»» Mis on ruunid?


Ruunid on vanade germaanlaste tähestik. Ennekõike ongi tegemist olnud tähestikuga, kuid ruune on kasutatud ka selleks, et nende poole pöörduja saaks paremini oma elus eesmärke püstitada ning nende poole liikuda. Ruunid toovad nende poole pöördujani toetuse kosmilisest teadvusest.

  « Eile | Täna | Homme »»» Tänane ruun


Laupäev, 01.04.2023 - MANNAZ

Tänase päeva ruun sümboliseerib inimlikkust, tegutsemist ühise eesmärgi nimel ja heatahtlikkust. Isiklikumal tasandil aga perekonda ja sõpru. Veegi lähedasemal tasandil aga meest ja naist ning nende loodud sidet.

Täna on seetõttu peamise tähelepanu all inimlikud väärtused. Püüad teha teistele inimestele head, et seeläbi ennast hästi tunda. Kui Sa aga otseselt midagi head teistele tegema ei hakka, siis vähemalt alateadvuslikult ei soovi Sa teiste inimestega vastuseisu sattuda. Ka ei ole ei Sina ega ka teised inimesed kadedad tänusõnade jagamisega.

Pöörad täna enam tähelepanu ühiskondlikele küsimustele ja probleemidele. Püüad sõna sekka öelda ka sellistes asjades, millele Sa ehk tavaliselt erilist tähelepanu ei pööra. Seetõttu on täna head võimalused leida vastuseid paljudele sellistele probleemidele, mis varem mingit erilist lahendust saanud pole.

Püüad teha suuremaid jõupingutusi selleks, et perekondlikes asjades kõik normaalselt toimiks. Püüad oma pereliikmete mõtteid mõista ning seetõttu on ka kompromisslahendused kerged tulema. Kõige selle juures ei pea Sa maha suruma enda vajadusi ja soove, sest kompromisslahenduste leidmine peaks olema tavalisest kergem.
Sul on täna suurem soov paika panna see ruum, milles saad tegutseda vastavalt oma soovidele, kus Sind ei segaks ei ühiskond ega ka perekond. Sa lihtsalt tahad teada, millised on need piirid, kus saad tegutseda ilma, et satuksid vastuollu oma perekonna ja ühiskonna nõudmistega ja vajadustega.

Sul on soov muutuda ja ennast arendada. Püüa enda jaoks täpsemalt paika panna need eesmärgid, mille poole edaspidi liikuda. Kõige selle juures tuleb Sul aga jääda tagasihoidlikuks, et mitte sattuda teiste inimestega vastuseisu.

Püüa oma tänasesse päeva tuua midagi ebatavalist. Olgu selleks siis mingi eriline tegevus või eriline ost. Vajate praegu midagi sellist, mis Teie sisemist maailma tasakaalustaks.Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Parima sõbra horoskoop


Aastahoroskoop


Suhtehoroskoobid


Käevõru: ema ja tütar


Seinapilt lõuendil või kapal: Jägala juga


2in1: käevõru/kaelakee: amasoniit


Kaelakee: mäekristall


LED küünlad (3 tk)


Skulptuur: krokodill


Pehme mänguasi: kaelkirjak


Funwhole konstruktor: LED tuledega loss (1044 osa)


Kaelakee: zebra jaspis


Skulptuur: ema ja lapsed


Audi R8


Kausid (4 tk)