Heksagrammide ennustus ajavahemikuks 24.06.2024. – 30.06.2024.a.

See nädal võib kujuneda sulle mõnevõrra keeruliseks. Põhjus on selles, et sul tuleb teha algus mõningate uute ettevõtmistega, millega sa ei ole võib-olla piisaval määral kodus. Uued tutvused on see nädal kergelt tekkima, kuid need ei pruugi mõjuda sulle kõige paremini. Suures osas on sellel nädalal paljud probleemid tingitud sellest, et sinu sees valitsevad hirmud, mis sind olulisel määral takistavad. Meeleolud kõiguvad sellel nädalal samuti ühest servast teise, mistõttu sunnib see sind langetama otsuseid, mis ei pruugi olla kõige paremad. Ära lase igapäevastel sündmustel ennast maha suruda. Oluline on jääda rahulikuks, seeläbi julged ka paremini otsuseid langetada. Ole valmis vastu võtma teiste inimeste poolt pakutud abi. Katsumused on ees ootamas, kuid mida julgemalt neile lähened, seda paremaid tulemusi oled suuteline saavutama. Ära otsi sellel nädalal kiireid lahendusi esilekerkinud probleemidele. Ka ei ole praegu hea aeg uute plaanidega elluviimisega alustamiseks. See nädal võib kujuneda keeruliseks, samas lõpptulemusena suudad ennast väga hästi teostada.
Sinu energiavarud peaksid olema praegu tavalisest suuremad. See aitab ka igapäevaste toimetuste juures soovitud tulemuste saavutamisele. Kasuta ära enam-rohkem oma juhtimisoskusi, see aitab edaspidised ettevõtmised oluliselt edukamateks muuta. Ettevaatlik tasub olla sellega, et sa ei hakkaks teistele inimestele survet avaldama, kuna see võiks kaasa tuua palju pahandusi. Hea aeg selleks, et omandaksid juurde uusi teadmisi ja oskusi. Igapäevased kohustused eeldavad seda, et pööraksid rohkem tähelepanu detailidele. Mida rohkem seda teed, seda paremaid otsuseid oled suuteline langetama. Püüa teha suuremaid jõupingutusi selleks, et oma elukorraldus veidi turvalisemaks muuta. Hea aeg meeskonnatöö tegemiseks. Ühised ettevõtmised kujunevad praegu vägagi edukateks.
Sellel nädalal peaksid sinu ettevõtmised tavalisest kergemad olema. Keskendu sellele, et olulised asjad kiiresti tehtud saaksid. Kindlasti võta vajadusel ka aeg maha, et näiteks oma hobidega tegeleda. Seeläbi hoiad oma energiavarud paremini tasakaalus. Inimsuhted peaksid päris hästi toimima. Ole julgemalt valmis inimsuhete vallas otsima lahendusi probleemidele, mis on varem esile kerkinud. Täienda rohkem ka oma energiavarusid, mistõttu leia endale igapäevaselt just selliseid tegevusi, mis energiavarusid täiendaksid. Füüsiliselt võiksid olla aktiivsem, see tagaks sulle parema enesetunde. Üldiselt võib see nädal kujuneda mõnevõrra kaootiliseks, kuid samas ei tohiks see vastumeelseks muutuda. Kasuks tuleks, kui viibiksid rohkem looduses. Värske õhk ja meeldiv keskkond annavad sulle pikemaks ajaks vajalikku energiat.
Oma ettevõtmistega tasuks praegu hoida pigem tahaplaanile. Liigne esiletrügimine võib tekitada mitmesuguseid probleeme ja arusaamatusi. Samas ei tähenda see sugugi seda, et peaksid oma ettevõtmisi vähendama asuma. Ettevaatlikum tasuks olla teiste inimestega suhtlemisel, eriti tähelepanelik tasuks olla saladustega ümberkäimisel. Saadud informatsiooni võidakse sinu vastu ära kasutada. Olenemata sellest, millega sa ka ei tegeleks, hoia kinni sellest elusuunast, mille oled enda jaoks paika pannud. Jälgi seda, et sinu kindlustunne oleks piisavalt suur. Teiste inimestega suhtlemine eeldab suuremat paindlikkust ja tolerantsust. Pikaajaliste plaanide tegemiseks ei ole praegu kõige parem aeg, sest varem või hiljem tuleb need plaanid ümber teha.
See nädal peaks kujunema sulle üsna edukaks. Võimalik, et sul on võimalik oma elus ühtteist ka muuta, mis aitab kaasa edaspidiste ettevõtmiste kulgemisele. Jälgi seda, et paneksid enda jaoks täpselt paika selle suuna, mille poole liikuda. Enda väljendamisel tasub olla selgem ja arusaadavam, kuna teised inimesed ei pruugi sind vajalikul määral mõista. Tee suuremaid jõupingutusi selleks, et võita teiste inimeste tähelepanu ja poolehoid. See eeldab ka aktiivsemat suhtlemist. Paljudes küsimustes on praegu oluline see, et jääksid endale kindlaks, kuna ainult nii suudad olukorra kontrolli all hoida. Ära lase endale pähe istuda, kuna vastasel korral võivad nii mõnedki võimalused sulle avanemata jääda. Hea aeg selleks, et oma ideid ja mõtteid rohkem esile tooksid, sest praegu ollakse valmis nendega paremini kohanema. Kodustes ja perekondlikes asjades tasub olla paindlikum ja otsi pereliikmetega kompromisse.
See nädal peaks kujunema sulle üsna rahulikuks. Kui sul on tulnud ennast viimasel ajal päris märkimisväärselt pingutada, siis nüüd on kätte jõudnud mõtisklemise aeg. Tee kokkuvõtted oma viimase aja tegemistest ning mõtle sellele, kuidas oma edaspidiseid plaane paremini teostada. Suurematest ettevõtmistest tasuks praegu hoiduda, kuna sinu energiavarud vajaksid rohkem täiendamist. Tegele selliste tegevustega, mis pakuksid sulle sisemist rahulolu. Võimalik, et sulle on avanemas mitmed uued võimalused, mistõttu ole valmis nendest võimalustest õigeaegselt kinni haarama. Pane rohkem rõhku inimsuhete arendamisele. Püüa lahendada kõikvõimalikud erimeelsused võimalikult kiiresti. Kasuks tuleks see, kui püüaksid teiste inimestega suhtlemisel avatumalt oma ideid ja mõtteid jagada, see võimaldaks sul edaspidiseks leida uusi mõttekaaslasi. Saladustega ümberkäimisel tasub olla aga ettevaatlik. Sul on head võimalused selleks, et leida lahendused mõningatele probleemidele, mis on juba kaua aega tagasi esile kerkinud. See aitab sul kergemalt hingata ja edaspidi keskenduda juba täiesti uutele võimalustele ja ettevõtmistele.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop (perekond)


Inimese numeroloogiline sünnitabel


Karjäärihoroskoop


Taldrikud (22 cm) (4 tk)


Sõrmus: mesilane


Söögiriistade komplekt (16 tk) - Glavory


Käevõru: tiigrisilm


Serviis 4-le inimesele


Klaasskulptuur: elevant


Vaas


Ripats


Konna kujuke: opaliitLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused