Huuled on reetlikud

Öeldakse, et silmad on hinge peegel, aga mitmete uuringute tulemusena võib mõndagi öelda ka inimeste huulte kohta nende kuju ja välimuse järgi. Vaikivad huuled võivad olla palju reetlikumad sõnadest. Suu kaudu võtab inimene õhku ja toitu, mis mõlemad on eluks hädavajalikud, suu abil räägitakse ja antakse edasi oma mõtteid. Suu kujul ja suurusel on oma osa inimese elujõu määramisel.

Ideaalne suu ei ole liiga suur ega liiga väike, ei liiga kitsas ega liiga lopsakas, sellel on kindel kuju ja piisavalt loomulikku värvi. Ideaalse suu puhul peaks ülahuule kohal asetsev vagu olema tasakaalus nina ja laubaga. Mehelik suujoon on tugevam ja huuled kindlamad, naisel on õrnem ja pehmem suujoon.
Üldreegel on, mida laiemalt inimese suu avaneb, seda parem iseloom inimesel on. Lai suu normaalse paksusega huultega näitab heasüdamlikkust. Head huuled peaks olema pigem veidi paksemad kui liiga õhukesed ja suu peaks avanema nelinurkselt. Head huuled on kindla joonega, tugeva värviga ja sobivad inimese näojoontega kokku. Head huuled näitavad ausust ja usaldusväärsust. Lai ja kindlajooneline ülahuul näitab ka pikka iga.

Kaarja suu omanik, kel suunurgad allapoole hoiavad, ei suuda püsida kõrgetel ametikohtadel, tavaliselt on need inimesed ka alakaalulised ja neil on kolmnurkne nägu. Juhivõimega inimestel on lai, lame ja tugevate huultega suu. Sellise tugevate joontega suu omanik on vastutustundlik ja tihedate peresidemetega. Sama kehtib ka inimeste kohta, kelle suunurgad ülespoole kalduvad. Kaarjas ülespoole hoidvate suunurkadega suu on omane optimistlikule inimesele. Lai suu, mis toetub tugevatele hammastele, on omane suure kondiga inimestele, kes on enesekesksed, ambitsioonikad, ettevõtlikud ja agressiivsed. Nad kipuvad olema ükskõiksed nii edu kui ebaedu suhtes, aga on väga teovõimelised. Lai suu väikeses näos on omane ekstravertidele. Kui niisugune suu on kandilises näos, on inimesel autoriteeti ja organiseerimisannet.
Väike suu viitab sellele, et inimene on hõivatud olelusvõitlusest, tal on nõrk iseloom. Väike ja kitsaste huultega suu näitab vastutuse kartust. Kui väike suu avaneb laialt, on inimene salliv, aga pisut uje ja kaldub asjatoimetusi edasi lükkama. Kitsad kokkusurutud huuled näitavad ka ihnsust ja pedantsust. Ka jõhkra loomuga inimestel on tavaliselt õhukesed huuled, mis aga korralikult ja täpselt ei sulgu. Huuled, mis suletult ei sobi hästi kokku, võivad viidata kuritegelikele kalduvustele. Lihavad huuled viitavad tundelisusele ja suurele armastamisevõimele, aga ka tasakaalustatud mõtlemisele.

Piinlikult täpsetel inimestel, kes jõuavad silmapaistvatele ametikohtadele, on pikk sirge suujoon. Ebatasane suujoon võib viidata aga leidlikkusele. Sageli sobivad üla- ja alahuul halvasti kokku, üks katab teist. Kui ettepoole ulatub ülahuul, on see märk ennasttäis otsustusvõimetust inimesest. See viitab ka küllastumata libiidole ja abieluvälistele suhetele. Kui alumine huul on ettepoole ulatuv, on inimene isekas ja hedonistlik, ta lähisuhted pole õnnelikud. Kui ülahuul katab suurema osa alahuulest, on tegemist nn kotkasuuga, mida esineb rohkem meeste puhul. Selliste huultega inimene kindlameelne ja äge.
Kui huulte eraldusjoon kõverdub allapoole, on tegu enesekeskse ja jonnaka inimesega, kellega saab suhelda vaid keelitades ja meelitades. Kui eraldusjoon kaardub keskosas ülespoole, on inimene erk ja nutikas. Kui suu kindlalt ei sulgu ja jääb poolavatuks, on tegemist otsustusvõimetu inimesega, neid on kerge tüssata. Sellist inimest ei peeta just “teravaks pliiatsiks”. Kui suujoon kaardub mõistatuslikuks muigeks või naeratuseks suunurkades, siis on tegu tundelise ja salapärase inimesega. Sellist kuju nimetatakse “selili kuusirbiks”. Selline suu on neile naistele omane, kellest saavad head abikaasad. Ka kunstnikuhingega ja pehme loomuga meestel võib selliseid huuli olla.

Kui suu meenutab kummulikeeratud paati, on inimene tormiline ja kirglik, naise puhul näitab see ka sugulist lodevust, kui suu sulgub lisaks ka lõdvalt. Lai suu, mille suunurgad kaarduvad allapoole ja on ebatasased, on tasakaalutu inimese tunnus. Halb märk on ka see, kui suu on suletud ja suunurgad näivad puuduvat, sest suu on nii kõvasti kokku pigistatud. Kui suu näib tühjakslastud õhupallina ja on kortsudega ümbritsetud, pole inimene oma töö ja eluga rahul.
Kortsud suu ümber viitavad pettumustele (va. naerukortsud suu nurkades). Huuli ümbritsevad kortsud on loomulik vananemise märk, aga neid esineb ka halva tervisega inimestel. Kui kortsud lõikuvad sügavale huultesse, siis loovad need mulje kui nutusest näost, sellise suuga inimene on üksildane. Tugevad naerukortsud huulte ja ka silmade ümbruses on rõõmsameelsetel ja optimistlikel inimestel. Suu, mis on ühele poole viltu, viitab sarkastilisele ja rahulolematule inimesele. Sageli on ta ka keevaline ja närviline. Pikk ja lai, kuid selgete piirjoonteta ülahuul ja väike ning teravapiiriline alahuul näitab seda, et inimest on kerge petta, tal puudub ärisoon. Kui üks suunurk on teisest tuntavalt kõrgemal, viitab see kahtlustavale loomusele. Sellist inimest ei saa usaldada.
Kui naisel on liiga suur suu, mille nurgad on allapoole vajunud ja pole kindlapiirilised, on naine mehelik ega sobi abieluks. Naine, kelle ülahuul on alumisest tunduvalt lopsakam, on võrratu armastaja. Väga silmatorkavalt lihavam ülahuul on aga märk ka silmakirjalikkusest, kannatamatusest ja tujukusest. Kergelt tursunud, alati poolavatud ja paljulubavad, lapsele sarnased huuled kõnelevad naise puhul suurepärasest sõbrast ja lustlikust iseloomust. Armukeseks need naised hästi ei sobi. Esiletungiv alahuul jätab mulje pidevast rahulolematusest. Neil naistel on vajadus soojuse ja hoolitsuse järele, nad on isekad ja ennastarmastavad. Väike paksude huultega suu on heldel ja sensuaalsel naisel. Kitsad huuled sisemise ebakindluse tunnuseks, aga on ka nõudliku, täpse ja korraliku inimese tunnus, kes hoiab end tagasi armuelus. Suur lamedate huultega suu on ülemusetüübil. Sügav sisselõige huule kohal ja liblikatiibu meenutavad huuled on vastutustundlikul, taktitundelisel ja kõrgeltarenenud vaimsusega inimesel. Tõsi küll, tänapäeval on eriti naiste puhul huuli raske hinnata, sest täitesüstid ja huulte kohendamine on trend. Huuli muudetakse lopsakamaks ja kujugi muudetakse.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kahe kuu horoskoop ja numeroloogia (53 lehekülge)


Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku? + Millest räägib Sinu nimi?


Aastahoroskoop naisele


Käevõru: punane ahhaat (tshakra)


Kaelakee: kaljukitse tähtkuju


Taro kaardid: Moonology Manifestation Oracle (koos raamatuga)


Kaelakee ja kõrvarõngad: malahhiit


Tass: part


Kristallipuu: tšakra


Seinakaunistus: roos (2 tk)


Vaagnad (2 tk)


LED küünlad (3 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused