Ruunid tänaseks päevaks

»» Mis on ruunid?


Ruunid on vanade germaanlaste tähestik. Ennekõike ongi tegemist olnud tähestikuga, kuid ruune on kasutatud ka selleks, et nende poole pöörduja saaks paremini oma elus eesmärke püstitada ning nende poole liikuda. Ruunid toovad nende poole pöördujani toetuse kosmilisest teadvusest.

  « Eile | Täna | Homme »Lisalugemist tänaseks, jooksvaks nädalaks ja kuuks

HOROSKOOBI ESILEHT – päev, nädal, kuu lisad

INGLITE SÕNUM TÄNASEKS JA HOMSEKS
Millele juhivad Sinu tähelepanu inglid täna? Inglite sõnum on Sinu teejuhiks tänasesse päeva. Iga inimese Kaitseingel annab igale inimesele konkreetsema sõnumi, mida teha või tegemata jätta. Antud juhul on tegemist üldiste sõnumitega, millele võiks rohkem tähelepanu pöörata ja millest hoiduda?


PÄEVA NUMBER NUMEROLOOGIA JÄRGI
Numeroloogia annab vihjeid selleks, milliseks kujuneb meie aasta, kuu või päev. Sellel lehel võtame käsitluse alla Sinu tänase ja homse päeva mõjud, arvestades Sinu sünnikuupäeva. Saad teada, milliseks päev kujuneb, mida võid oodata ja mida tuleks vältida.

Käsitlust leiavad järgmised teemad: üldmõju, raha, armastus, töö, tervis.


TÄNA SÜNDINUD INIMESE ISELOOMUSTUS
Milline on konkreetsel kuupäeval sündinud inimene? Milline on tema iseloom, millist tööd talle meeldib ja sobib teha, milline inimene on ta armuelus.


HEKSAGRAMMID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Tänapäeval kasutatakse heksagramme selleks, et saada keerulistes olukordades nõuandeid ja soovitusi, et seeläbi leida parimad lahendused tekkinud probleemidele. Heksagrammide kasutamine annab mitmeid vihjeid sellest, millised on võimalused konkreetsel ajahetkel, kuid kuidas üks või teine asi konkreetses olukorras välja kukub, sõltub inimesest endast. Loe pikemalt I Chingil põhinevat ennustust tänase päeva kohta.


TARO KAARDID ÜLEEILSEKS, EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Taro kaartide kasutamine on levinud väga paljude inimeste seas. Sama palju kui on inimesi, nii palju on ka Taro kaartide kasutusviise. Üheks võimaluseks on Taro kaarte kasutada selleks, et saada teada, mida eesootav päev endaga kaasa toob. Loe pikemalt tänase päeva Taro kaardi kohta.


RUUNID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Ruunid on vanade germaanlaste tähestik. Ennekõike ongi tegemist olnud tähestikuga, kuid ruune on kasutatud ka selleks, et nende poole pöörduja saaks paremini oma elus eesmärke püstitada ning nende poole liikuda. Ruunid toovad nende poole pöördujani toetuse kosmilisest teadvusest. Mida räägivad tänase päeva ja Sinu tegemiste kohta ruunid.


FENG SHUI NÕUANDED EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Miliseid nõuandeid annab Sulle Feng Shui tänaseks päevaks. Mida saaksid teha teisiti, et Sinu plaanid õnnestuksid ning et saaksid tunda ennast õnnelikumana. Mida soovitab Feng Shui Sulle järgmistes valdkondades: karjäär, rahaasjad, armastus. Milliseid soovitusi annab Sulle tänaseks päevaks Feng Shui?


BIORÜTMID
Biorütmide teooria põhineb sellel, et meie sünnihetkel alustavad kõik tsüklid liikumist null positsioonist. Kõik tsüklid alustavad liikumist meie sünnihetkel positiivses suunas. Pärast seda kui tsükkel on saavutanud maksimumi alustab see vähenemist. Kui tsükkel on saavutanud miinimumi, on meie energiatase miinimumis.


INGLITE SÕNUMID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Millele juhivad jooksval nädalal tähelepanu inglid? Millele võiks rohkem tähelepanu pöörata ja millest hoiduda?


HEKSAGRAMMID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad I-Ching heksagrammid jooksvaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, töö, raha, tervis, perekond jne.


TARO KAARDID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad Taro kaardid käesolevaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, karjäär, raha ja investeerimine, tervis jne.


RUUNID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad ruunid selleks nädalaks armastuse, inimsuhete, töö, raha, tervise, perekonna ja teistes valdkondades.


KUU MÕJUD JOOKSVAKS NÄDALAKS
Kuu mõjud jooksvaks nädalaks. Kuidas Kuu mõjutab inimeste emotsionaalsust, käitumist ja reaktsioone erinevatele sündmustele.


TARO KAARDID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jookval kuul Taro kaartide ennustuse järgi: armastus, suhted, kodu, perekond, töö ja karjäär, raha, tervis?


RUUNID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jooksval kuul ruunide ennustuse järgi? Armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.


NUMEROLOOGILISED VÕNKED JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata sellel kuul numeroloogia järgi erinevates valdkondades: armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.


»» Tänane ruun


Teisipäev, 16.04.2024 - FEHU

Tänase päeva ruun sümboliseerib jõukust ja perekondlikku rikkust. Rahalised asjad on täna need, millele Sa arvatavasti enam tähelepanu pöörad. Püüad leida enda jaoks viisi, kuidas rahaasjades kõik probleemid lahendada ning rahalisi kohustusi vähendada.

Võlgadega seonduvad küsimused on täna need, millega enam tegeled. Otsid võimalusi, kuidas laenu saada või et võetud laen tagasi maksta. Sa ei ole selles vallas tormakas ning mõtled hoolikalt sellele, kuidas tagada nii enda kui ka oma pere jaoks parimad lahendused.

Sinu jõupingutused tööalases elus või ärimaailmas tasuvad ennast täna ära. Arvatavasti suureneb ka Sinu sissetulek olulisel määral, mis aitab Sul enda jaoks tagada selle stabiilsuse, mida juba mõnda aega otsinud oled. Siinkohal tuleb aga esile tuua ka üks hoiatus. Ära lase teistel inimestel ennast kaasa kiskuda skeemidesse, mis Sinu huvides ei tööta. Selles osas kehtib reegel: parem karta kui kahetseda.

Oma enesehinnangu suurendamine võiks olla üheks oluliseks sihiks tänase päeva jooksul. Mida parem on Sinu enesehinnang, seda paremini kulgevad ka argitoimetused ja seda enam on Sul võimalik oma sissetulekut suurendada.
Perekondlikes asjades tuleks samuti rahalised küsimused läbi arutada ning panna paika uued põhimõtted ja sihid. Sellised diskussioonid ei kujune suure tõenäosusega kergeteks, sest kes ikka tahaks oma unistustest loobuda, kuid need vestlused on vajalikud ning kompromisslahendusi tuleb otsida.

Raha tähendab ka suuremat võimu. Võimuga ümberkäimisel tuleks olla praegu väga ettevaatlik, sest teiste inimestega manipuleerimine ja võimu kuritarvitamine, maksab varem või hiljem valusalt kätte.

Oluline roll on täna mängida kokkuvõtete tegemisel. Mõtle sellele, mida oled suutnud oma elus saavutada ning kas tehtud otsused on olnud õiged. Et olla õnnelik, ei tähenda seda, et peaks olema rikas. Edust tuleb tunda rõõmu ning seda teatud määral ka teistega jagada.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Isiksuse analüüs hiina astroloogia järgi


Kolme kuu horoskoop (päevade lõikes)


Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku? + Millest räägib Sinu nimi?


Kaelakee: oonüks


Tööriistakomplekt: 215-osaline


Kaelakee ja kõrvarõnmgad


Seinakaunistus: ilm


Taldrikud (6 tk) (25 cm)


Taro kaardid (tugevast materjalist, veekindlad, koos raamatuga)


Seinapilt lõuendil või kapal: pilvelõhkujad kuuvalguses


Kaelakee: tiigrisilm


Pehme mänguasi: šoti mägiveis

Seotud postitused