Kuu mõjud ajavahemikul 20.11.2023. – 26.11.2023.a.

Esmaspäeva päeval mõjutab Kuu Veevalajas. Ollakse pisut ekstsentriline ja uuenduslikud ideed tekkivad ootamatult. Esineb mässumeelsust ja igasugune rutiin ning üksluisus on vastumeelne. Vaevata võivad ebamäärased tervisehädad, vererõhk võib kõikuda. Esmaspäeva esimene pool võib tuua ootamatusi ja üllatusi kaasa.
Esmaspäeva pärastlõunast kolmapäeva õhtuni mõjutab Kuu Kalades. See loob müstilise meeleolu. Ollakse tundlikum, hoolivam ja empaatilisem, aga reaalsustaju on nõrgem. Igasugust pinget, suurt koormust ja vastutust on raskem kanda. Haaratakse kergemini alkoholi või mõne rahusti järele. Illusioonid ja meelepetted on ahvatlevad, põgenetakse ebameeldivuste ja argipäeva raskuste eest. Võib esineda arusaamatusi armuelus, aga neid on lihtsam selgitada, kuna tunnetusvõime on suurem. Otsitakse kõikvõimalikke meelelisi naudinguid. Sobivad tegevused on aitamine ja heategevus. Igasugused kunsti- ja teatrielamused pakuvad suuremat naudingut. Hästi mõjuvad vee ääres viibimine, meditatsioon, fantaasiatega tegelemine, looduses olemine, müstiline ja salapärane tegevus, unistamine, üksi ja endaga olemine. Tervis: immuunsüsteem on nõrk, vältida tuleks külmetumist, kurnatust, ületöötamist, haigete inimestega kokkupuutumist. Suureneb tundlikkus ravimite ja ka muude kahjulike ainete suhtes. Ka vaktsiinide kahjulikke mõjusid esineb rohkem. Kasulikud on kõikvõimalikud veeprotseduurid, ujumine ja saunaskäimine.
Kolmapäeva õhtust reede õhtuni mõjutab Kuu Jääras. Kolmapäeval läheb Päike Amburi märki, mis muudab tuleenergia mõju topelttugevaks. Inimsuhted tunduvad must-valged, taktitunnet napib, tülli on kerge minna, ollakse taktitu ega arvestata teistega. Optimism, julgus ja riskirõõm on valitsevad. Tunded on tulised, nii ärritutakse kui ka ülekuumenetakse kiiremini. Kiired, jõulised ja lühikesed tegevused sobivad kõige paremini, sest kannatlikkust napib ja rutiin kurnab. Asjade alustamiseks see hea aeg. Ettevaatlik tuleks olla tule, teravate esemete, igasuguste traumade suhtes. Suitsuandurid ja korstnad tuleks üle kontrollida. Soodne aeg metallist esemete ostmiseks (raud ja teras). Ollakse tormakam ja vihastatakse kiiremini, füüsiline koormus maandab närvilisust. Hea aeg metsikus looduses viibimiseks, ekstreemsete olude talumiseks, lihaste jõuliseks treenimiseks. Jõudu ja energiat on rohkem, aga aju ei tasu koormata keeruliste ja abstraktsete teemadega. Tööjõudlus on suur, aga suhted kipuvad olema rabedad. Tervis: peavalu ja probleemid silmade või hammastega on tõenäolised, ka nina on tundlik, nohu võib vaevata, mis on märk solvumisest. Füüsiline jõuline treening sobib hästi. Ettevaatlik peaks olema traumade ja õnnetuste suhtes, eriti on ohustatud pea piirkond.
Reede õhtust esmaspäevani valitseb Kuu Sõnnis. Reede lõunast läheb ka Marss Amburisse, mis annab rohkem optimismi ning tegutsemisjulgust. Sõnni mõju suurendab turvatunde vajadust, aga Ambur annab elurõõmu ja julgust. Füüsiline elujõud suureneb, kontakt loodusega on kasulik, energiatase on kõrge, suudetakse ka uute ideedega pisut kaasa minna. Head söögid-joogid, elu nautimine ja armumängud pakuvad rohkem naudingut. Füüsiline kontakt ja teineteise hellitamine on oluline. Edeneb hästi toidu valmistamine, toataimedega tegelemine, looduses viibimine, jalutuskäigud, kodu kaunistamine, sobivad püsivust ja kannatlikkust nõudvad tegevused. Armurõõmude nautimiseks on see hea aeg, kallistamine ja füüsiline lähedus mõjuvad hästi. Suhete alustamist ei soosi, aga olemasolevaid suhteid mõjutab hästi. Soodne aeg osta pehmet kodumööblit, voodipesu, luksusesemeid. Nädalavahetus soosib koduseid pidusid. Alustada võib pikaajaliselt kasvava mõjuga püsivaid tegevusi. Raamatupidamise korrastamiseks hea aeg, rahaasjade edendamiseks soodne. Kaunite kunstidega tegelemiseks hea aeg, sobib hästi meelte ja keha hellitamiseks. Tervis: turja-, kaela ja õlgade piirkond võib olla valulik, seda piirkonda võiks masseerida. Peaks vältima kõripiirkonna külmetamist, häälepaelad ja kurk on ohustatud, mistõttu kaela peaks soojas hoidma. Aroomi- ja lõhnateraapia mõjuvad hästi. Ennast võiks nädalavahetusel hellitada igal võimalikul viisil, kutsuda koju häid sõpru, teha maitsvaid sööke ja juua kuuma jooki.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Unenäo seletus


Eluteed edendavad ja takistavad omadused


Kahe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + omavaheline sobivus


Vaagen


Taro kaardid: Cats Rule the Earth (koos raamatuga)


Seinapilt lõuendil või kapal: Nõmmeveski juga


Taldrikud (27 cm) (4 tk)


Toidutermos: Thermos Stainless King


Käevõru koljudega


Seinapilt lõuendil või kapal: Nõmmeveski juga


Barbie nukk (GXT03)


Tassid: kassid (4 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused