Hiina astroloogia: KOERA sobivus teiste märkidega

KOERA sobivus ROTIGA

Rott ja Koer moodustavad hea suhte. Ehkki Koer võib paljudel juhtudel tunduda Rotile igavana, on Koer ka tujude poolest kõikuv, mida Rott peab huvitavaks. Koera tähelepanu köidab Roti temperament, mida Koer peab väga vastupandamatuks. Rott tõmbab paljudel juhtudel Koera endaga kaasa, mis võimaldab Koeral osa saada väga paljust huvitavast.

Üheks suurimaks probleemiks selles suhtes võib kujuneda usaldus. Koer on väga lojaalne ning ootab samasugust lojaalsuse näitamist ka Rotilt. Ehkki Rott pole ebalojaalne, ei oska ta seda nii hästi väljendada, kui Koer seda ootaks. Seepärast on selles suhtes oluline avatus, sest see aitab üle saada võimalikes hirmudest.

Rahaasjad võivad sellesse suhtesse ka mitmesuguseid pingeid tekitada. Rotile on oluline tagavarasid koguda, Koer aga jagab raha nendele, kes seda vajama peaksid. Selles küsimuses peavad need inimesed kompromisslahendused leidma, et suhe toimida saaks.
Sõprussuhe nende kahe inimese vahel kujuneb heaks.

Ärisuhe kujuneb nende kahe inimese vahel edukaks. Mõlemad on intelligentsed ning oskavad seda äriasjadega tegelemisel ära kasutada. Koer suudab võita nii koostööpartnerite kui klientide südame, mis annab sellele ärisuhtele selged eelised.

Kui selles suhtes on meessoost Koer ja naissoost Rott, austavad osapooled üksteist väga. Nii mees kui naine teavad, kuidas oma suhet toimivana hoida. Eksimuste korral andestavad nad üksteisele. Samas peaksid mõlemad jälgima seda, et eksimusi liialt tihti ette ei tuleks.

Kui selles suhtes on meesoost Rott ja naissoost Koer, on nad üksteisele pigem sõbrad kui partnerid. Seda isegi siis, kui nad abielluma peaksid. Nii mees kui naine on selles suhtes täielikult pühendunud oma lastele.
KOERA sobivus PÜHVLIGA

Nii Pühvel kui ka Koer on lojaalsed ja ausad. Nad moodustavad õnneliku paari. Suurimaks probleemiks selles suhtes võib kujuneda Koera armukadedus ja võimalik petmine. See mõjub Pühvlile väga haavavalt. Kui osapooled suudavad selle probleemi oma suhtes lahendada, kujuneb see suhe õnnelikuks ja kauakestvaks. Pühvel oskab enda poole tõmmata rikkust ja turvalisust, mis annab sellele perele võimaluse ennast hästi tunda. Samas pöörab koer väga suurt tähelepanu heategevusele, mistõttu sooviks ta ka Pühvli teenitud raha teistele jagada. See tekitab suhtes palju arusaamatusi ja vaidlusi.

Sõprussuhe nende kahe inimese vahel kujuneks heaks. Mõlemad suudavad ja tahavad ühiste eesmärkide nimel edasi liikuda.

Pühvel mõjub Koerale väga rahustavalt, mida Koer oskab kõrgelt hinnata. Pühvel omakorda hindab kõrgelt Koera lojaalsust.
Äriasjades on need kaks inimest suutelised väga häid tulemusi saavutama. Neil on selged eesmärgid ja kõrged standardid. Kuna mõlemad saavad üksteist täielikult usaldada, ei tohiks äriasjades mingeid probleeme tekkida.

Kui selles suhtes on koos meessoost Koer ja naissoost Pühvel, püüab Koer teha märkimisväärseid jõupingutusi koduse keskkonna parandamiseks. Pühvel on väga realistlik, kui aga Koer on idealistlik. Mõlemad osapooled peavad tegema jõupingutusi selle nimel, et endal suhe paremini toimima saada. See eeldab ka seda, et mõlemad oleksid valmis tegema teatud ohverdusi oma ootuste ja lootuste osas.

Kui selles suhtes on koos meessoost Pühvel ja naissoost Koer, on see suhe traditsionaalne ja konservatiivne. See on peamiselt peale surutud Pühvli poolt, mis pole aga Koerale sugugi alati meeltmööda. Sellest tulenevalt võivad selles suhtes ka mõningad probleemid esile kerkida.
KOERA sobivus TIIGRIGA

Tiigri ja Koera suhtes on kõige olulisemal kohal armastus. Nende suhe on vaba paljudest sellistest probleemidest, millega teiste märkide paarid kokku peavad puutuma. Neil mõlemal inimesel on võime mööda vaadata üksteise negatiivsetest omadustest, mis aitab kaasa suhtes harmoonia tagamisele. Koer ei ole possessiivne ning ta pakub Tiigrile turvatunnet, kuid samas võimaldades talle piisavat vabadust, mida Tiiger hädasti vajab. Tiiger oskab ignoreerida Koera loomupärast pessimismi ning oskab Koera tuju praktiliselt igas olukorras parandada. Neil inimestel on võimalik luua suhe, mis on meeldiv, usaldus- ja austusväärne. Üheskoos on neil võimalik nautida väga paljusid meeldivaid hetki ning luua tugev suhe.

Äriasjades moodustavad need inimesed väga tugeva tiimi. Nad on kartmatud, leidlikud ja usaldusväärsed. Oma äriasjade ajamisel toovad nad esile uuenduslikkuse ja radikaalsuse.
Kui selles suhtes on koos meessoost Koer ja naissoost Tiiger, ei pruugi see suhe eriti hästi õnnestuda. Mõlemad on selles suhtes väga iseseisvad, mistõttu kujunevad ühised ettevõtmised keerukaks.

Kui selles suhtes on koos meessoost Tiiger ja naissoost Koer, kujuneb suhe meeldivaks. Tiiger püüab Koer selles suhtes igati aidata, et Koer saaks oma elus ellu viia altruistlikke eesmärke. Need inimesed suudavad üksteisega igati hästi suhelda ning vestlusteemad ei tohiks praktiliselt kunagi otsa lõppeta. Nende inimeste vahel loodus suhe peaks olema hästitoimiv ja pikaajaline.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Elukutsevalik numeroloogia põhjal


Armastuse karma horoskoop


Aastahoroskoop naisele


Käevõru


Hundi kujuke: sinine aventuriin


Seinapilt lõuendil või kapal: Saula Siniallikad


Õun: ametüst


Seinakaunistus: bambus


Kaelakee: roheline aventuriin


Kaelakee: ema ja tütar, roos


Pehme mänguasi: põhjapõder


Seinapilt lõuendil või kapal: päikesetõus rabasLehed ( 1 / 4 ): 1 234Järgmised »

Seotud postitused