnilisi lahendusi, mida kogemuste ja teadmiste kasvades järjepidevalt täiendati.
Lisaks kasutas Volvo autode valmistamiseks väga kvaliteetseid materjale. Kui lisada siia juurde veel põhjamaiselt kõrge tööeetika ja kohusetunne, ongi retsept kvaliteetse auto sünniks olemas.

Läbi ja lõhki põhjamaine

Volvo on meie kliimasse väga sobilik sõiduvahend.

Alates esimesest automudelist peale on Volvo pidanud arvestama ja toime tulema kõige äärmuslike ilmaoludega, mida emakesel loodusel pakkuda on: alates paukuvast pakasesest ja lumetormidest, tihedast udust, lõõskavast suvepäikesest kuni lõputuna näivate sügisvihmadeni.

Kiilasjää ja lumevallid teedel, vihmavalingutest tekkiv vesiliug, kuumuses sulav asfaltkate – kõik need seinast seina sõiduolud olid Volvo inseneridel ilma igasuguste testlaboriteta omast käest võtta.

Kõik autotööstuses käiku läinud uued lahendused sündisidki läbi igapäevaste kogemuste. Miinus 35-kraadises pakases jäätuva esiklaasi või nigela salongisoojenduse tõttu külmetavad jalad sundisid Volvo töötajaid ekstra kõvasti vaeva nägema. Oma hea inseneritöö vilju said nad koos perede, naabrite ja tuttavatega Volvos sõites ka ise kohe tunda.

Äratuntava stiiliga

Volvo kandiline väljanägemine ei tõukunud üldlevinud eksiarvamuse kohaselt skandinaavialikust esteetikast ja lihtsuse taga ajamisest, vaid johtus eelkõige turvalisusest. Aja möödudes jooned küll veidi pehmenesid, aga üldine sirge ja minimalistlik disainikeel jäi siiski domineerima ning kujunes vägagi äratuntavalt Volvo signatuuriks.

Sama stiil jätkub ka salongis. Volvo sõitjateruum on vaoshoitud, funktsionaalne ja põhjamaiselt väljapeetud.

Volvo on – Volvo!

Volvos on see sõnukirjeldamatu “miski”, ainult Volvole iseloomulik karisma, mis ta teiste autode seast esile tõstab. Täpselt nagu mõni näitleja kerkib teiste näitlejate hulgas esile, ilma et oskaksid täpselt öelda miks. See pole pelgalt välimus, hääletämber või miimika. See on kõik omadused kokku ja siis veel lisaks veidike seda “miskit”, mida kas on või pole.

Volvol on see fluidum olemas! See salapärane aura, mis ta võrdsete seast veidi võrdsemana kõrgemale tõstab.NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused