Numbrivibratsioonide sotsiaalne suundumus

Numeroloogias esindavad numbrid teatud omadusi, nii negatiivseid kui positiivseid. Ka sotsiaalses suundumuses on numbritel suur mõju. Iga number on erinev, ei parem ega halvem. Sama numbri kandjatel on samad omadused, aga tegelik mõju oleneb sellest, millises koosluses on numbrid inimese isiksuse üldskeemis, kuidas tema põhinumbrid sobituvad omavahel, mitte kunagi ei saa iseloomustada kedagi ühe numbri põhjal.

Kuigi elutee number on kõige olulisem, mõjutavad sotsiaalset suhtlemist ka teised numbrid: iseloomu number, hinge ja püüdluste number, välise mulje number, sünnikuupäev, eesnime number ja hoiakute number.
Elutee number saadakse sünninumbrite liitmisel ja üheks numbriks taandamisel, näiteks 8. juunil 2001 sündinud inimese eluteeks on 8+6+2+1=17=8. Sünnikuupäeva kahekohalised numbrid taandatakse üheks numbriks, välja arvatud 11 ja 22.

Hoiakute number saadakse sünnikuu ja -päeva liitmisel ja üheks numbriks taandamisel. Nimest saadakse iseloomu, hinge ja välise mulje number. Hingenumbri annavad vokaalid, välise mulje konsonandid ja iseloom tuleneb tervest nimest. Tähed asendatakse numbritega ja taandatakse ühekohaliseks va meisternumbrid 11, 22, 33, 44, 55. Nende puhul jääb alati valik, sest meisternumbri energia on keeruline ja sageli saavutamatu.

1 – A, J, S
2 – B, K, T
3 – C, L, U
4 – D, M, V
5 – E, N, W
6 – F, O, X
7 – G, P, Y
8 – H, Q, Z
9 – I, R
Võnge 1 – suund on õppida olema sotsiaalselt sõltumatu

Sotsiaalne suundumus on olla juht ja algataja, olla populaarne ja domineeriv. 1 ei ole see, kes on valmis lõputult varupingil istuma. Ta ei armasta vastasseisu ja väldib seda igal võimalikul viisil. Seisab sirgelt, mõtleb oma peaga, teeb kõike omamoodi, ei karda oma arvamust välja öelda. Ta ei karda ka konflikti minna, kui seda vältida pole võimalik. 1 on originaalne ja isikupärane sotsiaalses elus.

Võnge 2 – suund on õppida sotsiaalses elus koostööd tegema

Sotsiaalne suundumus on töötada partnerina ja rühmas, olla teistega seotud ja kontaktis. Ta on sõber ja diplomaat, tagasihoidlik ja sageli endas kahtlev, aga sisemine tunnetus on tugev, mistõttu ta tajub ja tunnetab ka varjatud nüansse. Ei taha olla juht, vajab enda kõrvale tuge. Laseb sageli kogu au, mida ise väärib, teistel ära võtta. Tal pole erilist vajadust esile trügida ja oma ego teiste soovide järgi painutada.
Võnge 3 – suund on ennast sotsiaalselt väljendada ja teistele rõõmu tuua

Ta vajab märkamist ja aplausi, peab kasutama oma loovust ja loomingulisi andeid, ennast mingil viisil väljendama. 3 on seltskondlik, elu armastav, rõõmsameelne, pinnapealne, edev ja kergesti tüdinev. Paneb iga ruumi särama ja tõmbab iga seltskonna käima. 3 on väga õnnetu, kui tagaplaanile ja märkamatuks jääb või päris üksi peab hakkama saama.

Võnge 4 – suund on teha korralikult tööd ja rajada oma elule kindel alus

4 on konservatiivne, aus, kitsarinnaline, ustav ja töökas, tema enesedistsipliin on tugev. Ta on väga praktiline ja süsteemikindel sotsiaalses elus. Usaldusväärne 4 on täpne, pisut pikatoimeline, väga kokkuhoidlik (säästlik), ei lase end kõrvale kallutada oma plaanidest, viib asjad alati lõpule. 4 märkab pisiasju ja võib nendesse takerduda, mis aeglustab edasiliikumist. Sotsiaalselt on paindumatu ja nurklik.
Võnge 5 – suund on sotsiaalses elus valikuvabadus säilitada

Ta suhtleb kõigiga ja vabalt, on väga paindlik ja ligitõmbav. Ta vajab ja otsib vabadust ise otsustada ja kogemusi omandada. Väga hea kohanemisvõimega, mitmekülgselt andekas ja õpivõimeline, kiire mõtlemisega, vajab vaheldust ja on väga muutlik. Sotsiaalne suundumus on elu nautlemine. Tüdineb kergesti ja vajab motivatsiooni ning ergutust, piiride tunnetamisega on raskusi.

Võnge 6 – suund on õpetada ja vastutust õppida kandma

Sotsiaalne suund on luua enda ümber harmooniat. 6 armastab vastutustundlikult ja tahab pere luua, on nõuandja ja kaitsja. Ta sekkub teiste ellu, püüab õpetada ja aidata isegi siis, kui seda ei vajata. 6 on kodulembene, perehoidlik ja armastuses truu. Tema ilutaju on kunstipärane ja harmooniavajadus väga suur. Sotsiaalses elus domineerivad tunded.
Võnge 7 – suund on individualistlik

7 on intellektuaalne võnge ja õpib oma kogemuste läbi, läheb sügavuti ja kasutab oma põhjalikke teadmisi. Sotsiaalselt on tark, eraklik, väga isikupärane, pisut müstiline, suhtleb enda valitud inimestega, masse ei talu. Võib olla isegi inimestepõlgur, aga seejuures on üllatavalt hea avalikkuse ees esineja. Käskudele ei allu, on hinges mässaja.

Võnge 8 – suund on eesmärkide saavutamine

Ta on sõltumatu sihiseadja, naudib lahinguid, võimuvõitlust ja eesmärkide saavutamist. Tugev ja auahne 8 on materialistlik, iseseisev ja karjäärile orienteeritud. Sotsiaalselt halastamatu, kuna lihtsalt peab võitma ja teistest parem olema, eeliseid omama. Tugev ja visa 8 pürgib sõltumatuse, rikkuse ja mõjuvõimu poole. Suur enesekindlus tagab edu, mis tekitab kadetsejaid. Sportlik, jõuline ja töökas 8 hindab ka head välimust.
Võnge 9 – suund on humaansus ja empaatia laiemas plaanis

Sotsiaalses suhtlemises on 9 kaastundlik, hooliv ja romantiline. Ta armastab draamat, on muutlik ja pisut hajevil, üleolevalt lahke ja abivalmis. 9 on täiuslik võnge ja tekitab just seetõttu kadetsejaid. Salliv ja tolerantne 9 ei taotle võistlust ega võitlust, aga põhjustab seda tahtmatult. Sotsiaalses elus laia haardega ja loominguline.

Meisternumbrid 11, 22, 33, 44 kannavad erilist energiat, nende sotsiaalne suundumus on keeruline ja mitmetasandiline. Tegemist võib olla suurvaimudega, kes suudavad massidega suhelda, on eriliselt andekad või hoopis väga eraklikud.
11 omab rohkelt inspiratsiooni, on sotsiaalses elus teisi innustav, aga on ka närviline võnge.

22 suudab suuri asju korda saata, võib olla suurvaim või tervendaja sotsiaalses elus, aga võib ka suurushullustuse käes vaevelda.

33 on “Jeesuse võnge”, armastab inimesi ja võtab enda kanda teiste koormaid, võib märtrina toimida.

44 on tõeline suurkuju, võimas isiksus, kes loob ja ehitab midagi suurt. Selle väga paindumatu ja jõulise energiaga on raske toime tulla, võib jõuda väga kõrgele ja võib ka kukkuda väga kõrgelt.

55 on võrgutav ja erilise karismaga, väga ligitõmbav ja samas väga kättesaamatu.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Horoskoop mehele + aastahoroskoop mehele


Aasta analüüs numeroloogia järgi


Aeg-joone horoskoop


Kaelakee: tiigrisilm


Lamp


Pehme mänguasi


Kaelakee: kaljukitse tähtkuju


Käevõru: sodaliit


Kokkupandav helikopter - AH-64 Apache


LED küünlad (4 tk)


Öökulli kujuke: ametüst


LED küünlad (3 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused