Kuu mõjud ajavahemikul 15.01.2024. – 21.01.2024.a.

Esmaspäeva varahommikuni mõjutab Kuu Kalades. See loob pisut müstilise ja elust võõrdunud oleku. Inimesed on tundlikud, emotsionaalsed ja empaatilised, valmis teisi igal moel aitama. Igasugust pinget, võitlust ja võistlust talutakse halvasti. See ei ole ka hea aeg koosolekute ja nõupidamiste pidamiseks. Nii mõnigi hellem hing otsib lohutust alkoholist või meelemürkidest. Aitamine, abistamine, vanemate külastamine, kunsti- ja teatrielamuste nautimine mõjub hästi. Ka vee ääres viibimine, spaa külastamine ja igasugused veeprotseduurid on hea mõjuga. Meditatsioon mõjub hästi, samuti üksi olles endasse süüvimine, looduses jalutamine (eriti mere ääres). Igasugused maagilised, müstilised ja ennustuslikud tegevused on soositud. Reaalsustaju on nõrk, tähtsad ja vastutusrikkad olukorrad tuleks edasi lükata, tähtsatele lepingutele alla kirjutamiseks pole hea aeg. Tervis: immuunsüsteem on löögi all. Peaks vältima viirustega kokkupuudet, liigset koormust ja kurnatust. Igasuguste ravimite, mürkide ja kahtlaste ainete suhtes ollakse tundlikum, peaks püüdma vältida sellist ohtu.
Teisipäeva varahommikust neljapäeva hilise hommikuni valitseb Kuu Jääras. Inimsuhted ja kõik muu elus muutuvad must-valgeks ja käitumine järsumaks isegi leebemat sorti inimestel. Pealehakkamine ja enesekindlus aga kasvab. See on hea aeg asjade alustamiseks. Kiired ja lühikesed tegevused, sportimine ja igasugune jõutreening sobivad hästi. Kannatlikkust napib, vaidlushimu ja enda õiguste eest seismine võimendub. Tule, terariistade ja teravate esemetega peaks olema eriti ettevaatlik. Ka liikluses peaks ennast jälgima, tormakusest võib tekkida liiklusõnnetusi ja traumasid, eriti ohustatud on pea piirkond. Keeruliste probleemidega pole mõtet end vaevata ja üle koormata. Füüsiline töö edeneb hästi, jõudu ja energiat on palju. Kehatunnetus on hea. Lihaste treenimiseks, metsikus looduses seiklemiseks, oma jõu proovilepanekuks sobib hästi. Eneseusk ja jõud on heas seisus. Hea aeg osta mütse, prille, näokosmeetikat, šampoone. Tervis: pea piirkond on ohus. Vaevata võib peavalu, probleemid silmadega ja hammastega ning ninapiirkonna vaevused. Jäär on vastuvõtlik traumadele oma ettevaatamatuse tõttu. Silma- ja hambaarsti külastamiseks hea aeg. Vead tulevad selgemini välja.
Neljapäeva keskhommikust laupäeva pärastlõunani mõjutab Kuu Sõnnis. Muututakse jälle ettevaatlikumaks ja alahoidlikumaks, ka rahulikumaks ja konservatiivsemaks. Kontakt eheda loodusega mõjub hästi. Energiatase on kõrge, inimesed on konservatiivsed. See ei ole hea aeg uute ideede ja mingi ekstreemse ettepanekuga väljatulemiseks. Uute ideede ja ettepanekute suhtes ollakse tõrjuv. Uusi ettevõtmisi alustada on raske, Kuu Sõnnis pidurdab iga uut algatust. Füüsilised meeled on võimendatud, head söögid-joogid, armunaudingud, füüsiline hellitamine, kaunite elamuste nautimine pakuvad rahulolu. Toiduvalmistamine, heade sõprade hellitamine, taimede ja lemmikloomadega tegelemine, ehtimine, kaunistamine, kodu sisustamine, kvaliteetsete ja hinnaliste asjade ostmine on soositud. Ka lõhnaõlide ostmiseks on hea aeg, lõhnataju on hea. Kannatlikkust ja püsivust nõudvad tegevused edenevad hästi, asju lõpule viia aitab püsivus ja visadus. Tervis: Turja-, kõri- ja kaelapiirkond on ohus. Kael tuleb soojas hoida, kurgumandleid ja häälepaelu pole hea koormata, vältima peaks külmetumist. Hästi mõjub aroomi- ja lõhnateraapia. Oht on üle süüa, selles osas võiks end jälgida.
Laupäeva pärastlõunast hakkab mõjutama Kuu Kaksikutes. Ühtlasi läheb Päike Veevalaja märki ja pühapäeva öösel läheb ka Pluuto Veevalaja märki. Nädalavahetus on väga ettearvamatu mõjuga, elektriline ja ekstsentriline. Tugev intellektuaalne energia hakkab mõjutama ja võimaldab näha paljusid asju hoopis laiemas plaanis. Nädalavahetusel on elutempo kiire. Luuakse palju kontakte, liigutakse palju ringi, antakse lubadusi, käitutakse veidi kummaliselt. Kirjutamine, rääkimine, kiired külastused, kokkusaamised, info hankimine ja levitamine, intellektuaalsed tegevused, meediaüritused on soositud. Transpordi ja logistikaga seotud tegevused edenevad hästi. Info on kergesti kättesaadav. Tervis: käed, randmed, sõrmed, õlad on tundlikud, ohustavad hingamisteede haigused, kopsud võivad olla löögi all. Ollakse närvilisem ja väga ettearvamatu oma tegevuses.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Töö ja raha horoskoop üheks kuuks


Lapse horoskoop


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + elukutsevalik numeroloogia põhjal


Kaelakee: neitsi


Barbie nukk (HCB89)


Vaas (25 cm) - Iittala


Taro kaardid: Druid Wisdom (ainult kaardid)


Seinakaunistus: lootos


Käevõru - Tiibeti ahhaat ja punane jaspis


Dekoratsioon: roos


Taldrikud (6 tk) (20 cm)


Kaelakee: kollane tiigrisilmNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused