Mida räägib Sinu kohta lemmiktegevus?

AIATÖÖ, TAIMEDEGA TEGELEMINE

Armastate loodust, kõike naturaalselt ehedat ja loomulikku, vahetu kontakt loodusega on Teile väga oluline, see aitab Teil end tasakaalu viia. Olete ilmselt küllaltki rahulik ja asjalik, Te ei ürita endast paremat muljet jätta, olete pigem ehe, loomulik ja aus.

ARVUTIMÄNGUDE MÄNGIMINE

Te olete sõltlase geeniga, mis ei tähenda, et Te ilmtingimata sõltlaseks saate. Teile meeldib pigem risk ja seiklus. Kui tavaelus jääb põnevusest puudu, siis püüate korvata seda mängumaailmas. Kui Teile meeldivad vägivaldsed mängud, elate neid mängides välja oma agressiivsema poole ja suudate end nii tavaelus paremini ohjeldada, sest vägivaldsus on Teis varjatud kujul olemas.
AUTOGA SÕITMINE

Hindate kvaliteeti ja mugavust, Teie elutempo on kiire. Teile meeldivad kiirused ja Te ei taha teistest sõltuda. Teile meeldib ka muljet avaldada ja oma võimalusi demonstreerida. Teis on üleolekut ja ülbustki peidus, olete pigem materialist. Oleneb autost, millisena end tegelikult tunnete. Mida uhkem ja kallim auto, seda rohkem vajate tähelepanu. Ökonoomseid ja funktsionaalseid rahvaautosid armastavad praktilised ja perehoidlikud inimesed. Isikupärased inimesed eelistavad unikaalseid autosid. Täieliku “romuga” sõidab inimene, kelle elus võimalusi napib või kes ei hooli endast.
DIIVANIL LÖSUTAMINE JA TELERI VAATAMINE

Olete pisut laisk ja mugav, Teile meeldib end hellitada, Te ei soovi ega suuda liiga palju pingutada, püüate kergemini läbi saada. Soovite pigem, et keegi teine Teie probleemid lahendab. Võib-olla olete lihtsalt alla andnud ja tõelise elu suhtes ükskõikseks muutunud.

EHITAMINE, REMONDI TEGEMINE

Te soovite oma elule kindlat ja korrastatud keskkonda, olete töökas, osav ja praktilise mõtlemisega. Te ei suuda istuda ilma tegevuseta, kogu aeg on vaja mingit rakendust endale leida. Teie töökust võidakse ka ära kasutada. On teatud oht end haigeks töötada, kui oma igapäevast “leivaraha” sarnasel viisil teenite.
HOBUSTEGA RATSUTAMINE

Olete ergas ja pisut närviline natuur, Teile meeldib riskantne ja uhke elu. Olete suursugune, Teis võib olla isegi midagi “siniverelist”. Teis peab olema midagi tasakaalukat ja head, sest hobused on tundlikud loomad ega lepi kaugeltki mitte iga inimesega.

JALGRATTAGA SÕITMINE, TÕUKERATTAGA SÕITMINE

Teile meeldib, kui tuul kõrvus vilistab ja kiiresti edasi liigute. Olete sportlik, tervislike eluviisidega ja keskkonnasäästlik. Teile meeldib ise oma aega planeerida ja otsuseid ise vastu võtta. Julgete teistest erineda ja oma peaga mõelda.
JOONISTAMINE

Kui Teile meeldib joonistamine, olete hea fantaasiaga ja loomingulise mõtlemisega. Teile ei meeldi rutiin ja liiga kitsad piirid, olete pigem vaba hing ja unistamine pole Teile võõras teema. Joonistamine annab Teile võimaluse olla iseendaga ja omas maailmas.

KIRJUTAMINE JA PÄEVIKU PIDAMINE

Kui Teile meeldib kirjutamine, soovite leida oma elus mingit korrapära või pidepunkti, soovite endast mingi jälje maha jätta, alateadlikult püüate nii korrastada oma elu. Kindlasti arvate, et Teil on midagi olulist maailmale öelda ja võib-olla ongi, sest Teie varjatud olemuses on mõndagi peidus.
KORISTAMINE, MILLEGI KORRASTAMINE VÕI PARANDAMINE

Vajate oma elus korda ja süsteemi. Sageli ei suuda Te ideaalset korda ka koristamisega luua, aga see tegevus rahustab Teid siiski. Võib-olla olete liiga vähenõudlik, aga üldjoontes olete lihtne, hea ja korralik inimene. Te ei püüa end paremana näidata ega ego upitada.

KÄSITÖÖ, PUUTÖÖ , OMA KÄTEGA MILLEGI VALMISTAMINE

Te olete tähelepanelik, täpne, praktiline, kokkuhoidlik ja Teile meeldib omaette nokitseda. Eelkõige meeldib Teile näha oma töö “vilju” valmimas ja Teil on püsivust detailidesse süveneda. Olete ilmselt loomult rahulik ja käeliselt andekas või osav. Teis on tugev loominguline potentsiaal olemas, tunnete sügavat rahulolu oma loovast tegevusest.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + aasta analüüs numeroloogia järgi


Armastuse karma + armastuse- ja seksihoroskoop


Aastahoroskoop mehele


Taskupeegel: Mona Lisa (Leonardo Da Vinci)


Konstruktor: Marsi kulgur (95 detaili)


Kaelakee: rodoniit


Kaelakee: neitsi tähtkuju


Kaelakee: obsidiaan (ronk)


Seinakaunistus: bambus


Vaagen: Poppy Field - Claude Monet


Ripats: sõnn


Käevõru: ahhaatLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused