Kuidas õppida taro kaartide tõlgendamist?

Taro kaardid kõnelevad piltide ja sümbolite abil. Kes tahab õppida kaartide keelt, peab õppima ka hinge keelt, nagu unenägudegi seletamise puhul. Peab tekkima mingi sisemine tunnetus, et alateadvus saaks kõneleda. Võib kasutada raamatut abimehena, et õppida sümbolite tähendust, aga sellest üksi jääb väheks. See on pigem nagu sõnaraamat, millega peab harjutama, et saaks vajaliku kogemuse. See on sarnane uue keele õppimisega. Alati tuleb ka selline faas, kus kaob julgus ja tekivad kahtlused. Algul tekivad spontaansed eduelamused ja siis hakkavad tulema väikesed pettumused, nendega koos aga suuremad kahtlused. Sellest ei tasu end heidutada lasta, vaid tuleb harjutada visalt edasi, kuni tunnetus paremaks muutub ja enesekindlus suureneb.
Taro kaartidega ennustamise puhul on tajud ja tunnetus kõige olulisemad, aga ka põhitõed ja sümbolite tähendused peavad olema omandatud. Lõpuks on kõik ikka tõlgendamises kinni. Taro lähtub põhjuse-tagajärje seadustest, aga see on teadvustamata valdkond, mille tõlgendamine on keeruline. Kaartidel olevaid pilte ja sümboleid ei saa suvaliselt sõnadega asendada, nagu unenägudegi puhul, kõnelevad need intuitsiooni kaudu.

Kõik on maises elus järjepidevas muutumises, kaart näitab antud hetke energiat, mõne aja pärast minetavad ennustuses antud sõnumid oma tähenduse ja tulemus muutub vastavalt sellele, kuidas inimene on toiminud vahepeal, kas on kaartide sõnumit arvestanud. Pilte ja sümboleid tuleb intuitiivselt mõista, kui soovitakse tähendusele lähemale jõuda. Selgitada saab tähendust siiski vaid sõnadega, mis on tavateadvusele mõistetavad. Üks pilt või sümbol võib väljendada enamat kui tuhat sõna, sest on sõnadest palju sügavam.
Mõistlik on alustada ühe kaardi tõmbamisega. Korrapäraseks harjutamiseks on hea, kui tõmmata iga päev üks päevakaart ja püüda seda lahti mõtestada. Algul võiks tõmmata vaid suure taro kaartide hulgast, hiljem võib võtta kasutusele kõik 78 kaarti. Kui tõmmata igal hommikul üks kaart, siis saab vaadata, kuidas sõnum päeva jooksul kõnetab. Päeva kõige suurem sündmus ei pruugi kaugeltki olla päeva kõige tähtsam kogemus. See teadmine tekib pisut hiljem, kui on rohkem harjutatud. Pigem peaks jälgima kaardi tõmbamise puhul, millele tahab teadvustamata valdkond (alateadvus) meie tähelepanu suunata. Suuremate kogemustega tuleb ka parem mõistmine. Tänu isiklikele elamustele saab kaartide keel selgemaks.

Kui ei soovi oma päeva ära rikkuda, võib kaardi tõmmata küll hommikul, aga mitte seda vaadata. Võib lahti mõtestada alles õhtul vastavalt päeva jooksul omandatud kogemustele ja läbielamistele. Päeva sündmused on sel juhul kaardi tähenduse selgitajaks. Kui suudetakse ühte kaarti lahti mõtestada, alles siis võib keerulisemaid variante hakata kasutama. Kui tunnetus on piisavalt arenenud, siis on ka üks kaart väga kõnekas ja annab selge sõnumi.
Taro kaartide tõlgendamisega saadakse hakkama ajapikku, see tuleb läbi kogemuste ja harjutamise. Siiski ei pruugi see igale inimesele sobida ja igaühte kaardid ei kõnetagi. Sellest võib ka sõltuvusse sattuda, mis on sama halb kui iga teine sõltuvus. Taro ei sobi nõrgale inimesele, see ennustamisviis võtab võimust nõrga üle ja võib muutuda sel juhul isegi ohtlikuks. Mõnikord mõjutavad inimest soovunelmad, sel juhul kaardid tõtt ei räägi.
Taro ei ennusta tegelikult otseselt tulevikku, see ennustamisviis lähtub maises maailmas toimivatest põhjuse-tagajärje seadustest, näitab inimese eluteed ja valikuvõimalusi, parimaid võimalikke tegutsemisviise, antud ajahetkel kasutada olevat energiat. Kunagi ei saa 100% väita, et kõik täpselt nii läheb, nagu kaardid ütlevad. Kõik on maailmas pidevas muutumises ja kaardipanemise hetk on vaid üks ajahetk, mis muutub iga uue hingetõmbega. Ohtlik ongi just see, kui inimene hakkab tulevikku kaartide ennustuse järgi paratamatuseks pidama. Tegelikult kujundab iga inimene ise oma tulevikku olevikus ja saab kasutada selleks mineviku kogemuste ja läbielamiste läbi saavutatud elutarkust. Kaardid aitavad ennast paremini mõista, paremaid valikuid teha ja oma tegelikke võimalusi ära kasutada. Nagu tegelikus elus, on ka iga ennustuse puhul asjad, mida muuta ei saa ja on asjad, mida inimene ise muuta saab. Neil peab õppima vahet tegema.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Horoskoop mehele + aastahoroskoop mehele


Aastahoroskoop - 239 lehekülge


Horoskoop naisele + aastahoroskoop naisele


Tekk (150 x 200 cm)


Kaitseingli kujuke: lilla fluoriit


Multitööriist: 21-osaline Aventuris


Kristall: roheline aventuriin


Kaelakee: roos


Kristall: rodoniit


Barbie nukk (GTJ81)


Kõrvarõngad: ema ja tütar


Külmakott: Lifewit 20 lNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused