Test: see, millise lehe pildi Sa valid, räägib Sinu kõige erilisematest isiksuseomadustest

Oled Sa kunagi mõelnud sellele, miks eelistad ühte asja teisest? Olgu selleks siis toit, auto, lill vms. Suurel määral on valikud seotud Sinu isiksusega, mis on kujunenud aastate jooksul erinevate käitumismustrite ja valikute tulemusena.

Selles testis on pildil 6 lehte. Valides nende hulgas oma lemmiku, näitab see Sinu isiksuse kõige sügavamaid aspekte. Õige vastuse saamiseks ei tohiks lehte valida mitte selle värvi või kuju järgi, vaid selle järgi, milline leht tundub kõige meeldivam. Oluline on valiku tegemise eel lõdvestuda.
Valik 1

Oled ekstravertne inimene. Sinu puhul on olulisteks omadusteks rõõmsameelsus ja impulsiivsus. Sinu energiavarud on väga suured ning nadid kõiki selliseid tegevusi, mis pakuksid seiklusi ja avastamisrõõmu. Riskide võtmine ei ole Sulle võõras. Sa ei mõtle pikalt, kas ühe või teise asjaga peaks tegelema. Kui see tegevus tundub huvitavana, asud pikema jututa asja juurde. Selline lähenemine toob Sinu ellu palju katsumusi ja tagasilööke, kuid see ei ole asi, mis Sind pidurdaks.
Valik 2

Oled väga ainulaadne inimene. Iseloomult oled optimistlik ning alati positiivne. Oskad ja tahad näha ka kõige keerulisemates olukordades positiivseid külgi, mis võimaldab Sul keeruliste olukordadega teistest oluliselt paremini hakkama saada. Kiirgad endast positiivsust ja rahumeelsust. Teised inimesed saavad ennast Sinu läheduses hästi ja turvaliselt tunda. Sul on suurepärane huumorimeel ja karisma, mistõttu ei jäta Sa kunagi külmaks. Oled suurepärane suhtleja ning Sinu tutvusringkond peaks olema päris suur. Oma kõikvõimalike ettevõtmiste juures oled vastutustundlik ning ei jäta midagi pooleli. Eesmärkide nimel oled valmis ennast pingutama kasvõi viimse veretilgani. Pöörad väga suurt tähelepanu teiste inimeste abistamisele ja toetamisele.
Valik 3

Oled rahulik inimene. Liigud elus edasi ning otsid kõiges ja kõigis harmooniat. Oled vaikne ja tagasihoidlik inimene. Samas on Sinu uudishimulikkus päris suur. Soovitud informatsiooni kättesaamiseks oled üsna sihikindel. Soovid olla kursis sellega, millega teised inimesed tegelevad. Ühtegi õppimisvõimalust Sa kunagi käest minna ei lase, sest uute kogemuste ja teadmiste saamine on Sulle üliolulised. Oled suure südamega inimene, kelle poole võivad teised alati pöörduda abi või lohutuse saamiseks. Vihkad väga kõikvõimalikke konflikte. Oled suurepärane lepitaja, kuid pikemaajalised lepitusprotsessid Sulle hästi ei mõju. Eriti võib kannata tervis. Soovid oma elu elada nii, et Sa ei teeks teistele kahju.
Valik 4

Oled tugev isiksus. Oled oma ideaalidele ja eesmärkidele pühendunud ning liigud sihikindlalt selles suunas, et edu saavutada. Elad oma elu väga tugeva moraalikompassiga. Sul on sügav õiglustunnetus. Oled küllaltki paksu nahaga, mistõttu teiste inimeste käitumine või väljaütlemised Sind rajalt maha ei võta. Hoolid väga ka teistest inimestest, püüdes nende soovide ja vajadustele arvestada. Hästi sobiksid teisi inimesi juhtima, kuna oleksid õiglane ja aus. Keerulistes olukordades võtad initsiatiivi ning suudad oma diplomaatiliste oskustega ka kõige probleemsemad olukorrad lahendada. Oled teistele inimestele suurepäraseks partneriks ja sõbraks, kuna oled lojaalne, aus ja oskad saladusi pidada.
Valik 5

Loovus on Sinu üks tugevamaid omadusi. Sul on kunstiline mõtteviis ning eristud selle tulemusena teistest inimetest. Soovid oma elu elada nii, et Sinu käsutuses oleks piisav vabadus. Seetõttu pole teistele inimestele allumine Sulle mitte kõige kergem ülesanne. Kärarikas elu võib Sind häirida, mistõttu eelistad pigem üksindust. Pidutsemine pole see, millest rõõmu tunneksid. Samas kui juba pidutsema oled hakanud, ei peata Sind miski. Kõikvõimalike erinevate situatsioonidega suudad kiiresti kohaneda, mistõttu on selle tulemusena Sulle tagatud eelis teiste inimestega võrreldes. Eelistad küll üksindust, kuid oled samas avatud eksperimenteerimistele ja avastustele.
Valik 6

Oled väga aus inimene ning ausus on Sinu märkimisäärseim isiksuseomadus. Sulle ei meeldi absoluutselt valetamine ja manipuleerimine, mistõttu hoiad sellistest inimestest kaugele eemale, kes seda praktiseerivad. Hoiad väga neid inimesi, kes on Sinu usalduse võitnud. Teiste inimestega suhtlemisel valid hoolikalt oma sõnu, et seeläbi vältida teiste inimeste tunnete haavamist. Suhtud teistesse inimestesse nii nagu sooviksid, et Sinusse suhtutaks. Oled rõõmsameelne inimene ning seltskondlikult aktiivne. Sinuga ei hakka kindlasti teistel inimestel kunagi igav. Sulle on oluline see, et oma teadmisi ja oskusi täiendada, sest vajad teadmisi ja oskusi selleks, et säilitada enesekindlus oma igapäevaste toimetuste juures.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kahe kuu horoskoop (päevade lõikes)


Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku? + Millest räägib Sinu nimi?


Reisihoroskoop üheks kuuks


Kaelakee: roos, rist ja süda


LED küünlad (3 tk)


Tassid ja taldrikud (6 tk)


Taro kaardid: Tarot of Haunted House (ainult kaardid)


Kokkupandav sõiduauto


Kaitseingli kujuke: sodaliit


Seinapilt lõuendil või kapal: Sangaste mõis


Taldrikud (22 cm) (4 tk)


Käevõru: amasoniitNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused