Araabia horoskoop – RAUDNUI (21. mai – 21. juuni)

Olenemata sellest, et Araabia astroloogia on juba sadu aastaid kasutuses olnud, teame me sellest siiani üsna vähe. Nagu ka teised horoskoobi põhineb Araabia horoskoop sünnikuupäeval. Algselt mängis “tähtkuju” määramisel olulist rolli ka sünnikoht, kuid tänapäeval seda eriti enam ei kasutata.

Araabia astroloogia kohaselt on igale mehele ja naisele antud sünnihetkel kaasa lahingurelv, mis saadab ja juhatab teda maise elu ebakindlal ja lõkse täis teekonnal.

Sündides omistatud relv toimib nii talismanina kui ka sümbolina, mis on otseselt seotud relva omadustega: koostis, tugevus, painduvus, kergus, ulatus, täpsus jne. Araabia astroloogia järgi sõltuvad inimese otsused talle omistatud relva võimalustest. Inimese areng on otseselt seotud selle relva eripäradega.

Inimesele omistatud relv annab selgeid näpunäiteid selle kohta, kuidas ennast kaitsta ebaõnne korral.
RAUDNUI

Ajavahemik: 21. mai – 21. juuni

Läbisaamine teiste märkidega:

Oda: ֍
Kada: ֍ ֍
Vibu: ֍ ֍ ֍
Nuga: ֍ ֍
Pistoda: ֍
Meremehemõõk: ֍ ֍
Araabia pistoda: ֍ ֍ ֍ ֍
Raudnui: ֍ ֍ ֍
Nui: ֍ ֍
Kirves: ֍
Kett: ֍ ֍
Mõõk: ֍ ֍
Oled inimene, kellele on oluline kindel hierarhia. Seeläbi oleks Sulle alati selge see, kellele täpsemalt allud ja kes alluvad Sulle. Sellekohane segadus oleks Sulle vastuvõetamatu.

Oled oma loomult vaba hing. Sa ei soovi, et Sind miski liigselt piiraks. Soovid oma ettevõtmisi teostada viisil, mis Sulle kõige paremini sobib. Kõikvõimalikud seadused ja muud piirangud võivad Sulle tunduda vastumeelsetena. Samas seadustega Sa pahuksisse siiski ei sattu.

Sinu kohanemisvõime on märkimisväärne. Sa ei karda uusi väljakutseid ja suuri muutusi, sest tead üsna hästi seda, et suudad kõigega kiiresti kohaneda.
Oled oma iseloomult konservatiivne ning uued asjad ei köida Sinu erilist tähelepanu. Ehkki võid teeselda seda, et Sind köidavad uued asjad, siis tegelikult see nii ei ole. Oled küllaltki salatsev, mistõttu saavad Sinu tegemistest teada ainult väga vähesed inimesed.

Sinu üheks lemmiktegevuseks on suure tõenäosusega erinevate kaupade ostmine. Teed seda selleks, et oma enesehinnangut tõsta. Sinu rahalised väljaminekud võivad olla seetõttu päris suured, sest mitte alati ei taga ostetud kaubad soovitud enesekindluse kasvu.

Keskendud oma igapäevaelus sellele, et ajada taga võimu, au ja edu. Kõige selle nimel oled valmis ennast märkimisväärselt pingutama.

Oled manipuleeriv ja kaval inimene. Teed oma elus kõik selleks, et hierarhia redelil ülespoole liikuda. Vahetevahel ei ütle Sa ära selles osas ka alatutest sammudest, mis võib Sinu konkurente kahjustada.
Oled tegutseja inimene. Sulle meeldib see, kui saad osa kõikvõimalikest uutest katsumustest. Sa ei karda võimalikke katsumusi, sest tead, et suudad need varem või hiljem ületada. Näitad oma ettevõtmiste juures välja märkimisväärset sihikindlust. Just tänu oma kohusetundele ja pühendumisele on Sul võimalik elus kiiresti edasi liikuda ja märkimisväärset edu saavutada.

Inimsuhete vallas oled valiv. Mitte igaüks ei saa Sinu tuttavaks või sõbraks. Selle staatuseni jõudmiseks tuleb teistel päris palju pingutada. Sulle pakuvad huvi inimesed, kes on lojaalsed ja edukad. Oled küllaltki salatsev, mistõttu Sinu tegemiste kohta saavad informatsiooni ainult väga vähesed. Ka Sinu enda pereliikmed ei pruugi olla kursis kõige sellega, millega tegeled.

Võib julgelt öelda, et oled suurepärane inimeste tundja. Tajud päris kiiresti seda, mis on teise inimese tegelikult motiivid ja eesmärgid. Seetõttu on Sind teistel inimestel väga raske petta või alt vedada.
Sinu peamiseks motivaatoriks elus on hirm kaotada oma positsioon, mille oled kätte võidelnud. Sulle on selles osas oluline ainult edasiliikumine, tagasilöögid on Sulle väga rasked taluda.

Pöörad oma elus väga suurt tähelepanu uute teadmiste ja oskuste omandamisele. Teed seda seetõttu, et mitte jääda kellelegi vastust võlgu, kui Sinult midagi küsitakse.

Armuelus oled helde ja oma suhtele täielikult pühendunud. Suhte stabiilne hoidmine on Sulle väga oluline ning teed selles vallas märkimisväärseid jõupingutusi. Ka ei karda Sa teha ohverdusi selleks, et suhe toimida saaks. Oma partnerilt ootad samasugust pühendumist suhtele. Lisaks on Sulle oluline see, et partner Sinu ettevõtmisi toetaks, ehkki Sa ei pruugi talle rääkida kõike seda, millega tegeled.

Sobivad ametid: büroojuhataja, sõjaväelane, politseinik, töödejuhataja, ametühingutegelane, stjuardess.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop (töö ja raha) ja numeroloogia - 39 lehekülge


Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku? + Millest räägib Sinu nimi?


Eelmise elu analüüs


Nukk Leonore


Tassid (6 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: vesi ja õli


Taro kaardid: White Light Oracle (koos raamatuga)


Käevõru: ametüst


Kaelakee: jäära tähtkuju


Vaasid (2 tk)


Kaelakee: roos, rist ja süda


SeinakaunistusNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused