Kuidas hoida erinevast tähemärgist sõpru?

JÄÄR

Meeldiv külg Jääradest sõprade puhul on see, et nad on alati energilised ja heas tujus, tahavad kõike saada siin ja praegu ning soovivad sama ka teistele. Nad on äärmiselt ergutavad sõbrad ja kaotavad kannatuse, kui soovitud reaktsioon jääb tulemata. Otsekohesed Jäärad suudavad lihtsustada ka kõige keerukamaid olukordi ja oskavad leida kiiresti praktilisi lahendusi, räägivad selgelt ja keerutamata. Ei tohi unustada Jäära äärmist enesekesksust, sest Jäär lähtub alati enda vajadustest ja soovidest, võib nii ka alt vedada ja lubadusi murda. Jäära vabandused on absoluutselt veenvad, aga Jäärast sõpra paremini tundes, tuleb tegelik tõde välja. Jäärast sõber veab alt, kui saab parema pakkumise, isegi oma sõpru. Jääradest sõpradel on mitmeid veidrusi, millega on vaja leppida, sest nende seltsis on kõigest hoolimata hea olla. Nende innukus on äärmiselt nakatav. Tuleb vaid leppida, et nende huvid on erinevad ja nad ei suuda asju teiste positsioonilt vaadata.




SÕNN

Sõnn on sõber kogu eluks. Ta ei vea alt kohtumistel ega unusta tähtpäevi ja solvub, kui tema sõbrad sama tähelepanelikud pole. See võib sõpruse isegi lõpetada. Usaldava ja usaldusväärse Sõnni edust saavad sõbrad alati osa suurejooneliste pidude ja kingituste näol. Kuigi Sõnnid loevad raha, on nad sõprade suhtes suuremeelsed ja helded, alati valmis vähemjõukale sõbrale välja tegema. Tavaliselt on Sõnn ka hea kuulaja ja suudab saladusi hoida, mis sõprust tugevdab. Nõu, mida Sõnn annab, on enamasti üldinimlikest positiivsetest väärtustest lähtuv ja seda tasub arvesse võtta. Probleemiks võib olla Sõnni püsimine rutiinis ja tugev vastuseis uuendustele. Sõnnil on väga tugev omanditunne ja tema ignoreerimine või kellegi teise eelistamine ettevõtmistes lõpetab sõpruse. Sõnnil on raske märgata uusi suundi ja väljakutseid, sõbrad saavad siin teda taktitundeliselt aidata. Sõnnidel on sageli märgatavaid loomeandeid, nad võivad saavutada loomingulistel aladel märkimisväärseid tulemusi, kui keegi neid õigele rajale aitab. Nad armastavad looduslähedust ja kõike ehedat. Neile meeldib kõik, mis tundub, lõhnab ja maitseb õige.




KAKSIKUD

Paljudele võivad Kaksikud sõbrana tunduda tüütud ja püsimatud. Nad räägivad liiga palju, uurivad, nuhivad ega lase rahulikult olla. Nad ei suuda kuulata teiste arvamust, aga nendega on sellest hoolimata lõbus koos olla ja elu keeb nende ümber. Nende seltsis tehakse asju, mida muidu ei teeks ja tehakse koos ka lollusi. Nende nooruslik elustiil sunnib rutiinist välja tulema ja ajaga kaasas käima. Suurepärase veenmisvõimega suudab Kaksikute tähemärgi esindaja igaühe ära rääkida, panna tegema mida iganes. Kaksikud on ülitrendikad, nooruslikud ja isegi ekstravagantsed, mis nõuab sõpradelt suurt taktitunnet. Ühised huvid on sõprussuhete puhul vajalikud. Kui neil pole midagi jagada ega millestki rääkida, siis pole ka sõprus võimalik. Kui Kaksikutel on igav, siis nad lihtsalt ei soovi kohtuda. Sõprus Kaksikutega on värvikas ja stimuleeriv, võib kesta pikalt. Kui tekibki pikem vahe, siis on kohtudes ikka kõik vanaviisi, kui side pole katkenud ja jututeemasid jätkub.




VÄHK

Sõprus Vähiga kestab tavaliselt kaua. Vähil on hea mälu ja ta mäletab kõike, isegi varases lapsepõlves toimunut. Seejuures võib Vähki ka ärritada miski, mis minevikus vihastas või solvas. Vähk muutub hoolitsevalt lahkeks, kui talle väikesi kingitusi teha ja temasse hoolivalt suhtuda. Talle meeldib sõpradele pühenduda, intuitsioon töötab sõpruse alal suurepäraselt ja igaühte ta oma lähedale ei lase. Vähid sageli tunnetavad, kui sõbrad neid kõige rohkem vajavad. Peavalu võivad valmistada aga Vähkide muutlikud meeleolud. Nii nagu Kuu kahaneb ja kasvab, nii muutuvad ka Vähi meeleolud eufooriast sügavasse masendusse. Kunagi ei oska ennustada, kas kohtudes ootab lai naeratus või murepilved ja mossitamine. Aga sellest hoolimata pakub Vähist sõber alati toetavat õlga, kui tema sõbrad seda vajavad. Kunagi ei tohi hilineda, kui Vähiga on kohtumine kokku lepitud. Kui see juhtub, tuleb Vähki enne teavitada. Vähi kujutlusvõime hakkab kohe kõige mustemaid stsenaariume kokku panema ja ta võib end haigeks muretseda. Ühised huvid ja meelelahutused tugevdavad sõprust.




LÕVI

Lõvi soovib, et kõigil oleks tema seltsis hea olla ja ta vajab sõprade imetlust ning aplausi. Väljasõidud ja üritused on alati suurejoonelised. Muidugi oleneb see Lõvi rahalistest võimalustest, sest mitte kõik Lõvid ei ole rikkad. Kui Lõvi tahab muljet avaldada, võib ta kergesti ka üle oma võimete pingutada, oluline on ikka muljet avaldada. Lõvi tahab kõigile rõõmu teha. Lõvi põhimõte on parem anda kui saada. Sõpradele võib tunduda, et Lõvi soovib hoobelda, aga tegelikult päris nii see ei ole. Ta tahab, et ta sõpradel oleks lõbus ja tore. Sundseise Lõvi vihkab, teeb kõik selle nimel, et neid ei tekkiks. Kui Lõvi rahaline seis ei luba ülearu kulutada, võtab ta appi loomingulisuse ja nupukuse. Lõvid on ustavad sõbrad, vaatamata kaugustele ei unusta nad oma tõelisi sõpru. Nad julgustavad oma sõpru, aga võivad muutuda ka liiga domineerivaks ja kamandavaks. Kõige tähtsam on õppida mitte solvuma, siis on Lõvi suuremeelne ja suurepärane sõber. Positiivse reaktsiooni puudumine vihastab ja solvab Lõvi. Südames soovib Lõvi vaid head, kui ta teistele nõu annab. Lõvist sõbraga on peamine probleem, et Lõvil on alati õigus, isegi siis, kui tegelikult pole ja nad valesti ära arvavad sõprade vajadusi ja tundeid. Lõvi ei talu, kui keegi teine temast rohkem särab.




NEITSI

Neitsi on vilgas, kasulik ja rõõmus sõber. Elab oma toimekat elu ega keeldu kunagi abist, kui sõber seda vajab. Segased olukorrad, korratu ümbrus ja ebamäärasus muudavad Neitsi aga rahutuks ja närviliseks. Närvilises olekus võib Neitsi tekitada asjatuid pingeid juurde. Ta eneseusaldus pole tugev, seda saab hea sõber tugevamaks muuta oma toetusega. Sõbrad peaks teda veenma ennast tunnustama ja oma oskusi ning tublidust hindama. Kui muidu häbelik Neitsi muutub seltskonnas väga jutukaks, siis ei tunne ta end tegelikult seal hästi ja püüab vaid varjata oma närvilisust ja ebakindlust. Ühised harrastused ja ühine vaba aeg on Neitsist sõbra jaoks väga oluline. Lisaks karjäärile on Neitsil alati vähemalt üks harrastus, mis haarab teda täielikult. Neitsi puhul tuleb arvestada, et ta kritiseerib palju ja isegi pisiasjad võivad teda ärritada. Neitsi armastab loodust, kõike looduslikku, on hea suhtleja, mistõttu vestlusteemasid on palju. Matkamine, jalgrattaga sõitmine, jalgsi liikumine on talle kasulik, füüsiline tegevus muudab ta seesmiselt tugevamaks ja aitab tasakaalustada tema kõrget energeetilist süsteemi. Siis tekib vähem pingeid, rahutust ja hirme. Ühtlasi on see hea võimalus Neitsist sõbraga koos aega veeta.



Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...





Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Inimese numeroloogiline sünnitabel


Isiksuse analüüs hiina astroloogia järgi


Kahe inimese numeroloogiline analüüs ja armastuse soodsad ajad


Taro kaardid: Magical Months (koos raamatuga)


Taro kaardid: Phantasma Tarot (koos raamatuga)


Mälukaart: SanDisk Extreme microSD 128GB A2, 160 MB/s / 90 MB/s, class 10, U3, V30


Multitööriist: Leatherman Rebar Brain Eless


Taro kaardid: Magic Tarot (ainult kaardid)


Seinakaunistus: hirved


Tassid: Judith - Gustav Klimt (2 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: Pirita jõgi Tallinnas (infrapuna)


Näorull: roosa kvarts



Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused