Kokkulangevad sünni- ja surmakuupäevad suguvõsas

Tänapäeval on võimalik sünniaega ajaliselt fikseerida sekundi täpsusega, vanemal ajal oli sünniaeg umbmäärane, kuna sünnitati kodus ja keegi täpset aega ei vaadanudki. Leidub palju suguvõsasid, kus langevad kokku surma- ja sünnikuupäevad või on mitme erinevas vanuses inimese sünnipäevad samal kuupäeval. Kui suguvõsas on palju samal kuupäeval sündinuid, siis viitab see nende hingede karmalistele sidemetele, tegemist on lähedase energiaga. Mõnes suguvõsas on nii, et kui keegi juurde sünnib, siis kohe keegi ka sureb või vastupidi. Siin on oluline jälgida, kuidas see toimub ajaliselt.
Paljudes kultuurides on peetud eriliselt õnnelikuks ja väekaks last, kes on sündinud suguvõssa mõne väga auväärse ja targa esivanema surma järel. Eriti siis, kui selline auväärne inimene on elanud väga vanaks ja surnud loomulikku surma, mitte haiguste või õnnetuste tagajärjel ja eriti siis, kui sünnikuupäev kokku langeb. Kui laps sünnib peale kellegi õnnetut surma või ootamatut lahkumist, siis arvatakse tegemist olevat reinkarnatsiooniga. Ootamatult hukkunud, tapetud ja noorelt surnud hinged tulevad kiiresti maa peale tagasi, sest neil jäi ju kõik pooleli. Tänapäeva maailmas peetakse pigem halvaks endeks, kui laps sünnib samal kuupäeval, kui keegi suguvõsa liikmetest on surnud. Sel juhul ei tohiks hauakivile panna surma täpset kuupäeva, vaid tuleks piirduda aastaga. On täheldatud ka seda, kes sünnib mõne esivanema surmaga samal kuupäeval, lahkub ilmast enne õiget aega või pärib sarnase saatuse oma esivanemaga. Kui sündinud lapse sünnikuupäev langeb kokku kellegi lähedase esivanema surmakuupäevaga, siis vanemal ajal tõlgendati seda ka siirdhingena ja ümbersünni kontekstis peeti seda positiivseks. Sel juhul leevendas sünd leina valu ning tähelepanu keskendus vastsündinule. Ühtlasi oli see kindlaks märgiks, et tegemist on elujõulise suguvõsaga ja iga lahkunu asemele sünnib kohe uus inimene. Otsiti ka lahkunu ja vastsündinu vahel sarnasust, mis paljudel juhtudel oli ka olemas. Perekond ja suguvõsa moodustavad ühe terviku.
Kui peres on mõni vana pereliige suremas ja uus pereliige samal ajal sündimas, võib uue liikme sünd kiirendada surija lahkumist ja sündinud laps võib olla põduram, kuni see vanem liige oma elujõu täielikult vabastab. Mõnikord võib selline vanem pereliige uue liikme isegi kaasa võtta teispoolsusse. Kui see vanem pereliige hoiab kogu oma tarkuse ja tervise enda käes, siis takistab see uuel pereliikmel kasvamist ja arenemist. Nii võib tugevatel ja tarkadel esivanematel sündida põduraid ja rumalaid lapsi. Ka väga tugevate inimeste kaaslased jäävad nõrgaks, kuna tugevam imeb nõrgemalt elujõu välja. Surija võib imeda elujõu välja ka oma põetajalt. Kui sünni- ja surmakuupäev langeb peres kokku, siis on vaja sel kuupäeval leida mõlema jaoks aega, nii lahkunu kui ka noorema pereliikme jaoks. Surija annab õnnistuse surres ühele, kahele võib-olla kolmele oma järeltulijale, aga mitte kunagi kõigile.
Tavaliselt annab ta oma õnnistuse neile, kellel tundub olevat kõige rohkem potentsiaali. On üsna erandlik, kui ta kõiki oma järeltulijaid suudab ja soovib õnnistada. Vahel see siiski juhtub, aga siis on tegemist väga elujõulise ja tugeva suguvõsaga. Eesti rahvakultuuris on eriline aeg hingedeaeg (novembrikuu) ja hingedepäev (2.november). Sünd või surm sellisel ajal on eriti tähenduslik. Ka tänapäeval on täheldatud, et kui sünnib Skorpioni tähemärgist (hingedeajal) laps, siis keegi samast suguvõsast sureb sama aasta jooksul. Skorpion on surmakuulutusega seotud tähtkuju. Kui sureb Skorpioni tähtkujust inimene, arvatakse suguvõssa aasta jooksul sündivat uus liige või tuleb keegi abielu kaudu juurde. See pidavat paika lausa 95%. Skorpionit valitseva Pluuto sümbol on tuhast tõusev fööniks, mistõttu Skorpion tähistab surnust ülestõusmist.
Erilisi karmalisi sidemeid näitavad kuupäevad on 13, 14, 15, 16, 18, 19. Erilised on ka meisternumbrid 11 ja 22. Kokkulangevate kuupäevade puhul on vaja süveneda antud kuupäeva numbrilisse tähendusse, et aimu saada, millisele karmalisele sidemele võiks see kokkulangevus tegelikult viidata. Karmalisi sidemeid näitavad nii kuupäeva number, kuu kui kuupäev tervikuna. Taassündi ja karmat võib uskuda või mitte, aga paljudes suguvõsades on sarnaste kuupäevadega seotud seoseid ka tegelikult märgatud.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse soodsad ajad


Kuu horoskoop ja numeroloogia analüüs


Horoskoop mehele


Multitööriist: 28-osaline (Victorinox)


Kaelakee: sõnn


Kaelakee: ema ja tütar


Nukk Lucia


Seinakaunistus: kuufaasid


Nõude komplekt lastele (3-osaline)


Kaelakee: roheline aventuriin


Skulptuur: pull


Söögiriistade komplekt (60 tk) - WMFNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused