Kreeka horoskoop: APHRODITE (23. september – 23. oktoober)

Nimi: APHRODITE
Kuupäevad: 23. september – 23. oktoober
Planeedid: Veenus
Võrdlus lääne astroloogia tähtkujuga: Kaalud
Aphrodite on laitmatult kõige kuulsam vanakreeka mütoloogia jumalanna. Tema hoole all on inimesed, kes on sündinud 23. septembrist 23. oktoobrini, mis vastab Lääne astroloogias õhu elemendi Kaalude märgile. Hiljem laenasid roomlased Aphrodite kultuse ning nimetasid ta Venuseks. Vanakreeka mütoloogias oli Aphrodite armastuse-, ilu- ja viljakusejumalanna. Teda peeti abielu, romantika, kiindumuse ja kehaliste naudingute patrooniks.

Armastus on Sulle elus üks peamisi väärtusi. Sulle on oluline see, et inimsuhted normaalselt toimiksid, mistõttu teed selle saavutamiseks suuri jõupingutusi, eelkõige selleks, et suhted lähedastega, töökaaslastega ja naabritega toimida saaksid. Oled omalt poolt valmis alati inimsuhetes valmis pakkuma oma lõpmatut soojust ja kiindumust, et seeläbi leida enda ümber inimesi, kellele toetuda.

Armastuse vallas oled Sa väga kirglik ja vast üks kõige mõistvamaid partnereid üldse. Lähedase inimeste heaolu nimel oled Sa valmis praktiliselt kõigeks. Kui aga tunded teise inimese suunas kaovad, lõpetad süümepiinadeta suhte.
Tööalaselt oled Sa väga teotahteline ja kohusetundlik. Sulle meeldib tegeleda oluliste ja suuremate töödega. Vähetähtsad kohustused ning detailidele keskendumine ei ole Sulle meeltmööda.

Meeskonnatöö peaks Sulle meeltmööda olema, kuigi saavutaksid ehk paremaid tulemusi iseseisva tööga.

Oled abivalmis ja toetad neid inimesi, kes abi vajama peaksid. Teed seda omakasupüüdmatult.

Oled väga aktiivne, püüad oma tegevustega juurde saada uusi kogemusi ja teadmisi, mistõttu haarad uutest võimalustest alati kinni. Paigal püsimine ja seisak elus on Sulle võib-olla kõige enam vastumeelsed asjad üldse.

Oled oma olemuselt rahulik ja tasane inimene. Populaarsust sai otsi, kuid ühel või teisel viisil saavutad alati populaarsuse. Oled sarmikas, sõbralik ja laialdaste teadmistega inimene. Seetõttu oled Sa teistele inimestele huvitav vestluskaaslane. Seltskonnas saavutad kiiresti populaarsuse.
Sulle on vastumeelsed kõikvõimalikud tülid, mistõttu teed suuri jõupingutusi selleks, et konflikte rahumeelselt lahendada.

Oma plaane ja ideid viid ellu praktiliselt märkamatult. Seetõttu võib teistele inimestele tunduda, et õnn tuleb Sinu ellu väga kergelt. Tegelikult see nii ei ole ning oma eesmärkide nimel pead päris palju ennast pingutama.

Kaitsed julgelt oma õigusi. Sa ei karda vastu astuda inimestele, kes Sind ohustavad või Sulle vastu seisavad. Ehkki selline vastasseis on Sulle vastumeelne, ei kõhkle Sa juhul, kui Sinu huvidest üle sõidetakse.

Teistele inimestele ei andesta Sa praktiliselt kunagi seda, kui Sind solvatakse või haavatakse. Teatud puhkudel võid isegi kättemaksuhimuliseks muutuda.

Oma iseloomult oled Sa heatahtlik, seltskondlik ja uudishimulik. Sa oled hea sõber ja tuttav, rääkimata sellest, et oled hea partner armuelus. Oled seltskondlikult aktiivne ning korraldad sagedasti erinevaid koosviibimisi ka oma kodus.
Sul on hästi arenenud esteetiline maitse ja ilumeel. Kodune elu on Sulle väga olulise tähendusega. Oskad luua oma pesast väga meeldiva ja huvitava koha, kus saad nii Sina kui ka pereliikmed ennast hästi tunda.

Armastuse vallas oled Sa väga usaldusväärne partner. Väga oluline on see, et Sul oleks armastuse vallas usaldus oma partneri vastu. Ainult nii saab suhe normaalselt toimida.

Rahast Sulle rääkida ei meeldi, kuigi Sa rahalist nappust eriti oma elus kannatama ei pea. Oskad oma rahaasju päris hästi korraldada, kuigi aeg-ajalt võid ennast viia ka situatsioonidesse, kus Sul näpud põhjas on. Seda tõsiküll ei juhtu sageli, pigem mingitel kriisihetkedel, kui hakkad erinevate ostudega enda sisemisi pingeid leevendama.

Kindlasti on ka sinus negatiivseid jooni. Oled küllaltki tujukas. Ühel hetkel oled heas tujus, järgmisel hetkel aga kerkib esile halb meeleolu. Ega Sa ise ka täpselt ei tea, miks see nii on.

Võid olla vastutustundetu, kergemeelne, mõnikord ka tasakaalutu ja hoolimatu.

Aeg-ajalt võid olla teiste inimestega suheldes kangekaelne ja ebaviisakas, seda isegi oma lähedaste inimestega.

Kipud tegema tihtilugu hoolimatuid otsuseid, mida pead hiljem pikka aega kahetsema.
Mees

Oled väga atraktiivne vastassoo jaoks. Oled enesekindel ja Sul on piisaval määral sisemist jõudu. Arvatavasti on Sul väga palju hobisid, millega Sulle meeldib tegeleda.

Tunned oma tööalaste ettevõtmiste juures alati suurt rõõmu ja mitte saavutuste üle, vaid protsessi üle. Võid olla kindel selles, et Sinu töö kannab alati vilja, mistõttu peaks Sul olema garanteeritud ka hea sissetulek.

Oled inimsuhetes üldiselt taktitundeline. Püüad teha kõik selleks, et inimsuhted normaalselt toimida saaksid.

Sulle meeldib olla kursis kõigega, mis Sind ümbritseb. Lähed üsna kergesti kaasa ka kõikvõimalike uuendustega, mis aitaksid Sul elujärge parandada.

Armuelus ei ole Sinuga kunagi igav. Oled perekonnale ja kodule pühendunud ning teed suuri jõupingutusi selleks, et kodune keskkond muuta kogu perele meeldivaks kohaks.

Ehkki Sinu huvide ring on suur ja lai, kipud oma huvidest kergesti tüdinema, mistõttu vahetada neid üsna tihti.

Armuelus peab partner Sinu partner arvestama ka sellega, et tal tuleb jagada Sinu aega paljude Sinu sõpradega ja hobidega.
Naine

Oled väga graatsiline ja imetlusväärne. Teiste inimeste seas oled väga populaarne, mistõttu on ka Sinu tutvusringkond üsna suur. Samas oled Sa üsna valiv nende inimeste suhtes, keda Sa oma siseringi lased. Negatiivsed inimesed on Sulle vastumeelsed, mistõttu neid Sa kindlasti enda lähedusse ei lase.

Sulle meeldib tegeleda koduste töödega. Sulle on oluline see, et kodu oleks puhas ja korras. Vajad teadmist, et koduses keskkonnas saad nii Sina kui ka Sinu pereliikmed ennast hästi tunda.

Korjad kiiresti üles kõikvõimalikke väärtuslikke ideid ja asud neid ellu viima, olles sealjuures väga kiire ja tõhus. Seetõttu võid jätta teistele inimestele mulje, nagu oleksid alati õnnega koos. Tegelikult loomulikult see nii ei ole, sest ka Sinul tuleb elus mitmesuguste tagasilöökidega kokku puutuda. Tagasilööke kipud Sa teiste inimeste eest varjama, mistõttu võibki jääda Sinust vale mulje.

Pöörad väga suurt tähelepanu oma välimusele ja riietusele. Sa ei ole inimene, kes käiks kaasas viimaste aja trendidega, samas püüad alati olla stiilne ja moekas. Riietumise juures ajad taga ka mugavust.

Tööalastes asjades oled Sa väga sihikindel ja viid alustatu alati lõpule. Seetõttu oled Sa oma töökohal väga kõrgelt hinnatud töötaja. Sa ei ole päris karjerist, kuid Sul on samas ikkagi oluline head saavutused tööalases elus ja hea sissetulek.

Elukaaslasena oled Sa väga usaldusväärne ja armuelule pühendunud. Teed kõik selleks, et armuelus kõik asjad kenasti toimida saaks. Aeg-ajalt oled valmis tegema suhtes ka märkimisväärseid järeleandmisi, et suhe toimida saaks.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sobivus töökaaslasega


6 kuu horoskoop


Aasta analüüs numeroloogia järgi


Vaas


Kollane jaspis


Püramiid: karneool


Käevõru: laavakivi ja aafrika türkiis


Kaelakee: hauliit ja india ahhaat


Kaelakee: peridoot


Taro kaardid: The Sacred Forest Oracle (koos raamatuga)


Mälukaart: SanDisk Extreme microSD 32GB A1, 100 MB/s / 60 MB/s, class 10, UHS-I, U3, V30


Kaelakee: hauliit, lasuriitNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused