Mille üle erinevad tähtkujud end õnnelikuna tunnevad?

Olenemata sellest, et kas oled seiklushimuline Jäära või rahulik Kalade märgi esindaja, annab Sinu tähtkuju teavet Sinu eelistuste, soovide ning Sinu ellu rõõmu toovate asjade ja tegevuste kohta.

JÄÄR

Oled piiritute energiavarudega ning ka entusiasmist ei tohiks Sul puudu tulla. Leiad oma ellu õnne kõikvõimalike tegevuste, seikluste ja ka teistele juhiks olemise kaudu. Tunned rõõmu sellest, kui saad ennast siduda erinevate väljakutsetega. Eriti hästi tunned Sa ennast siis, kui oled suutnud midagi suuremat korda saata. Sulle peaksid meeltmööda olema ka erinevad adrenaliinirohked tegevused. Tunned ennast seda paremini, mida rohkem Sinu igapäevaelus erinevaid tegevusi on.
SÕNN

Sõnn on praktiline ja sügavalt seotud füüsiliste meeltega. Ta tunneb rõõmu lihtsatest asjades, nagu näiteks maitsvast toidust, kaunist ümbrusest ja mõnusast seltskonnast. Ta ei otsi oma ellu ekstravagantsust, vaid soovib ennast hästi tunda. Ta hindab kõrgelt kvaliteettooteid, mille üle ta rõõmustab. Ebakvaliteetne toode võib ta aga pikaks ajaks ebameeldivate tunnetekeerisesse ajada.
KAKSIKUD

Kaksikute tähtkujus sündinud inimene, kes on väga seltskondlik. Ta leiab oma õnne suhtlemise, õppimise ja mitmekesisuse kaudu. Ta on väga uudishimulik ja kohanemisvõimeline inimene. Oma lähedusega muudab ta õnnelikuks kõik need inimesed, kes teda ümbritsevad. Talle meeldib vestlusi arendada, ta kohtub meeleldi uute inimestega. Tema tähelepanu köidavad erinevad eluvaldkonnad, millega püüab ennast lähemalt kurssi viia.
VÄHK

Vähile on oluline teiste inimestega suhtlemine ja mõttevahetused. Ta tunneb rõõmu sellest, kui saab olla meeldivas seltskonnas. Samuti meeldib Vähile teiste inimeste eest hoolitsemine ja aitamine. Hubase kodu loomine ja sellest saadavad positiivsed emotsioonid mõjuvad talle samuti väga positiivselt. Oma teadmiste ja oskuste täiendamine mõjuksid Vähile hästi ja suurendaksid tema enesekindlust.
LÕVI

Lõvile on oluline see, et ta saaks olla tähelepanu keskpunktis. See on üks viis, kuidas ta oma ellu soovitud õnne leiab. Teiseks on tema õnnelikkuse tagajaks loominguliste töödega tegelemine. Selleks võib olla kunst, esinemine või muude annete näitamine. Ta on loominguliselt väga andekas ning leiab oma loomingu väljendustele alati poolehoidu ja kiidusõnu. Niisiis on loominguliste asjadega tegelemine talle kahekordselt kasulik.
NEITSI

Neitsi on pedantne ja organiseeritud. Neitsi leiab oma õnne selles,  kui tema elu on täiuslik ja organiseeritud. Loomulikult annab sellele veel lisa see, kui ta saab tegeleda asjadega, mis talle ka meeldivad. Talle meeldivad elus erinevad katsumused, mis võimaldavad tal oma tegemisi efektiivsemaks ja organiseeritumaks muuta. Ta haarab kinni nendest plaanidest ja ideedest, mida ta teab, et suudab ka ellu viia.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse soodsad ajad


Unenäo seletus


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Käevõru: oonüks


Taro kaardid: Edmund Tulac Tarot (koos raamatuga)


Kaelakee: ingli tiivad, tšakra


Seinapilt lõuendil või kapal: Tamme-Lauri tamm


Tekk (150 x 200 cm)


Koogialus - Villeroy & Boch


Taro kaardid: Animal Apothecary Oracle (koos raamatuga)


Kaelakee


Skulptuur: 3 karuLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused