Levkoi kinkimine – ajatu ilu ja lummav lõhn

Lillede maailmas on levkoi tuntud oma ilu ja lõhna poolest. Levkoi on elegantne ja silmapaistev lill, mida hinnatakse nii aedades kui ka lõikelillena. Sellel on sügavad sümboolsed tähendused ja selle kinkimine kannab endas erilisi sõnumeid.

Levkoi on taim, millel on tihedalt koondunud õisikud, mis koosnevad paljudest väikestest õitest. Levkoi õied võivad olla mitmesugustes värvides, sealhulgas valged, roosad, lillad ja kollased. Lisaks oma kaunile välimusele on levkoid hinnatud ka nende meeldiva lõhna tõttu, mis muudab need populaarseks nii aedades kui ka lilleseadetes.
Levkoi on kaunis ja sügavate tähendustega lill, mis sümboliseerib kestvat ilu, armastust ja õrnust. Selle kinkimine on eriline viis väljendada oma tundeid ja jagada rõõmu ning harmooniat erilistel hetkedel. Kingitud levkoi jääb meelde ja toob kaasa positiivseid tundeid.

Levkoi kinkimine kannab endas mitmeid tähendusi ja sümboleid, mis peegeldavad selle lille eripära.

1. Levkoi sümboliseerib kestvat ilu ja armastust. Selle kinkimine on märgiks püsivale ja kestvale armastusele, mis ei tuhmu aja jooksul.

2. Levkoi õrn välimus ja lõhn väljendavad õrnust ja hoolivust. Need lilled on sobilikud kingitused, millega väljendada oma hoolimist ja õrnust lähedase inimese vastu.
3. Levkoid toovad endaga kaasa õnne ja rõõmu. Nende kinkimine on pakkuda saajale rõõmu ja õnne igasse päeva.

4. Levkoi näitab looduse ilu ja harmooniat. Levkoi kinkimine on austusavaldus looduse ilule ja soov tuua harmooniat saaja ellu.

Levkoi on läbi ajaloo olnud mitmesuguste sümboolsete tähendustega ja on olnud lill tähtis erinevates kultuurides:

  • Levkoi on oli tuntud juba antiikajast, kus seda seostati ilu ja naiselikkusega. Kreekas ja Roomas kasutati levkoid sageli pidulikel sündmustel ja rituaalides.
  • Levkoi on seotud ka kristliku sümboolikaga, kus seda on peetud puhtuse ja süütuse sümboliks.Tänapäeval on levkoi endiselt populaarne lill, mida kingitakse mitmesugusteks sündmusteks, olgu selleks siis sünnipäev, pulmad, emadepäev või lihtsalt märgiks sõprusest ja armastusest. Nende lillede kinkimine on võimalus jagada tundeid ning väljendada armastust, hoolivust ja rõõmu erilistel hetkedel.

Levkoi värvivalik annab kingitusele veelgi juurde sügavust ja toob esile konkreetsema sõnumi. Iga värv kannab endas konkreetset tähendust:
1. Valge levkoi: valge sümboliseerib puhtust, süütust ja selgust. Valged levkoid on sobilikud pulmade või pidulike sündmuste puhul.

2. Roosa levkoi: roosad levkoid väljendavad õrnust, armastust ja kiindumust. Need on sobilikud kingitused sõpradele ja lähedastele.

3. Lilla levkoi: lilla sümboliseerib võimu, uhkust ja kiitust. Lillad levkoid on sobilikud kiituse ja tunnustuse väljendamiseks.

4. Kollane levkoi: kollane väljendab sõprust, rõõmu ja õnne. Kollased levkoid on suurepärane kingitus sõpradele ja lähedastele.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Elukoha horoskoop


Töö ja raha aastahoroskoop


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + elukutsevalik numeroloogia põhjal


Käevõru: punane tiigrisilm


LED küünlad (2 tk)


Padjakate 80 x 80 cm (2 tk)


Laualamp


Seinakaunistus: lilled


Käevõru: ema ja tütar


Termos: Thermos Stainless King 0,47 l


Padjakate 50 x 50 cm (2 tk)


Päikesepüüdjad (7 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused