Hiina astroloogia: KUKE sobivus teiste märkidega

KUKE sobivus ROTIGA

Roti ja Kuke suhe on alguses väga kuum ja kirglik. Samas kui see esialgne kuumus hakkab jahtuma, tõusevad esile probleemid. Need inimesed on oma ellusuhtumises väga erinevad, mistõttu on neil raske ühist sihti seada. Kukk on aus, otsekohene ja traditsioone armastav, kui aga Rott on loov, nutukas ja teatud määral manipuleeriv. Kukk võib tihtilugu tunda seda, et Rott ei ela oma elus sellisel, milleks ta võimeline oleks. Kukk ei jäta seda Rotile seda ka kunagi mainimata, mis võib Rotist pahameelt tekitada. Kui osapooled ei leia selles osas üksmeelt ja ei õpi üksteise erinevusi hindama, võib see varem või hiljem viia suhte lagunemiseni.

Kukele on oluline, et teda imetletakse ja meelitatakse, et ta seeläbi ennast hästi tunda saaks. Rott on oluliselt vähenõudlikum ning tunneb ennast suhtes hästi niikaua, kui Kukk tema kallal nääklema ei hakka. Magamistoas peaks see paar ennast suurepäraselt tundma.

Ärisuhtes kulgeb selle paari koostöö hästi senikaua, kuni Kukk Rotti usaldab. Rott on väga edukas äriasjade korraldamisel ning tunneb ennast enesekindlalt ka keerulisemate plaanide teostamisel. Kukk paneb aga enam rõhku sellele, et praktilistele asjadele enam tähelepanu pöörata.
Kui selles suhtes on meessoost Kukk ja naissoost Rott, vajavad nad väga suurt õnne, et luua pikaajaline suhe. Mõlemad on selles suhtes armukadedad, possessiivsed ja kannatamatud. Selles suhtes vaieldakse ja tülitsetakse praktiliselt iga asja pärast, eriti aga rahalistes asjades ja usaldusega seotud küsimustes. Eriti armukade on selles suhtes naine, kes kardab, et teda võidakse mehe poolt kõrvale tõrjuda. Naine tunneb ennast selles suhtes ebakindlalt.

Kui selles suhtes on meessoost Rott ja naissoost Kukk, on sellel paaril paremad võimalused edukaks suhteks. Mõlemad inimesed on selles suhtes pühendunud suhtele ning on valmis tegema jõupingutusi selleks, et suhe toimima saada. Rotile meeldib Kuke pühendumine ja entusiasm, Kukele omakorda Roti tähelepanelikkus ja mõõdukus. Kui rasked ajad on suhtes esile kerkimas, on need kaks inimest võimelised koostööd tegema, et raskused ületada. Rahaasjad on selles suhtes paljude probleemide tekkimise põhjuseks, mistõttu peaksid osapooled rahaasjade korraldamisele üheskoos tähelepanu pöörama.
KUKE sobivus PÜHVLIGA

Pühvel ja Kukk on omavahel väga hästi sobivad. Mõlemad hindavad kõrgelt turvalist ja kindlat kodust elu ning mõlemad on äärmiselt lojaalsed. Kukk idealiseerib oma partnerit, mistõttu saab see suhe väga positiivse tõuke just Pühvli ausa loomuse pärast. Mõlema jaoks on oluline hoida nii kodused kui ka rahalised asjad korras.

Kukk on seltskondlikult mõnevõrra aktiivsem kui Pühvel, kuid Pühvel ei pane seda pahaks, kui Kukk soovib aega veeta oma sõpradega. Aeg-ajalt võib tulla ette perioode, kui selle suhte osapooled on üksteise suunas äärmiselt kriitilised, kuid see ei tohiks kujuneda suhtes eriliseks probleemiks. Mõlemad on praktilised ja konservatiivsed.

Äriasjades loovad nad väga kindla ja tugeva suhte. Pühvel on äriasjades ideede väljatöötaja, Kukk aga nende elluviija.
Osapooled suudavad üksteist hoida selles suhtes igas aspektid õnnelikena. Need inimesed usaldavad üksteist täielikult, mistõttu ei kujune armukadedus või possessiivsus selles suhtes probleemiks.

Kui selles suhtes on koos meessoost Kukk ja naissoost Pühvel, kujuneb see suhe edukaks. Pühvel soovib siin suhtes enamikke asju suunata ja kontrollida ning Kukk ei ole sellele ka eriti vastu. Üheskoos loovad nad toreda pere ja meeldiva kodu.

Kui selles suhtes on koos meessoost Pühvel ja naissoost Kukk, tunnevad osapooled ennast selles suhtes igati hästi. Nende inimeste suhe on rahulik ja stabiilne. Ehkki Pühvel püüab seda suhet juhtida, ei sõida ta sealjuures oma partneri tunnetest ja vajadustest üle.
KUKE sobivus TIIGRIGA

Tiiger ja Kukk tülitsevad palju. Harvad on need juhud, kui nad oma elus samu asju sooviksid. Mõlemad on väga tugeva iseloomuga inimesega, mistõttu on kompromisside leidmine selles suhtes keeruline. Kukk usub sellesse, et ainult usina töötegemisega on võimalik elus edu saavutada. Tiiger seevastu soovib vabadust, kuid samas ei ole valmis sellist vabadust oma partnerile pakkuma. Nad mõlemad ootavad suhtelt liialt palju, mistõttu on ka pettumustunded kerged tekkima.

Kui osapooled suudavad selles suhtes leida kindla vundamendi, millele suhe rajada, on neil võimalik oma suhet täielikult nautida. Tiiger teab hästi, kuidas oma partneri meelt parandada ning tema eest hoolt kanda. Kukk on ettevaatlik, Tiiger muretu. Kui osapooled ei ole üksteise suunas diplomaatilised, toob see suhe mõlemale kaasa ainult probleeme.
Äriasjades on neil inimestel võimalik üksteisega paremini läbi saada. Tiiger hindab kõrgelt Kuke jõupingutusi ning Kukk tunneb heameelt selle üle, et Tiiger võtab enda kanda klienditeeninduse ja suhtlemise.

Kui selles suhtes on koos meessoost Kukk ja naissoost Tiiger, ei kujune see suhe kergeks. Mõlemal on küll mitmeid selliseid omadusi, mida teine osapool hindab, kuid samas on erinevusi nende inimeste vahel liialt palju. Tiiger võib olla vägagi kriitiline Tiigri tegemiste suhtes. Tiiger on lojaalne, armukade ja soovib suhet kontrollida. Tiiger soovib vabadust ning ei kõhkle selle nimel ka lahinguid pidamast.

Kui selles suhtes on koos meessoost Tiiger ja naissoost Kukk, on mõlemad väga tulipäised, agressiivsed ning tõrksad nägemast asju oma partneri seisukohast. Tiiger on Kuke suunas pealiskaudne ning isegi ülbe. Kukk võib oma vastumeelsust sellisele lähenemisele maha suruda, kuid seda mitte lõpmatult.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoobid, kuuhorksoobid, aasta analüüs numeroloogia järgi


Suhtehoroskoobid


Suhte analüüs ja võimalused (kvaliteet)


Seinapilt lõuendil või kapal: päikeseloojang


Taro kaardid: Paradise Found Oracle (koos raamatuga)


Hundi kujuke: tiigrisilm


Elevandi kujuke: obsidiaan


Kaelakee: hõbeobsidiaan


Tass (10 cm) - Maxwell & Williams


Taro kaardid: Hummingbird Wisdom Oracle (koos raamatuga)


Kaelakee: päikesekivi


Skulptuur: jõehobuLehed ( 1 / 4 ): 1 234Järgmised »

Seotud postitused