4 tähtkuju, kellel on hästiarenenud kuues meel

Kuuenda meele mõiste on inimesi alati paelunud. See esindab kaasasündinud võimet tajuda asju väljaspool meie tavapärast viie meele ulatust. Kuigi see võime ei ole seotud ühegi konkreetse sodiaagimärgiga, on siiski mõned sodiaagimärgid rohkem kohandatud sellele meelele. Käsitleme nelja sodiaagimärki, kellel on olemas kuues meel. Kas neis tähtkujudes sündinud inimesed seda meelt ka kasutavad, sõltub palju inimesest, tema tegevustest ja muudest faktoritest.
Kalad

Kalade tähtkujus sündinud inimene on kujutlusvõimeline ja unistav. Kalasid seostatakse vast kõige enam kuuenda meele olemasoluga. Unistusi ja intuitsiooni juhtiva planeedi Neptuuni valitsemisel on Kaladel loomulik anne puudutada mõistuse ja vaimu nähtamatuid valdkondi.

Kalad on väga intuitiivsed. Nad lähtuvad otsuste tegemisel peamiselt oma sisetundest ja ka unenägudest. Nad usaldavad oma sisemist maailma ning neil on olemas kummaline võime ühendada teiste inimeste emotsioone ja energiat. Nad ei ole kadedad inimesed, mistõttu jagavad nad oma sügavaid teadmisi ka teistega. Samuti on nad alati teistele inimestele emotsionaalseks toeks.
Skorpion

Skorpionid on intensiivse sisemise maailmaga ja kirglikud. Nad on tuntud oma sügava intuitsiooni poolest. Pluuto valitseb Skorpione, olles muutuste ja saladuste planeet. Skorpionitele pakuvad huvi kõikvõimalikud elu varjatud aspektid.

Skorpione peetakse müstilisteks ja salapärasteks. Nende hästiarenenud kuues meel võimaldab neil tajuda väga peeneid nihkeid energiates. Seepärast tunnevadki Skorpionid ehk teistest tähtkujudest enam huvi esoteerika valdkonna vastu. Nad kasutavad oma intuitsiooni ära selleks, et paljastada pinna all peituvat tõde ja keerulistel emotsionaalsetel maastikel navigeerimiseks.
Vähk

Vähid on tundlikud ning tuntud oma empaatiavõime ja intuitiivsuse poolest. Kuu mõju all on Vähid väga suure tundlikkusega emotsionaalsete voolude suhtes, mis voolavad läbi inimestevahelise suhtluse.

Vähid tunnetavad tihtilugu teiste inimeste emotsioone nii, nagu need oleksid nende enda omad. See kingitus, mille Vähi endaga ellu kaasa on saanud, võimaldab neil pakkuda abivajajatele emotsionaalset tuge ja suuniseid. Nad tajuvad väga hästi, kui keegi on mures, seda isegi enne, kui inimene ise oma tundeid väljendab.
Kaljukits

Kaljukitsed on praktilised ja distsiplineeritud. Ta võib tunduda kuuenda meele seisukohalt väga ebatõenäolise kandidaadina, kuid neil on mõnevõrra teistsugune intuitiivne anne. Distsipliini ja struktuuri esindava planeedi Saturni mõjutatuna, lähenevad Kaljukitsed intuitsioonile hoopis teistmoodi.

Kaljukitsed on tuntud oma võime poolest teha teadlikke otsuseid ning tajuda võimalusi ja võimalikke riske. Nad usaldavad valikute ja otsuste tegemisel alati oma sisetunnet ja sisemist juhatust. Nende tugev kuues meel avaldub sageli just praktilise ja metoodilise lähenemisena probleemide lahendamisel.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aasta horoskoop (armastus ja suhted) + aasta horoskoop (armastuse otsimine ja leidmine)


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi (lisana aasta lühinumeroloogia)


Kolme kuu horoskoop (päevade lõikes)


Unenäopüüdja


LED teeküünlad (24 tk)


Taro kaardid: The Sacred Creators Oracle (koos raamatuga)


Seinakell


Taro kaardid: Shadowland Lenormand (koos raamatuga)


Pealamp: Black Diamond Spot 350


Padjakate 40 x 40 cm (2 tk)


Käevõru: tiigrisilm


Taldrik: 6-osaline (Gustav Klimt)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused