Kuu mõjud ajavahemikul 03.06.2024. – 09.06.2024.a.

Esmaspäeva hommikuni mõjutab Kuu Jääras. Kannatlikkust napib tööle minnes liikluses, tülid tekkivad esmaspäeva hommikul kergesti ja ettevaatlik tuleks olla ka terariistadega.

Esmaspäeva hommikust kolmapäeva lõunani mõjutab Kuu Sõnnis. Esmaspäeval läheb Merkuur Kaksikute märki, mis muudab mõtlemise elavamaks, aga Sõnni Kuu mõju all olles on tähtis ikka rahu ja stabiilsus. Loomulik kontakt looduse ürgenergiatega on pisut häiritud Kaksikute Merkuuri mõju tõttu, aga inimesed pole nii konservatiivsed ega tõrjuvad uute ideede suhtes, kui tavapäraselt Sõnni mõju all olles. Siiski ei sobi see aeg uute ettevõtmiste alustamiseks, vaid sobib olemasoleva kindlustamiseks. Füüsilised meeled on erksad, isegi armukolmnurgad võivad ahvatlema hakata. Hõrgud söögid ja joogid pakuvad rahulolu, meelte ning keha hellitamine pakub naudingut. Toidu valmistamiseks on see hea aeg, toit tuleb maitsvam. Toitlustusasutuste töö on soositud. Hea aeg looduses viibimiseks, taimede ja lemmikloomadega tegelemiseks, aiatööde tegemiseks ja kodu kaunistamiseks. Lõhnataju on parem, hea aeg osta kalleid parfüüme.

Tervis: turja-, kaela- ja kõripiirkond on ohustatud, hoida tuleb ka kurgumandleid ja häälepaelu. Vältima peaks palavate ilmadega ülekuumenemisel tuuletõmbust, mis võib probleeme tekitada. Aroomiteraapia mõjub hästi.
Kolmapäeva lõunast reede pärastlõunani mõjutab Must Kuu Kaksikutes. On kuuloomise aeg. Elutempo muutub kiiremaks, suhtlemine võimendub, toimub varjatud arenguid, klatšitakse rohkem, tehakse rohkem vigu ja kannatab tööde kvaliteet, rutiin muudab närviliseks. Lubadusi antakse liiga kergelt, muudetakse otsuseid ja mõeldakse ümber. Soositud on kirjutamine, rääkimine, kiired kohtumised ja külaskäigud, reisimine ja õppimise alustamine, info edastamine ja saladuste avastamine, intellektuaalset laadi mängud ja ajurünnakud. Soosib ajakirjandust, meediaga seotud tegevust ja reklaamikampaaniaid, samuti transporti ja logistikat, kõike mis on seotud liikumise ja info vahendamisega.

Tervis: käed, randmed, sõrmed on tundlikud, samuti õlad võivad tunda anda. Ka hingamisteed ja kopsud on ohustatud, üldse rindkere piirkond. Ollakse närvilisem ja rahutum, pinge koguneb kiiresti, mingi rahutus on kogu aeg tagaplaanil varitsemas.
Reede pärastlõunast pühapäeva hilisõhtuni mõjutab Kuu Vähis. Toob nähtavale emotsioonid ja tunded, inimesed on tujukamad, aga ka hoolivamad lähedaste suhtes, võõrastega ollakse tõrjuvam. Kodu, pere ja lähedastega seotud asjad muutuvad tähtsaks, soodne aeg eriti naistele ja lastele, minevikumälestused kerkivad esile ja tekitavad mingeid nostalgilisi emotsioone. Liiga ootamatud ettepanekud ja liiga otsene jutt võib ärritada, ka külla minna ei tasuks ilma ette teatamata. Tunded ja emotsioonid on tugevad ja draama tekkib kergesti, esineb olukordade üledramatiseerimist. Nädalavahetus sobib hästi kodu ja perega seotud tegemisteks, peresidemete tugevdamiseks, ühisteks söömaaegadeks ja koosistumisteks. Toiduvalmistamine, saunaõhtud ja veeprotseduurid, mere ääres viibimine on soositud, aga ka igasugune loominguline tegevus ning intiimsed hetked kallimaga. Ka lastele ja lemmikloomadele võiks tähelepanu rohkem pöörata.

Tervis: magu ja kõht on ohustatud, peaks jälgima, et toiduained oleksid värsked ja head, seedehäired on kerged tekkima ja toidu kvaliteedi suhtes ollakse tundlikum. Tervisele mõjuvad hästi ravivannid, veeprotseduurid, eriti saunaskäik on kasulik. Samuti mõjuvad hästi vee ääres viibimine ja ujumine, isegi vaid duši all käimine on hea. Marss läheb pühapäeva hommikul Sõnni märki, mis muudab kangekaelsemaks ja visamaks, aga soosib samuti koduga seotud tegevusi.
Pühapäeva hilisõhtul läheb Kuu Lõvi märki. Pühapäeva hilisõhtul on oht sattuda rumalasse olukorda, kui ollakse liiga põhjalikult pidutsetud või liiga suurejooneliselt elu nauditud, võidakse hakata tunnustust taga ajama ja võimutsema, mõni võib lausa solvatud staarina pühapäeva õhtul käituda.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Saatuse analüüs


Kahe kuu horoskoop (päevade lõikes)


Inimese isiksuse ja elutee skeemi põhjalik numeroloogiline analüüs (lühem kokkuvõtlikum variant)


Seinapilt lõuendil või kapal: roos


Kaelakee: sodaliit


Dekoratsioon: roos


Seinakell


Kaelakee: neitsi


Nõude komplekt lastele (3-osaline)


Seinapilt lõuendil või kapal: rooshibisk


Käevõru: tiigrisilm


Padjakate 40 x 40 cm (4 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused