6 toataime, mis toovad koju ja kontorisse positiivsust ja küllust

Toataimed pole mitte ainult ilusad, vaid aitavad olulisel määral tuua positiivsust kodusesse ellu või kontorisse. Millised on aga 10 kõige olulisemat toataime, mis tekitavad enda ümber positiivsust ja rahu?
1. KUMMIPUU

Kummipuu on laialdaselt tuntud toataim ja seda mitte ainult seepärast, et selle taime kasvatamine kerge oleks. Kummipuu tekitab enda ümber suurel määral positiivset energiat. Seepärast sobib taim suurepäraselt nii koju kui ka kontorisse. Tihtilugu on kummipuid näha kasvamas haiglate ja tervisekeskuste koridorides.

Kummipuu kasvatamine toob koju rikkust, küllust ja õnne. Lisaks vähendab kummipuu koduses õhus mürgiseid aineid.

Kummipuu mõjutab positiivselt ka perekonna heaolu ja soodustab rahulikku keskkonda.

Kummipuu aitab kiiremini paraneda erinevatest haigustest.
2. HAVISABA

Havisaba on väga populaarne toataim. See taim ei ole kasvukoha suhtes nõudlik ning sobib suurepäraselt ka neile, kes kipuvad taimede kastmisega ära unustama.

Havisaba loob kodus ja kontoris suurepärase atmosfääri, sidudes õhust mürgiseid kemikaale.

Havisaba tõmbab ligi suurel määral positiivset energiat, millest saavad osa kõik taime läheduses olijad.

Kui vajad oma koju positiivset energiat, siis üks taim, mida tasuks kaaluda, on havisaba. Kui oled otsustanud havisaba kasuks, siis kodus või kontoris võiks olla igas toas vähemalt üks havisabataim. Et taim saaks positiivset energiat koju või kontorisse tuua, tuleks hoolitseda selle eest, et taim oleks terve ja tugev. Ka tuleks jälgida seda, et havisaba lehed oleks tolmust puhtad.
3. VESIPAHHIIRA

Vesipahhiirat tuntakse laialdaselt ka “õnnepuuna”. Vesipahhiira kasvatamine ei ole kerge ülesanne, kuid need, kes on toataimedega sina peal, saavad kenasti taime kasvatamisega hakkama. Vesipahhiira loob enda ümber väga suure positiivse aura, mis aitab nii kodus kui ka kontoris meeldiva keskkonna loomisele kaasa.

Vesipahhiira on feng shuis oluline taim ning seda kasutatakse laialdaselt meeldiva positiivse keskkonna loomiseks, eriti just kodudes või kontorites, kus on palju pingeid. Taim loob paremad eeldused kõikvõimalike tülide lahendamiseks ning arusaamatuste ületamiseks.
4. AALOE

Aaloe on juba ammustest aegadest teada-tuntud taim ravimisel ja positiivse energia toomisel eluruumidesse. Aaloe on vähenõudlik toataim, kuid eeldab valget kasvukohta.

Aaloe aitab suurepäraselt võidelda negatiivsete energiatega. Kõige paremini toimib taim siis, kui võimaldada tal kasvada eluruumi või kontori sissepääsu lähedal. Kui see võimalus puudub, siis tuleks leida taimele kasvukoht, mis asub kodu või kontori sissepääsule kõige lähemal.

Aaloe mõju negatiivsete energiate tõrjumisel on seda tugevam, mida elujõulisem ja kaunim taim välja näeb. Pikaks veninud ja kuivanud lehtedega taime mõju väheneb.
5. AGLAONEEMA

Aglaoneema on toataimena kõrgelt hinnatud. Ta on vähenõudlik ja kaunis toataim tänu oma väga erilistele lehtedele. Ta ei vaja kasvamiseks palju valgust.

Aglaoneema on positiivse energiaga taim ning tõmbab positiivsust ligi ka ümbritsevast maailmast. Samas on aglaoneema positiivsusega üks aga. Ta peab olema lopsakas ja hoolitsetud. Eelkõige tuleb jälgida, et taimelt oleks eemaldatud kõik kolletunud lehed ning kasvavad lehed peavad olema puhtad (tolmuvabad).

Aglaoneema on suurepärane toataim neile, kes kannatavad ärevushäirete all.
6. NÕELKÖIS

Nõelköis on väga tänuväärne taim kodus või kontoris. Ta on vähenõudlik ning kasvab suurepäraselt ka pimedamas kasvukohas. Tegemist on kergesti kasvatava toataimega.

Nõelköis kiirgan positiivsust ning puhastab kodu või kontori negatiivsest energiast. Selle taime läheduses on võimalik, kuidas stress väheneb.

Nõelköis on suurepärane taim õhu puhastamiseks. Hoiab õhu puhas ohtlikest osakestest ja kemikaalidest. Aitab inimestel keskenduda olulisele, mistõttu sobib suurepäraselt koju, kontorisse kui ka õpperuumidesse.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse soodsad ajad


Sünnihoroskoop


Elutee üldskeem


Käevõru - lasuriit


Seinapilt lõuendil või kapal: helkivad ööpilved


Käevõru: tiigrisilm


Kaelakee: opaliit


Kaelakee: sinine topaas


Nukk Hedda


Seinapilt lõuendil või kapal: Tuudi jõgi


Käevõru: dalmaatsia jaspis


Unenäopüüdja: ametüst, roosa kvarts, akvamariinNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused