Erinevate numbrivibratsioonide seos karjääri ja rahaga

Numeroloogias on 8 materiaalse maailma number ja on seotud mõjuvõimu, äri ja karjääriga, samuti raha hankimise, kasutamise ja hoidmisega. 8 on seotud ka karmaga “mida külvad, seda lõikad” ja on seetõttu väga oluline number. 8 on lõpmatuse sümbol, kui numbrites on see võnge liiga tugev, siis on selle mõjuga raske toime tulla. Inimene võib tunda, et ta käib aina ringiratast ja on kogu aeg samade probleemidega silmitsi. Kui 8 üldse puudub, siis on vaja õppida rahatarkust ja toimetulemist materiaalses maailmas. 8 ülesanne on majanduslik kindlustatus, aga see ei tähenda mitte ahnust ja jõulist ülbet materialismi. Et 8 hea mõju toimiks, peab seda tasakaalustama vaimsusega. 8 puhul peab ise tõeliselt panustama, leige ja vähene pingutus häid tulemusi ei taga. 8 ei tohi raha ja võimu küljes rippuda, siis võib ta mõlemad hoopis kaotada. Raha annab jõu midagi suurt saavutada, et aidata teisi ja aidata maailma. Raha on eesmärgi saavutamise vahend, mitte eesmärk omaette. Õiged otsused, vastutuse võtmine, tasakaal vaimse ja materiaalse vahel tagavad rahalise edu püsivalt.
Millist energiat kannavad põhinumbrid, kui seostada neid mõjuvõimu, karjääri ja rahaga?

1 – ego, annab juhi võimed ja isiklikud jõuvarud, originaalsuse ja agressiivsuse, mida on vaja materiaalses maailmas edu saavutamiseks. 1 on domineeriv ja võimu armastav juht, kes endale vaenlasi oma ülbusega võib tekitada ja liigselt riskides ka kaotada võib.

2 – näitab bioenergia olemasolu, sellega on seotud sisemised tajud, tunded ja kaastunne, mõistmine, kohanemisvõime, tähelepanelikkus, hea koostöövõime. 2 aitab õigeid otsuseid langetada.

3 – korrapära ja loovus, tegutsemine, algatusvõime, suhtlemine, eneseväljendus, teotahe, imago. 3 vajab publikut ja aplausi, võib olla kergemeelne ja pillav ning mõnikord pinnapealne. Suhtlemisoskus ja inimestele meeldimine on oluline ka äritegevuses.
4 – hea tervis ja järjepidevus, visadus, töötamise võime, loogiline mõtlemine, pisiasjade märkamine, rutiinitaluvus, praktilisus ja konkreetsus on olulised omadused ärielus ja karjääri puhul. 4 ehitab kindlaid ja ajas püsivaid asju visa tööga, ta peab palju pingutama, enne kui tulemusi näeb. Stabiilne ja kindel struktuur on selle numbri eelis.

5 – paindlikkus ja intuitsioon, erksad meeled, karisma, sallivus, hea õppimisvõime, mitmekülgsed anded, liikumine, propaganda on abiks ka äri tegemisel, aga ei pea muutma asju liiga kiiresti, kui tekivad raskused või uued silmapiirid ahvatlemas on.

6 – harmooniline võnge, maa, pere ja tunnetega seonduv. Hea kujutlusvõime, perekondlik vastutus, armastusega pühendumine tagavad hea tulemuse. Kaastunne, kohusetundlikkus ja tervendamise võime on kasuks.
7 – on intellekti ja müstikaga seotud number (kaitseingel). Aeg annab materiaalsele maailmale piirid ja sellega peab arvestama. Enesevaatlus ja intuitsioon loovad silla vaimuilma. 7 võimaldab sügavuti asju uurida.

8 – tagab usaldusväärsuse materiaalses maailmas, uuenemise, saavutused, raha saamise ja kasutamise alateadliku oskuse, annab vahendeid ja mõjuvõimu, aga neid ei tohi kurjalt ega ahnelt kasutada.

9 – üldinimlik armastus, kaasasündinud anded, kannatlikkus ja teiste isetu teenimine, empaatiavõime, lõpuleviimine. 9 on tugeva usuga seotud ja hoolib inimestest. Taotleb täiuslikkust.
1, 2, 3, 5, 8 ja 9 aitavad saavutada avalikku tunnustust. 1, 5, 7 ning 9 aitavad luua iseseisvat ettevõtlust. 5 on hea õpivõimega, omandab oskusi kiiresti ja soodustab kaupade müümist ning paindlikku suhtlemist. Soodustab ka kirjanduslikke ettevõtmisi, on huvitava mõttelennuga. 6 kannab vastutust ja võtab kohustusi teadlikult. 11, 22 on meisternumbrid, mis annavad erilisi andeid ja võimeid, aga miski peaks seda erilist mõju tasakaalustama. Omakasu ja ahnust meisternumbrid ei luba.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünnihoroskoop + horoskoop mehele


Eelmise elu analüüs


Elukutsevalik numeroloogia põhjal


Toyota Supra (2020)


Skulptuur


Padjakate 45 x 45 cm (2 tk)


Taldrikud (27 cm) (4 tk)


Tassid: Iris - Vincent Van Gogh (2 tk)


Taro kaardid: Stranger Things (koos raamatuga)


Päikesepüüdja: merevaik


Seinapilt lõuendil või kapal: kalla


Kaelakee: tiigrisilmLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused