Heksagrammide ennustus ajavahemikuks 29.04.2024. – 05.05.2024.a.

JÄÄR

See nädal võib Sind viia mitmesugustesse konfliktsituatsioonidesse. Püüdle selle poole, et kõikvõimalikud konfliktid kiiresti lahendatud saaksid. Püüa arvestada teiste inimeste soovide ja vajadustega. Oma eesmärkide poole liikumine on oluline, kuid pead arvestama ka teiste inimestega. Igapäevaste asjaajamiste juures kasuta ära oma loovust, see aitab paremate tulemusteni jõuda. Ära võta enda liialt palju kohustusi, sest nendega toimetulek võib osutuda keeruliseks. Pinguta ennast selle nimel, et kõikvõimalikud pooleli olevad kohustused saaksid kiiresti lõpule viidud, vastasel korral võivad need hakata pingeid tekitama. Kasuks tuleks see, kui paneksid rohkem rõhku meeskonnatöö tegemisele. Hea aeg selleks, et teeksid kokkuvõtted viimase aja tegemistest. Selles vallas tasub olla üsnagi kriitiline, see annab paremad võimalused Sul mõista, millises suunas edaspidi liikuma peaks. Kaalukate otsuste tegemisel väldi kiirustamist, sest vastasel korral on asjad kergesti kontrolli alt väljumas.
SÕNN

Pööra rohkem tähelepanu oma viimase aja tegemistele. Tee kokkuvõtteid sellest, mis on läinud hästi ja mis on halvasti. Oluline on see, et oleksid enda suunas kriitiline, see aitab Sul paremini mõista seda millises suunas edaspidi liikuma peaksid. Igapäevased asjaajamised eeldavad Sinult suuremat kannatlikkust ja sihikindlust, sest ainult nii on võimalik välja jõuda soovitud tulemusteni. Jälgi tähelepanelikult ka seda, kuidas ühele või teisele asjale teised inimesed reageerivad, see aitab Sul mitmesugustest probleemidest eemale hoida. Lähedased inimesed annavad Sulle mitmesuguseid kasulikke nõuandeid, mida kindlasti kuulata tasub. Ära lase võimalikel erimeelsustel pereliikmetega oma selle nädala tegemisi häirida, püüa leida kiiresti lahendused. Hea aeg selleks, et oma teadmisi ja oskusi täiendaksid, see võimaldaks Sul edaspidi endale uusi võimalusi ja eeliseid luua.
KAKSIKUD

Igapäevased asjaajamised peaksid sellel nädalal kergemaks muutuma. See võimaldab Sul veidi aeg maha võtta ja keskenduda neile tegevustele, mis on Sulle kõige meeldivamad. Hea aeg oma hobidega tegelemiseks, kuna see võimaldaks Sul oma igapäevaseid pingeid kõige paremini leevendada. Inimsuhted toimivad sellel nädalal üsnagi ladusalt, erilisi probleeme tekkida ei tohiks. Võiksid ennast rohkem pingutada selle nimel, et lahendada teiste inimestega need probleemid, mis on siiani lahendusteta jäänud. Kasuks tuleks see, kui Sinu igapäevases elus oleks piisaval määral ka selliseid tegevusi, mis aitaksid Sul energiavarusid taastada. Võimalik, et see nädal kujuneb mõnevõrra kaootiliseks, kuid see erilist vastumeelsust Sinus tekitada ei tohiks. Ümbritse ennast rohkem selliste inimestega, kes oleksid Sinu suunas positiivsed ja julgustavad. Hea aeg selleks, et viibiksid rohkem ka looduses, sest värske õhk ja tore keskkond aitavad Sinu energiavarusid taastada.
VÄHK

Sinu energiavarud peaksid olema sellel nädalal tavalisest palju suuremad. Sellele lisandub ka entusiasm. Kasuta ära neid energiaid selleks, et peamiste eesmärkide poole liikuda. Uued võimalused on avanemas, mistõttu tasub neist õigeaegselt kinni haarata. Keskendu sellel nädalal ka kõikvõimalike kokkuvõtete tegemisele. See aitab Sul märgata neid asju, m kõige paremini kulgenud pole. Püüa teiste inimestega aktiivsemalt suhelda ja arutada ka neid teemasid, mis võib-olla on mõnevõrra delikaatsed. Oluline ongi see, et oleksid valmis ennast rohkem teistele inimestele avama. Võimalik, et Sinu poole pöördutakse selleks, et nõuandeid saada. Ole valmis teisi inimesi aitama, kuid ära võta endaga anda liialt palju kohustusi.
LÕVI

Sellel nädalal pöörad rohkem tähelepanu oma heaolule. Jälgid seda, kuidas Sinu igapäevased toimetused kulgevad ja mida saaksid teha, et asju paremuse poole suunata. Ka pöörad rohkem tähelepanu oma kodusel elule. Oled valmis tegema koduseid töid, mida Sa tavaliselt teha ei taha või ei viitsi. Ära unustage oma hinge eest hoolitsemist. Leia endale selliseid tegevusi, mis Sulle kõige suuremat hingerahu pakuvad. Kasuks tuleks ka hobidega tegelemine. Jälgi tähelepanelikult ka teiste inimeste tegevusi. Sellega saad ära hoida mitmesugused eksisammud, mis vastasel korral võivad kergesti esile kerkida. Ole nõuannete andmisel tavalisest ettevaatlikum, sest Sinu nõuanded ei pruugi teiste inimeste puhul eriti hästi töötada. Sinu mõttemaailm töötab praegu tavalisest aktiivsemalt. Ole ettevaatlik liialt suurte füüsiliste pingutustega, sest vastasel korral võid endale tervisemuresid tekitada. Inimsuhted võivad olla mõnevõrra keerulised, arusaamatused on kerged tekkima, mistõttu vali hoolikalt, mida ütled ja kuidas ütled.
NEITSI

Sellel nädalal sooviksid olulisel määral oma iseseisvust suurendada, seda nii ühiskonnas kui ka koduses elus. Teatud määral see Sul õnnestub, kuid liialdustest peaksid hoiduma. Pane enda jaoks paika peamised eesmärgid, mille poole sooviksid liikuda ja milleni välja jõuda. Igapäevased kohustused eeldavad Sinult suuremat tähelepanu ja keskendumist, mistõttu hoidu sellest, et võtaksid enda kanda liialt palju kohustusi. Ole valmis ka oma kohustusi ka teiste inimestega jagama. Hea aeg selleks, et koos oma perekonnaga meeldivalt aega veeta. Arvesta rohkem oma pereliikmete arvamuste ja soovidega, see aitab ära hoida võimalikku pahameelt. Inimsuhetes panna eriline rõhk tundlikkusele ja lahkusele, see aitab inimsuhete toimimisele kaasa. Hea aeg selleks, et võtaksid kuulda teiste inimeste nõuandeid ja soovitusi, sest need peaksid aitama Sul ületada mitmesuguseid takistusi.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Taro kaartide ennustus


Kuu horoskoop ja numeroloogia analüüs


Karma analüüs


Pehme mänguasi: sipelgaõgija


Pehme mänguasi: kameeleon


Seinapilt lõuendil või kapal: sügisene leht


Elevandi kujuke: unakiit


Söögiriistade komplekt (16 tk)


Sall: Black Cats


Kaelakee: kaljukitse tähtkuju


Taro kaardid: The Starseed Oracle (koos raamatuga)


VaasLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused