Elustavad veejoad

Vesi on kehale väga vajalik nii seesmiselt kui väliselt. On väga oluline hoida keha seesmist veetaset tasakaalus. Nii palju kui läheb kehast välja, peab keha ka tagasi saama. Vesi pole oluline mitte ainult joomiseks, ka veeprotseduurid mõjuvad tervisele hästi, eriti voolava vee all olemine. Voolava vee joad saavad õhuga kokku puutudes lausa raviva jõu, sest vesi ioniseerub õhu käes voolates. Just seetõttu on looduslikud kosed, kärestikud ja jõuliselt voolavad jõed erilise energiaga. Ka tuulise mere ääres seismine mõjub hästi.
Pidev duši all käimine aitab loobuda ravimitest, muudab reipamaks ja tervemaks ning paneb keha puhtuse järele lõhnama, mis on meeldivaim lõhn. Loodusliku langeva vee ja ka dušivee tilgakeste ümber tekib kõrge ionisatsiooniastmega tsoon, just seetõttu on koskede ja purskkaevude läheduses imeliselt kerge ja mõnus hingata, ka kerge vihma käes kõndimine avaldab sarnast mõju. Selline ioniseeritud õhk aitab ravida astmat, mitmesuguseid spasme, ajuveresoonte ahenemist, aitab vabaneda peavaludest.

Külm dušš (looduslik või kodus võetud) on kui hüdromassaaž, mis hoiab kaela ja rinna naha õrna. Külma mõjul paraneb rinnanäärme kudede toitumine, tõuseb lihaste toonus ja naha elastsus. Enne duši alla minemist võiks rinnale määrida pehmet nahka toitvat kreemi. Duši all peaks alati olema pingevabas olekus. Seal võib liikuda ja laulda, pidurid maha võtta ja lihtsalt nautida aistinguid, mis voolava vee all seistes tekivad. Kahtlemata on külm dušš kõige tugevama toimega, aga selle võtmiseks peaks harjutama algul leige veega ja alles siis võiks aeglaselt üle minna külmale. Külma dušiga on kergem end harjutada soojal ajal. Duši all ei pea ligunema tundide kaupa, aitab mõnest minutist.
Karastava ja tervist tugevdava toimega on kontrastdušš. Mida suurem on ihu ja veetemperatuuri vahe, seda efektiivsem on mõju. Treenitud inimene võib kuumast jääkülmani katsetada. Hommikul on kasulik lõpetada külma veejoaga, kui enne magamaminekut seda teha, siis peaks lõpetama soojaga. Ajaliselt peaks sooja ja külma duši suhe olema 2:1 ja üleminekuid peaks olema mitu. Kontrastne dušš mõjub kõige paremini hommikuti, see äratab üles ja muudab erksaks. Vajaduse korral võib teha ka päeval, enesetunne muutub märgatavalt paremaks. Nii kontrastne kui ka külm dušš muudavad reipamaks, annavad tugeva positiivse laengu kehale. Eriti hästi mõjub hommikul, kui enne on ka võimeldud ja keha on üles äratatud. Piisab minutist veejugade all.

Kui suvel on võimalik kuskil looduslikult langeva veejoa all seista või madalas kärestikulises jões istuda, siis tuleks seda võimalust kindlasti kasutada. Sellel võib olla lausa eriline mõju.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünniratta kood


Karma analüüs


Horoskoop naisele


Taro kaardid: Magick of You Oracle (koos raamatuga)


Seinapilt lõuendil või kapal: Halliste jõgi


Tassid (4 tk)


Seguauto MAN TGS


Kaelakee: Medusa


Kaelakee ja kõrvarõngad


Konstruktor: Marsi kulgur (95 detaili)


Tassid: Maternity - Gustav Klimt (2 tk)


SeinakaunistusNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused