Kevad on armumise aeg

KEVAD ON ARMUMISE AEG: Kuidas käituvad tähemärgid armunud olekus?

JÄÄR

Kuna Jäära innukus seksi suhtes on suur, siis vajab ta partnereid, kes tema värvikale lähenemisviisile vastu tulevad. Seksuaalselt tõrjuvat hoiakut ei talu ta kuigi kaua. Jäär armub väga kiiresti ja lakkab armastamast sama kiiresti ning on Sodiaagi kõige tulisem armastaja. Mõlemast soost Jäärad naudivad kogu protsessi jahtimisest kuni voodini ja külvavad oma ihalusobjekti üle väikeste kingitustega. Jäär ei vaja ega mõista pikka kurameerimise ning õhkamise perioodi. Armumisest annab märku, et ta on väga hajameelne ja tormab nagu “hull” ringi. Noored Jäärad jätavad kõik kohustused unarusse. Jäära natuuri on sisse programmeeritud järelemõtlematu impulsiivsus ja tormakus. Esimene armumine läheb enamasti ruttu mööda. Kui noor Jäär tahab südant puistata või kallimat koju tuua, siis tuleb seda talle võimaldada. See aitab silma peal hoida tema impulsiivsusel. Jäärad on võimelised avameelselt asju arutama, parem on seda teha õhtul.
SÕNN

Sõnnil on loomulikku sarmi, mis isegi küpses eas ei kao. Sõnn on väga romantiline ja peab meeles olulisi tähtpäevi (ega andesta, kui need unustatakse). Tundelise ja suurepärase armastajana püüab võimalikult kaunilt kõike pakkuda. Kähkukad tagaistmel ei tule tema puhul ilmselt kõne alla. Sõnni puhul on kõige segavam asjaolu tema omanikutunne. Keegi ei soovi olla 24 tundi ööpäevas kellegi teise omand. Sõnni tüdrukutel võib pulmamarss kõrvus kumiseda juba peale esimesi kohtumisi, nad hindavad kõiki võimalikke partnereid selle pilguga. Sõnn hakkab armunud olekus enda välimuse eest rohkem hoolt kandma ja lõhnastab ennast kindlasti rohkem. Isegi noorte Sõnnide armumise puhul ei tule suuri raskusi, kuna nad ei jäta oma kohustusi hooletusse. Sõnnist lapse puhul pääseb ema tütrega ja isa pojaga paremini jutule. Sõnnid on väga kangekaelsed ega kipu ise tundeid puistama. Iseloomulik on see, et Sõnn võib olla armunud hoopis väljavalitu jõukusesse.
KAKSIKUD

Kaksikud jätavad armunud olekus närvilise mulje. Kaksikute armuelus on palju katsetamisrõõmu ja elavust, aga tutvumisperiood kestab kaua. Palavikulise elutempo tõttu on nende närvid kogu aeg pingul ja nad suhtlevad väga palju. Sageli on neil mitu suhet korraga arenemas ja iga partnerit armastavad nad omamoodi. Kaksikud on väga flirtivad ja mängulised ega ole loomu poolest armukadedad. Kaksikutest lapsega on armumise ajal väga raske toime tulla, selleks ei teki õieti võimalustki. Meeletu ringitormamine ja oma välimuse eest suurem hoolitsemine on kindel tunnus armumisest. Sageli on nad täielikus segaduses, kas üldse kedagi armastavad? Kaksikud ei leia ühes inimeses iialgi kõike, mida vajavad. Tavaliselt meeldib neile ühe juures üks omadus, teise juures teine. Kui armunud Kaksik õpingud pooleli jätab, siis pole see eriline õnnetus. Hiljem teeb ta kaotatud aja tasa. Noortele Kaksikutele peaks selgitama varakult abieluga kaasnevaid kohustusi, siis analüüsivad nad oma tundeid ega tee liiga mõtlematuid samme.
VÄHK

Vähk muutub armudes nukrameelseks, unistab avasilmi. Sageli hakkab luuletusi kirjutama, päevikut pidama. Vähk püüab jääda nii anonüümseks kui võimalik ega torma kunagi pea ees suhtesse. Samal ajal on ta ise väga õnnetu, kui teine temast väljagi ei tee. Otserünnakule asub Vähk siis, kui keegi teine kavatseb tema huviobjekti endale napsata. Südant ta naljalt ei puista, teda peab julgustama (eriti noort Vähki). Kui lähem kontakt armastatuga on loodud, siis särab õnnest. Noor Vähk on tänulik, kui saab armuprobleeme arutada. Vestelda on targem emal, olgu tegemist poja või tütrega. Armunud Vähk teeb oma väljavalitu heaks kõik. Vähi kallim saab suhte ajal kindlasti erilise kogemuse. Vähid on väga tundelised armastajad ja harrastavad väljendusrikast seksuaalsust, suhetes on alati draamat. Vähid võivad koos hoolitseva ja kaitsva käitumisega luua lausa klaustrofoobilise õhkkonna. Väga sõltumatu partner Vähile ei sobi. Ebaõnnestumise korral kestab haavade ravimine kaua. Vähi lõppeesmärk on püsisuhe.
LÕVI

Kui Lõvi armub, teavad sellest kõik. Ta ei varjagi teiste eest oma rõõmu või võidurõõmu. Noor Lõvi on armudes veelgi rõõmsam ja heatujulisem ning on väga helde oma armuobjekti suhtes, mistõttu küsib rohkem taskuraha. Kui raha ei jätku, on ta närviline. Nõu saab talle vaid otsekoheselt ja huumoriga anda. Noortel Lõvidel jääb ilmselt õppimine unarusse ning nad võivad isegi kooli pooleli jätta. Reeglina ei viitsi Lõvi uuesti õppima minna. Aga just Lõvile on korralik haridus eriti vajalik, et kindlustada hea palk ja luksuslik elu, mida Lõvi nii väga vajab. Lõvi võib kodust lahkuda ja mõtlematult abielluda. Kui noor armunud Lõvi iseseisva eluga hakkama ei saa, siis on ta väga sorgus ja lontis (võib niisuguseks eluajaks jäädagi). Lõvi on reeglina armudes truu ja andestab suuremeelselt oma armsama eksimused. Lõvi on tundlikum, kui enamik inimestest arvab ning partner peab tema efektsele käitumisele alati hästi reageerima. Solvunud Lõvi läheb üksindusse haavu lakkuma ja vihane Lõvi möirgab dramaatiliselt ning hirmuäratavalt. Aga tänu oma suuremeelsusele suudab Lõvi alati ise ka vabandada.
NEITSI

Neitsi armub tasahilju ja märkamatult. Ta muutub veelgi korralikumaks, mõtlikumaks ja konkreetsemaks. Kui temalt armumise kohta pärida, siis sulgub enesesse ning võib isegi suhte katkestada. Noore Neitsiga sellest rääkides peab olema ääretult peenetundeline. Neitsit kindlasti häirivad oma väljavalitu juures nii mõnedki puudused, mille tõttu ta võib hüljata isegi elu tõelise armastuse. Neitsi pöörabki liiga palju tähelepanu pisiasjadele ja on väga kriitiline (ka enese suhtes). Iialgi ei abiellu ootamatult, sest tahab olla täiesti kindel, et partner vastab tema nõuetele. Neitsi tagasihoidlikkus on ehe ja loomulik. Tema skeptitsismile vastukaaluks on kergeusklikkus, mis just armunud olekus ilmneb. Neitsi uurib alati välja, mis kallimale meeldib. Armastuse füüsilise väljenduse surub alla mure, mida kallim temast tegelikult arvab ja mida teised suhtest arvavad. Loomu poolest on Neitsi pigem truu armastaja. Ühised huvid ja ühise asja nimel töötamine aitavad suhet luua ja hoida.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop naisele


Kolme kuu horoskoop (päevade lõikes)


Lapse horoskoop


Nugade komplekt (6 tk) - Victorinox


Kaelakee: hauliit ja india ahhaat


Käevõru: turmaliin


Puldiga juhitav tuletõrjeauto - Merdedes-Benz


Taro kaardid: The Wildwood Tarot (koos raamatuga)


Toidutermos: Thermos Stainless King


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Padjakate 40 x 40 cm (2 tk)


Taro kaardid: Tarot of Mystical Moments (koos raamatuga)Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused