Test: see, millise maastikupildi Sa valid, räägib Sinu kõige olulisematest isiksuseomadustest

Enamikele inimestele tuleb sõna “maastik” puhul esimesena meelde rand või mäestikud. Aga meie hulgas on ka palju neid, kes mõtlevad sõna “maastik” nimetamise korral koheselt kõrbetele või põldudele.

See, milline maastik Sulle kõige enam meeldib, räägib palju ka Sinu iseloomu ja käitumismustrite kohta.

Et saada järgmise testi puhul õige vastus, tuleks valik teha kiiresti, pikalt mõtlemata sellele, milline pilt meeldib ja milline mitte.
Valik 1

Rand on inimeste seas kõige levinum ja eelistatuim maastik. See mõjub inimestele värskendavalt ja rahustavalt. Rannas leiab igaüks endale midagi teha.

Oled inimene, kes on leidlik, loominguline ja aktiivne suhtleja. Oskad teiste inimesteni oma mõtteid ja ideid viia. Oled sõbralik ning muudad ka need inimesed olulisemalt sõbralikumaks, kes Sind ümbritsevad. Sulle meeldib unistada ja hindad kõrgelt vabadust. Kõikvõimalikud sellised tegevused, mis Sind ühel või teisel viisil piiravad või pidurdavad, pole Sulle vastuvõetavad. Haarad kinni kõikidest uutest võimalustest, mida elu Sinu eluteele toob. Tihtilugu pole need võimalused Sulle kasulikud, kuid see Sind ei häiri. Sulle on olulised kogemused, olgu need kasvõi oma olemuselt halvad.
Valik 2

Oled inimene, kes on aktiivne liikuja. Sulle meeldib liikuda looduses ja Sul on salapärane käitumine. Aeg-ajalt võid oma elus ette võtta ka päris riskantseid matku ja reise, mis võib tekitada Sinu pereliikmetes ja sugulastes parajat peavalu. Oma tundeid Sa eriti välja ei näita. Sinu tõelistest tunnetest on teadlikud ainult kõige usaldusväärsemad inimesed. Seetõttu võid paljudele inimestele jätta mõnevõrra külma inimese mulje. Otsid oma ellu pidevalt erinevaid seiklusi ja põnevust. Rutiinne ja igav elu on Sulle täiesti vastuvõetamatu. Samas soovid oma ellu ka selliseid hetki, kus saad nautida rahu ja vaikust. Selliste hetkede leidmiseks võid aeg-ajalt võtta kasutusele päris äärmuslikud abinõud. Sulle on vastumeelne see, kui keegi teine inimene Sulle liialt jõuliselt nõuandeid ja soovitusi annab. Võtad nõuandeid kuulda pigem siis, kui need on antud nö. muuseas.
Valik 3

Oled intelligentne inimene. Sulle on oluline see, et Sinu elus oleks kõik organiseeritud ja korras. Sulle ei meeldi üllatused, mistõttu püüad oma igapäevaseid ja pikemaajalisi ettevõtmisi viimse kui detailini läbi mõelda ja planeerida. Kui aga asjad ei lähe nii nagu olid planeerinud, võid pidada kogu üritust mõnes mõttes ebaõnnestunuks. Teiste inimestega suhtlemisel valid hoolikalt oma sõnu. Sa ei soovi kedagi solvata ega ennast seeläbi kahjustada. Kõiki otsuseid langetad hoolikalt ja väldid kiirustamist. Seeläbi on Sul võimalik ennast elu jooksul nii mõnestki suuremast probleemist eemale hoida. Oled oma iseloomult introvertne. Probleemidega tegelemine pole Sulle sugugi meeltmööda. Keerulistes situatsioonides satud paanikasse ning võid kaotada ratsionaalse mõtlemise. Teadvustad seda endale päris hästi, mistõttu teed oma elu jooksul päris suuri jõupingutusi selleks, et probleeme ennetada.
Valik 4

Oled väga tundlik inimene ning võtad kõike südamesse, mida Sulle öeldakse. Teiste inimeste öeldud halvad sõnad võivad Sind rajalt maha lüüa pikaks ajaks. Oled väga loominguline inimene ning otsid oma ellu selliseid tegevusi, mis oleksid Sulle inspiratsiooniallikaks. Lähened paljudele maailmaasjadele hoopis teisiti kui teised inimesed. Eelistad oma elu mööda saata käies mööda kaardistamata radu. Kõikvõimalikud reeglid ja seadused võivad tunduda Sulle vastumeelsetena, kuid üldiselt Sa siiski seadustega pahuksisse ei lähe. Tunnetad, et oled teistest inimestest päris märkimisväärselt erinev, kuid Sa ei pea ennast seetõttu teistest paremaks. Sa ei ole egoistlik inimene. Teiste inimeste suunas oled mõistev ja abivalmis.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Töö ja raha horoskoop üheks kuuks


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Aastahoroskoop - 214 lehekülge


Taro kaardid: Stardragons Oracle (ainult kaardid)


Kaelakee: sõnni tähtkuju


Kaelakee: ema ja laps


Vaas - Villeroy & Boch


Seinapilt lõuendil või kapal: ämblikuvõrk


Kaelakee: ema ja tütar, roos


Kaelakee: punane ahhaat


Käevõru: türkiis


Kaelakee: kuukiviNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused