Päikesemärkide eeldatavad karjäärivõimalused

JÄÄR

Jäära märgist inimesi võib kohata igal elualal, aga kõige enam hindavad nad tõelist tööõhkkonda, mis nõuab ja pakub piisavalt väljakutset, võimaldab edendada karjääri. Tüütav, üksluine ja etteaimatav rutiin neile ei sobi. Nad ei talu ka autoritaarset ja kitsarinnalist ülemust. Jäär vajab liikumist, valgust ja värsket õhku. Liikuma paneb ambitsioonide rahuldamise protsess, mitte ambitsioonid ise. Kus töötavad Jäärad, seal on alati lärmakas ja tülid ning vaidlused on vältimatud. Neile meeldib võitlus ja võistlus. Jääradest loomeinimesed armastavad julgeid vorme ja tugevaid säravaid värve, nad võivad olla edukad igal alal, mis võimaldab ise tegutseda ja otsustada.
SÕNN

Sõnnil on ambitsioonid ja enamasti alati ka pikaajaline plaan. Probleemid tekkivad, kui töö on seotud liigsete riskidega. Selgete ülesannetega ja kindel töö sobib talle paremini. Kuigi raha ja karjäär on väga olulised tema jaoks, siis vähese turvalisusega töökohal tunneb ta end ebakindlalt. Sõnn võib töötada ka sellisel ametikohal, mis teda õieti ei rahuldagi, suurema turvalisuse nimel võib ta ambitsioonidest loobuda. Kindlasti annab see tunda tema peresuhetes ja sageli kompenseerib Sõnn igavat tööd mõne kaasakiskuva vabaajaharrastusega. Sõnn saab hästi hakkama oma ettevõtte loomisega, ta teeb hea äriplaani, hindab riske, tunneb äärmiselt suurt naudingut oma plaanide käivitumisest ja teostumisest. Kui see on turunduse või müügiga seotud, vajab ta endast avatumat partnerit, sobib näiteks mõni Kaksik. Sõnnile sobivad kosmeetika, glamuurne kaubanduslik keskkond, aiandus, maastikukujundamine, finantsteenused ja pangandus, statistika, linnaplaneerimine, arhitektuur, ehitus, muusika, laulmine, modelleerimine, käsitöö.
KAKSIKUD

Kaksikud on head suhtlejad, suure veenmisjõu tõttu saavad neist head müügimehed. Elava ja vahetuna suudavad nad iga asja maha müüa. Kaksikutele meeldib ringi rännata ja reisida, ka reisi- ja majutusteenused on väga sobiv valdkond. Nad on head vahendajad, nõustajad, info hankijad, sobib ka meedias töötamine. Nad võivad olla isegi head juristid. Loomevaldkonnas võivad olla edukad kirjanikud, muusikud, kunstnikud. Neil napib vaid püsivust süvitsi minna, mida tõeline pühendumus nõuab. Ilustööstuse aladest sobivad maniküür või massaaž, kuna Kaksikute astroloogiline kehaosa on käed. Kõik suhtlemist nõudvad ja vaba liikumist võimaldavad alad sobivad neile hästi. Kaksikute hulgas on ka inspireerivaid õpetajaid, aga neile ei sobi lasteaed või noorem kooliaste.
VÄHK

Vähk on hoolitseja ja kaitsja, ta on visa ja loomupäraselt taiplik. Ta võib õige karjääri valikul olla väga täiuslik ja edukas. Meditsiiniga seotud elukutsed sobivad talle hästi, eriti günekoloog, ämmaemand, põetaja või pediaater. Stjuuardess ja hotellitöötaja, laevastikutöötaja, meisterkokk on samuti sobivad ametid. Vähk võiks avada isegi oma restorani, kui ta oma loomulikku ärivaistu kasutab, võib see ettevõtmine olla edukas. Vähkide loomulik taiplikkus leiab head rakendust ka pangas, kindlustuses, sobib ka raamatupidamine, muuseumitöö, antiikesemetega kauplemine, kaunitest kunstidest laulmine ja tantsimine. Juhina on ta väga hooliv, lojaalsed alluvad on talle nagu pereliikmed.
LÕVI

Lõvile on väga oluline rahulolu oma tööga. Lõvi on distsiplineeritud ja motiveeritud töötaja, hea organisaator, optimistlik ja särav isiksus. Äri, poliitika, teater, kunst, kõik mis nõuab väljakutseid ja võimaldab särada, sobib Lõvile hästi. Lõvi kergesti alla ei anna, ta suudab nii oma füüsilise kui ka vaimujõu eesmärgi saavutamiseks töösse rakendada. Väline mulje ja efekt on väga oluline. Ta on suuremeelne ülemusena ja suurejooneline alluvana. Kui ta alustab madalalt positsioonilt, siis siht on alati karjääriredelil kuhugi jõuda või vähemalt keskmisest rohkem teenida. Kui ta teeb igavat tööd piiratud tingimustes, siis võib olla kindel, et ta peagi otsib endale midagi muud.
NEITSI

Neitsi on väga hea juhiabi, sekretär, aednik, medõde, ilutöötaja eratreener, kriitik. Igasugune töö, kus tähtsad on pisiasjad, sobib Neitsile suurepäraselt. Ta võib töötada administraatorina, kindlustusagendina, ametnikuna. Sobivad raamatutega seonduvad tööd (kirjanik, raamatukogutöötaja, raamatukaupluse omanik, kirjastaja, raamatute müüja), samuti sobivad hästi tervisliku eluviisi ja dieediga seonduvad valdkonnad. Ka raadio või televisioon sobivad, Neitsi omab taktitunnet ja oskab suhelda. Siiski ei mõju kaamerate ees enda näitamine hästi Neitsi vaimsele arengule. Õpetajana töötades on nad ülinõudlikud ja kriitilised, aga samas väga professionaalsed. Rahanduses hindavad nad garanteeritud püsivat kasvu, nad oleksid head finantsnõuandjad. Neitsi on lojaalne ja täpne töötaja, näeb alati puhas ja ja korralik välja, mistõttu on hinnatud firma esindajana.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Inimese isiksuse ja elutee skeemi põhjalik numeroloogiline analüüs (lühem kokkuvõtlikum variant)


Elutee üldskeem


Aastahoroskoop ja aasta numeroloogia - 164 lehekülge


Vaas


Kristall: roosa kvarts


Metallist kauss


Kaelakee: fööniks


Kausid (6 tk) (11,5 cm)


Kaelakee: ametüst


Tekk (180 x 220 cm)


Vaagen: Poppy Field - Claude Monet


Kaelakee: india ahhaatLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused