Saatus aitab neil neljal tähtkujul elus edu saavutada

Edu poole püüdleb enamik inimesi, kuigi teekond eduni on väga erinev. Teatud sodiaagimärgid on määratud saavutama edu kergemini kui teised. Millised on need 4 tähtkuju, kellele on antud kaasa oskus ja võime elus kergemini edu saavutada.
Jäär

Tulise ja ambitsioonika Jäära jaoks pole edu mitte ainult eesmärk, see on tema eluviis. Tal on suurepärased juhiomadused, mistõttu on ta sündinud teerajaja. Ta ei karda väljakutseid, haarates kinnisilmi kinni kõikidest võimalustest. See viib teda aeg-ajalt paratamatult ka olukordadesse, kus ta valusalt vastu näppe saab, kuid see on tema jaoks lihtsalt paratamatu elu osa. Ta on võitluslik ja sihikindel, mis viib teda elus edasi. Paljuski saavutab jäär edu tänu sellele, et ta usaldab väga oma sisetunnet.
Lõvi

Lõvidest õhkub loomulikku karismat, mis tõmbab nende poole edu. Ta on loomupärane juht ja suurepärase sisetundega, mis aitab tal langetada otsuseid, mis on kasulikud ja edukad. Näib nagu liiguks Lõvi oma eesmärkide poole ilma eriliste jõupingutusteta, mis on tingitud tema efektiivsusest. Tal on magnetiline isiksus ja äärmiselt suur enesekindlus. See tagab talle tunnustuse ja märkimisväärsed saavutued.
Ambur

Amburit võib pidada igaveseks optimistiks. See aitab tal näha kõikides situatsioonides midagi positiivset. Ta on visionäär, kes genereerib ideid ja on teejuhiks ka teistele inimestele. Ta on oma olemuselt väga seikluslik. Ta on väga avatud kõikvõimalikele arengutele, mis muudab ta elus väga edukaks. Ta ei karda kunagi ühtegi katsumust ja tagasilööki. Pigem peab ta seda võimaluseks ennast tõestada ja harida. Seetõttu tõuseb ta kiiresti püsti pärast kukkumist.
Veevalaja

Veevalaja on tuntud oma uuendusliku mõtteviisi poolest. Ta saavutabki edu tänu oma unikaalsele mõtlemisele ja maailmanägemusele. Ta mõtleb alati tulevikule, mis aitab tal enda jaoks paika panna sihid ja plaanid, mille poole liikuda. Ta on tihtilugu oma tegutsemisvaldkonnas algatajaks ja eeskõnelejaks, nihutades piire ja esitades väljakutseid kehtivatele normidele.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Eluteed edendavad ja takistavad omadused


Kuuhoroskoop (päevade lõikes)


Lapse horoskoop


Seinakaunistus: geko


Tassid (4 tk)


Kaelakee: meri kuuvalguses


Massaažipulk: roheline aventuriin


Hundi kujuke: crazy ahhaat


Kaelakee: moss ahhaat


Skulptuur: rebane


Käevõru: sodaliit


Taro kaardid: Krafttiere (ainult kaardid)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused