7 tähtkuju, kes kõige suurema tõenäosusega leiavad oma armastuse välismaalt

Armastus ei tunne piire ega rahvuslikke erinevusi. Nii mõnedki inimesed leiavad oma hingesugulase hoopis välismaalt. 7 tähtkuju esindajal on olemas vastavad iseloomuomadused, mis suurendavad nende puhul tõenäosust leida väljavalitu mõnest välisriigist.
VÄHK

Vähk on sügavalt emotsionaalne ja hooliv tähtkuju. Tal on tugev side oma perekonna ja koduga ning see hoolivus võib laieneda ka inimestele, kes on pärit erinevatest kultuuridest. Vähid on avatud uutele kogemustele ning armastavad luua tugevaid sidemeid inimestega, kes jagavad nende emotsionaalset intelligentsust ja sügavust. Vähk on seikluslik ning tunneb suurt huvi kõige uue ja põneva vastu. Suuretõenäosusega reisib Vähk oma elu jooksul palju, mistõttu on tal küllaltki lai välismaalastest tutvusringkond. Seetõttu võib Vähk olla vastuvõtlik armastusele välismaalasega.
AMBUR

Ambur on seiklushimuline, avatud meelega ja uudishimulik. Tal on tugev soov avastada maailma ja kogeda erinevaid kultuure. Ambur on valmis astuma välja oma mugavustsoonist ja proovima uusi asju, sealhulgas armastust välismaalasega. Ambur võib leida oma armastuse inimesega, kes jagab tema reisihimu ja intellektuaalset uudishimu.
KALAD

Kalad on väga empaatilised ja romantilised. Tal on võime tunda kaasa teiste inimeste emotsioonidele ja soov luua sügav hingeline ühendus. Kalad on valmis tegema märkimisväärseid ohverdusi, sest usub tõelisse armastusse. Kalad võib leida enda armastuserannast mõne inimesega, kes jagab tema romantilist maailmavaadet ja empaatiavõimet. Kaladele meeldib väga reisimine, eriti mööda vett, mistõttu võib Kalad leida endale partneri mõnelt eksootiliselt saarelt.
KAKSIKUD

Kaksikud on hea suhtlemisoskusega ja uudishimulikud. Tal on võime kohaneda erinevate inimeste ja kultuuridega ning talle meeldib suhelda erinevate inimestega üle kogu maailma. Kaksikud naudivad vaimset stimulatsiooni ja lõputuid vestlusi. Tema uudishimu võib viia ta suhtesse välismaalasega, kellega ta saab jagada huvitavaid ideid ja teadmisi.
VEEVALAJA

Veevalaja on mässumeelne ja avatud meelega. Ta ei karda väljakutseid ja on valmis kaasaegsete ideede ja väärtuste eest seisma. Veevalaja on humanitaarsed ja soovib muuta maailma paremaks paigaks. Talle meeldib lõhkuda tõekspidamisi ja traditsioone, mille üheks viisiks on ennast siduda mõne välismaal elava inimesega, eriti veel kui tegemist oleks mõnda muusse rassi kuuluva inimesega. Ta on avatud meeltega ning kui mõni välisriigist pärit inimene on valmis temaga ühiselt sarnaste eesmärkide poole liikuma, siis kuulub Veevalaja süda sellele inimesele.
KAALUD

Kaalud püüdlevad armastuses tasakaalu ja harmoonia poole. Tal on tugev õiglustunnetus ja ta otsib harmoonilist suhet. Kaalud on võimeline nägema asju erinevatest vaatenurkadest, mis võimaldab tal luua sügavaid ühendusi erinevate kultuuride esindajatega. Tema soov leida ideaalne partner. Talle pole sealjuures niivõrd oluline, mis rahvuse või kultuuri esindaja partner oleks.
LÕVI

Lõvi on enesekindel, karismaatiline ja kirglik. Tal on tugev soov olla armastatud ja tunnustatud. Lõvi on valmis vajadusel riskima, et leida oma ellu armastus mõnest muust riigist. Ta on väljendusrikas ja jõuline, mis meeldib lõunamaa päritolu inimestele. Kui Lõvi saab selles suhtes särada ja leiab mõne väljamaalasega ühise kire, siis kuulub Lõvi süda talle.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kahe kuu horoskoop ja numeroloogia (53 lehekülge)


Aastahoroskoop (karmad)


Taro kaartide ennustus


Kaelakee ja kõrvarõngad


Koogialus - Villeroy & Boch


2in1: käevõru/kaelakee: oonüks, tiigrisilm


Taro kaardid: White Light Oracle (koos raamatuga)


Nukk Lilli-Lou


Lamborghini Terzo Millennio


Kaelakee: aafrika türkiis (65 cm)


Tassid: Berliin (3 tk) - Villeroy & Boch


Pendel: tiigrisilmNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused