8 energeetilist inimtüüpi

Nimediagrammis moodustavad energiajooned inimese põhilise energiamustri, mis näitab tema tugevaid ning nõrku külgi. Nime numbrilised vasted tuleb paigutada diagrammi.

A, A – 1
B – 2
C – 3
D – 4
E – 5
F – 6
G – 7
H – 8
I – 9
J – 10/1
K – 11/2
L – 12/3
M – 13/4
N – 14/5
O, Õ, Ö – 15/6
P – 16/7
Q – 17/8
R – 18/9
S – 19/1
T – 20/2
U, Ü – 21/3
V – 22/4
W – 23/5
X – 24/6
Y – 25/7
Z – 26/8
Numbrite sisu:

1 – olemus, isiklikud jõuvarud, isiksuse ego
2 – tunded, emotsioonid, teadvus, sotsiaalsus
3 – isiksuse loovus, tegutsemine
4 – loogiline mõtlemine, konkreetsus, praktilisus
5 – meeled, paindlikkus
6 – abstraktne mõtlemine (teooriad), intellektuaalne loovus, kohustustega toimetulek
7 – piiride seadmine materiaalsele maailmale
8 – alateadvus, karma, uuenemine, saavutused
9 – vaimne loovus, altruism

Mõjukas maaga seotud inimtüüp

Esindatud on füüsiline energia joon 1-2-3, materiaalse energia joon 1-4-7 ja mõjuvõimu joon 3-5-7. Inimesel on palju füüsilist energiat, tal on lihtne seda kasutada, keha ja selle vajadused on esikohal. Sellise energiamustri puhul omab inimene mõjuvõimu teiste üle, aga suhtlemisvõime ülearu hea ei ole. Napib ka loovust ja vaimsust.

Loov suhtlemisaldis inimtüüp

Esindatud on füüsilise keha joon 1-2-3, loovuse joon 3-6-9 ja suhtlemisega seotud joon 1-5-9. Inimene on hea suhtleja, on väga loominguline ja tal on ka piisavalt füüsilist energiat, aga ta võib muutuda ebapraktiliseks unistajaks. Füüsiline tervis on hea ja keha on tugev.
Maiselt mõtlev inimtüüp

Esindatud on füüsilise keha joon 1-2-3 ja intellekti joon 4-5-6. Sellisel inimesel on tugev intellekt ja hea kehaehitus, puudu jääb vaimsusest.

Mõjukas loov inimtüüp

Esindatud on vaimse energia joon 7-8-9, loovuse joon 3-6-9 ja mõjuvõimu joon 3-5-7. Selline inimene on mõjuvõimas, väga loov ja vaimselt tugev isiksus. Oma kehalistest vajadustest ta nii teadlik pole, ka materiaalse maailma nõudmistega võib hätta jääda. Arendama peaks praktilisi oskusi ja treenima peaks keha.
Suhtlemisaldis maaga seotud inimtüüp

Esindatud on vaimse energia joon 7-8-9, materiaalse energia joon 1-4-7 ja suhtlemisega seotud joon 1-5-9. Selline inimene mõistab maise maailma vajadusi ja nõudeid ning kogub vaimset energiat. Ta on hea suhtleja ja teadlik oma füüsilise keha vajadustest, aga füüsilist energiat napib. Ta pole ka eriti loominguline, takerdub detailidesse, ei näe tervikut. Oma tegemistes on siiski kahe jalaga maa peal ja omab “talupojatarkust”.

Mõtlev vaim

Esindatud on intellekti joon 4-5-6 ja vaimse energia joon 7-8-9. Sellise nimediagrammiga inimene on loogiline ja vaimne. Suure mõtlejana ignoreerib ta aga oma keha vajadusi.
Emotsionaalselt maaga seotud inimtüüp

Esindatud on materiaalse maailma joon 1-4-7 ja emotsioonide joon 2-5-8. Selline inimene hindab materiaalse maailma väärtusi ja on neisse kiindunud emotsionaalselt. Loovus täielikult puudub.

Emotsionaalselt loov inimtüüp

Esindatud on loovuse joon 3-6-9 ja emotsioonide joon 2-5-8. Selline inimene on väga loov ja emotsionaalne, aga ebapraktiline. Tal võib olla suuri raskusi enda teostamisega materiaalses maailmas.
Täpsustuseks:

Mõne nime puhul võivad kõik 8 energiajoont olla esindatud. Sellisel juhul on tegemist väga silmapaistva, andeka ja mitmekülgse inimesega. Mõne nime puhul ei teki terveid jooni üldse, eriti lühikeste nimede puhul. Sel juhul tuleks vaadata ka kahekohalist numbrit, millest põhinumber koosneb.

NB! Ainult nimetähtede järgi ei saa inimese elukäiku prognoosida, selleks on vaja sünniandmete ja nime mõju täpsemat analüüsi. Nime mõju puudutab iseloomu, hinge vajadusi ja välist muljet, millest siiski oleneb väga suures osas eluteel hakkamasaamine.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kahe inimese numeroloogiline analüüs ja armastuse soodsad ajad


Lapse horoskoop


Armastuse- ja seksihoroskoop


Seinakell: käsilased


Käevõru: must ahhaat


LED küünlad (3 tk)


Kaelakee: tiigrisilm


Klaasskulptuur: orav


Kaelakee: kaksikute tähtkuju


Seinapilt lõuendil või kapal: Narva Hermanni linnus


Kaelakee: sodaliit


Taro kaardid: True Heart Intuitive Tarot (koos raamatuga)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused