Hiina astroloogia: SEA sobivus teiste märkidega

SEA sobivus ROTIGA

Roti ja Sea läbisaamine on üsna hea, kuid selleks, et nende suhe ikka normaalselt toimiks, tuleb neil ära teha vajalik eeltöö. Nad peavad leidma enda jaoks midagi sellist, mis oleks neil ühist, millele nende suhe seeläbi toetuda saaks. Kui osapooled on valmis ennast selles suhtes pingutama, et seeläbi üksteist paremini mõista, siis kujuneb see suhe ka edukaks.

Rott pingutab ennast elus väga palju ning ta naudib väga seda edu, mida tema tehtud jõupingutused tõid. Seale on oluline majanduslik sõltumatus, kuid materiaalse heaolu saavutamiseks pole Siga valmis ennast nii palju pingutama. Kui osapooled on selle suutnud endale selgeks teha, suudavad nad üheskoos elus edasi liikuda. Seale pole mingi probleem see, kui Rott seda suhet juhib. See peaks Rotile olema igati meeltmööda, mistõttu on ta valmis silma kinni pigistama mõningate Sea harjumuste suhtes. Ka Siga on valmis silma kinni pigistama Roti halbade harjumuste suhtes, kui need võimaldavad Seal ennast hästi ja majanduslikult kindlalt tunda. Üheskoos on need inimesed võimelised välja jõudma luksusliku ja seltskondlikult aktiivse eluni.
Äriasjadega tegelemine ei pruugi neil inimestel eriti hästi õnnestuda. Neil on lihtsalt liialt palju erinevaid arvamusi ning kompromisside leidmine pole kerge.

Kui selles suhtes on koos meessoost Siga ja naissoost Rott, kujuneb suhe rahuldavaks. Rott hindab kõrgelt Sea edukust rahaasjadega tegelemisel. Siga omakorda hindab Roti juures säästlikkust. Hea elujärje tagamine on mõlemale osapoolele oluline.

Kui selles suhtes on koos meessoost Rott ja naissoost Siga, kipuvad nad ennast hea eluga liigselt ära hellitama. Nad on üheskoos paljude asjade suhtes naiivsed, vastutustundetud ja ebarealistlikud. Rott on selles suhtes juhtiva rolli kandja. Siga aga usaldab Rotti sedavõrd, et surub maha oma tunded ja vajadused. See aga võib ühel hetkel kujuneda tõeliseks probleemiks suhte püsivust silmas pidades.
SEA sobivus PÜHVLIGA

Pühvel ja Siga moodustavad väga kirgliku paari. Siga hindab väga kõrgelt Pühvli võimet harmoonilise ja meeldiva koduse keskkonna loomisel. Ka on Seal oluline Pühvli usaldusväärsus. Pühvlile on väga meelejärgi Sea sensuaalsus. Mõlemale meeldib aja veetmine koduses keskkonnas.

Probleemid võivad selles suhtes tekkida sellega, et Seale meeldib luksuslik elu ning ta võib selle nautimiseks kasutada neid vahendeid, mida Pühvel on raske tööga teeninud. Ka on Siga seltskondlikult oluliselt aktiivsem kui Pühvel. Pühvel on oma olemuselt tagasihoidlik ning ta ei tunne sellise asjade korraldusega ennast sugugi hästi. Mõlemad osapooled peavad selles suhtes tegema jõupingutusi selleks, et suhe toimiks ning selles oleks tagatud stabiilsus.
Äriasjadega tegelemisel on need inimesed väga edukad. Siga oskab luua visioone ja Pühvel viib neid ellu. Siga näeb teistes inimestes ainult häid omadusi ja võimeid. Pühvel on usaldusväärne ja sihikindel. Üheskoos on neil seetõttu võimalik väga palju korda saata.

Kui selles suhtes on koos meessoost Siga ja naissoost Pühvel, on Pühvel see, kes seda suhet juhib. Siga kipub Pühvlit liigselt idealiseerima, mistõttu võib ta kaotada reaalsustaju. Pühvel on selles suhtes kannatlik ja rahulik, Siga aga kirglik ja lustlik. Mõlemad on väga ausad ning neile meeldib üksteise eest hoolt kanda.

Kui selles suhtes on koos meessoost Pühvel ja naissoost Siga, püüab Pühvel seda suhet juhtida. Samas suudab Siga oma sarmikusega ise seda suhet juhtida ja suunata. Mõlemad osapooled on suhtele täielikult pühendunud. Nende pere saab olema suur. Oluline on see, et suhte osapooled teeksid jõupingutusi selle nimel, et vältida oma suhtes tüdimustunnete tekkimist.
SEA sobivus TIIGRIGA

Tiigri ja Sea elu on täis kirglikkust ja naeru. Neile meeldivad ühised ajaveetmised. Kõikvõimalike probleemidega tegelevad need inimesed kiiresti ja tõhusalt, mistõttu leiavad suhteprobleemid selles suhtes kiiresti lahenduse. Ka oskavad osapooled üksteise negatiivsete omaduste suhtes silma kinni pigistada. Et see suhe saaks veelgi paremini toimida, tasuks Tiigril hoiduda liigsest ringiuitamisest teistes seltskondades ning Seal tuleks õppida enda jalgadel seisma, et mitte toetuda liigselt Tiigri toetusele. Kui osapooled on suutelised nende aspektidega toime tulema, kujuneb see suhe meeldivaks ja õnnelikuks.

Siga peab selles suhtes mõistma seda, et Tiiger vajab aeg-ajalt selliseid hetki, kus ta saaks üksinduses olla. Tiiger peab õppima Siga toetama ja julgustama, kuid samal ajal tuleks tal hoiduda possessiivsusest Sea suunas.

Äriasjades on need inimesed heaks meeskonnaks, kuid seda siiski seni, kuni neil on ühine eesmärk.
Kui selles suhtes on koos meessoost Siga ja naissoost Tiiger, austavad nad üksteist väga. Samas võivad selles suhtes tekkida ka mitmesugused probleemid. Siga on enda jaoks paika pannud täpsed sihid, milline tema naine peaks olema ning Tiigrist naine ei vasta suure tõenäosusega ühelegi nendest ootustest. Tiigri otsekohesus võib kujuneda Seale tõsiseks probleemiks. Ka laste saamine võib kujuneda selles suhtes probleemiks. Seale lapsed meeldivad ning ta soovib neid mitu, Tiiger ei pruugi lapsi soovida.

Kui selles suhtes on koos meessoost Tiiger ja naissoost Siga, austavad osapooled selles suhtes üksteist väga. Samas on Seal raske toime tulla Tiigri rahutusega. Tiiger ei suuda kunagi eriti hästi mõista Sea tujukust. Kui osapooled on suutelised nende kahe aspektiga toime tulema, suudavad nad luua meeldiva ja toimiva suhte.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünnihoroskoop + horoskoop naisele


Horoskoop naisele


Horoskoop mehele


LED küünlad (3 tk)


Seinakell


Skulptuur: baleriin


Dekoratsioon: tiigrisilm


Taro kaardid: White Light Oracle (ainult kaardid)


Kõrvarõngad: ema ja tütar


Kausid (4 tk) (15 cm)


Taldrikud (20 cm) (6 tk)


Bugatti Chiron


Kaelakee: draakon


Seinakell: lilled


Kaelakee ja kõrvarõngadLehed ( 1 / 4 ): 1 234Järgmised »

Seotud postitused