Nendest tähtkujudest inimesed jätavad tihtilugu lubadused täitmata

Ootad pikisilmi, et Sulle antud lubadust täitma hakataks? Samas oled usaldanud inimest, kes murrab oma lubaduse. See tekitab masendust, eks ole?

Astroloogias saab välja tuua mõned sodiaagimärgid, kes on altid antud lubadustest lahti ütlema. Vaatamegi üle, millised tähtkujud need on ja miks nad nii käituvad. Siiski tuleb meeles pidada seda, et kedagi määratleda ainult tema sodiaagimärgi järgi. Inimesi mõjutavad astroloogilised aspektid, tema elukogemused, isiklik areng jne.
JÄÄR

Jäär on tuntud tulise ja impulsiivse iseloomu poolest. Ta on oma hetke emotsioonides küll kiire lubadusi andma, kuid samas unustab ta need kiiresti. Ta ei tee seda sugugi pahatahtlikkusest, vaid seetõttu, et uued ideed ja mõtted tulevad peale. Jäär suudab lubadusi täita paremini siis, kui ta need kirja paneb.

KAKSIKUD

Kaksikud on väga seltskondlikud ja lennuka iseloomuga inimesed, mis võib takistada neil antud lubaduste täitmist. Tal on küll head kavatsused, kuid samas võib teda pidada ka teatud määral tuisupeaks. Ta on pidevalt plaanide muutumiste ja kiirete arengute keskel, seetõttu unustab ta tihtilugu antud lubadused.
LÕVI

Lõvi on väga enesekindel ja tuntud oma karisma poolest. Samas on ta tihtilugu väga enesekeskne ja jätab lihtsalt lubadused täitmata. Ta võib ootamatult ka kõikvõimalikud plaanid tühistada, kuna tunneb, et see ei ühti tema hetkehuvide ja minapildiga. Seetõttu tasub Lõvi antud lubadustesse suhtuda üsna ettevaatlikult. Lõvi jätab antud lubadused täitmata suurema tõenäosusega siis, mida kaugemal on lubaduste täitmise tähtaeg.

AMBUR

Ambur on oma hingelt seikleja ja tal on äärmiselt suur vabadusearmastus. See võib aeg-ajalt põrkuda tema antud lubadustega. Ta annab küll lubadusi, sest see aitab tal olulisel hetkel ennast tähtsamana tunda, kuid lubaduste täitmine on juba teine rida. Tema pidev seikluste otsimine viib tihtilugu olukordadeni, kus ta antud lubadused unustab või täitmata jätab.
VEEVALAJA

Veevalaja on tuntud oma ebatavalise mõtlemise ja mässumeelsuse poolest. Ta võib lubada mõne projektiga aidata, kuid kui saab inspiratsiooni mõnest teisest ideest või sotsiaalsest põhjusest, võib ta lubadused kergesti täitmata jätta. Tal on väga ettearvamatu olemus, mistõttu tasub Veevalaja antud lubadustesse skeptiliselt suhtuda.

KALAD

Kalad on olemuselt unistaja. Ta näeb päris suurt vaeva selleks, et lubadused täita, kuid kuna ta elab oma kujutlusmaailmas, unustab ta tihtilugu ära, mida ta on lubanud. Ta küll püüab oma antud lubadused ellu viia, kuid need jäävad tihtilugu sinnapaika. Asi pole sugugi selles, et Kalad ei hooliks, ta lihtsalt on oma elavast sisemaailmast väga tugevasti mõjutatud, mistõttu unustab ta küllaltki palju.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Elusündmuste ennustamine nime transiittähtede järgi


Aastahoroskoop (saatus ja otsused)


Eelmise elu analüüs


Kaelakee: tiigrisilm


Kausid (6 tk) (17,5 cm)


Kaelakee ja kõrvarõnmgad


LED küünlad (3 tk)


Päikesepüüdja: merevaik


Kaelakee: roos, rist ja süda


Kaelakee: Picasso jaspis, tiigrisilm


Porsche Macan


Kausid (5 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused