4 peamist reeglit numeroloogias

Universumi valitseb põhjuslik tsükliline kord. Numeroloogia õpetab tundma korrapäraselt vahelduvaid kosmilisi vibratsioone. Inimese sünnikuupäev ja kohe pärast sündi antud nimi näitavad inimese sünnihetkel valitsenud võnkeid, mis mõjutavad inimese elu ja tema saatust. Kui inimene püüab oma nime muuta, et paremat saatust pälvida, siis on see tegelikult vaid enesepettus. Erandiks on nime muutumine abiellumisel, kui ühendatakse kahe teineteist armastava inimese erinevad eluteed ühiseks teeks. Ka sel juhul peab kumbki oma elu ülesannetega ise hakkama saama ja abikaasal on oma kindel roll selles.
Sünninimi ja sünniaeg on muutumatu lähtepunkt, sellest hetkest algab inimese elutee. Numeroloogia ei väida, et inimese elu ja saatus on detailselt ette määratud, numbrite mõju avaldub erinevatel tasanditel, see võib olla nii positiivne kui negatiivne, inimene ise teeb valikuid eluteel või jätab oma eeldused ja võimalused kasutamata. Ta on ise oma elu kujundaja ja looja. Siiski pole võimalused võrdsed, kombinatsioone on paremaid ja halvemaid, lihtsamaid ja keerulisemaid. Kõik teevad vigu, keegi pole täiesti eksimatu. Ühele antakse rohkem sündides kaasa, teisele vähem, aga tegelik tulemus oleneb ikka õppimise võimest ja vigade parandamise oskusest.

Numeroloogiat kasutades tuleb meeles pidada nelja tähtsat juhist:
Numbritel on nii positiivsed kui negatiivsed omadused, ükski number pole teisest ei halvem ega parem, võnked on lihtsalt erinevad ja inimene saab kasutada nii head kui halba energiat. Seejuures ei tohi unustada, et sarnane energia tõmbab sarnast maises maailmas. Nii tõmbab iga inimene välisest maailmast külge just seda, mis on temas endaski olemas.

Mõnikord eelistavad inimesed, seejuures isegi kogenud numeroloogid, üht või teist numbrit. Kui üht numbrit paremaks või teist numbrit halvemaks pidada, on see väga vale lähenemisviis. Ükski number pole ei parem ega halvem, õnnelikum ega õnnetum, energia on lihtsalt erinev. Igal numbril on omad head ja halvad omadused.
See on sama, aga selle potentsiaaliga peab ise vaeva nägema, sest iga inimest mõjutavad ka endast sõltumatud välised jõud. Võimalused ja tingimused on erinevad, pärilikud ja füüsilised eeldused on erinevad, isiklike numbrite koosmõju on erinev, iga väike faktor mõjutab. Täpselt ühesuguseid kombinatsioone tekib harva ühes ja samas kohas, ühel ja samal ajahetkel, täpselt samadel tingimustel, mistõttu sama potentsiaali ei saa kasutada täpselt ühtemoodi.

Üks number ei iseloomusta kedagi isegi siis mitte, kui kordub mitu korda. Määrav on alati numbrite omavaheline mõju, koostöö ja sobivus. Üksik number ei määra mitte midagi, kõik toimib koostöös ja vastastikuses mõjus, avalduda võivad iga numbri puhul nii positiivsed kui negatiivsed omadused.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + elukutsevalik numeroloogia põhjal


Aastahoroskoop ja aasta numeroloogia - 164 lehekülge


6 kuu horoskoop


Päikesepüüdja: merevaik


Seinakaunistus: makramee


Kaelakee: hõbeobsidiaan


Kaelakee: amburi tähtkuju


Pehme mänguasi: kameeleon


Taro kaardid: Mystical Wisdom (ainult kaardid)


Alpine Renault 1600 S Stardale, 1971


Nukk Nelly


Kaelakee: MedusaNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused