Kuuhoroskoop Kaljukitsele (eelmine kuu)

   « Eelmine kuu  |   Jooksev kuu

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)


VEEBRUAR 2024

Head päevad: 8, 14, 20 & 28
Halvad päevad: 4, 13, 16 & 23
Suhted head: Veevalajaga
Suhted halvad: Kaksikutega
Armuasjad head: Lõviga



»» Kuuhoroskoop kõikidele tähemärkidele


Järgmine tekst on üldine horoskoop (kõikidele tähtkujudele sama). Oma tähtkuju kuuhoroskoopi saad lugeda järgmiselt lehelt, mille viite leiad pärast personaalseid horoskoobipakkumisi…

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Energiavarudega võib sellel kuul probleeme tekkida, mistõttu tuleks neid hoolikalt jagada, et kõik olulised asjad kenasti tehtud saaksid. Ära võta enda kanda liialt palju kohustusi ning ära tegele üheaegselt mitme asjaga.

Sihikindlus viib sellel kuul sihile. Rohkem tuleks keskenduda neile ettevõtmistele, mis ehk varem eriti hästi laabunud pole. Selles vallas on võimalik väga palju korda saata.

Rahaasjad võivad paljudele kujuneda päris headeks, samas nii mõnedki võivad kuulda halbu uudiseid rahaasjades. Rahaasjad kujunevad seda paremateks, mida mõõdukam oma rahaasjade korraldamisel oled.

Tööalased ettevõtmised on sellel kuul päris head. Sul tuleks mõelda sellele, kuidas oma tööasjad paremini toimima saada. Kasuks tuleks see, kui oleksid loomingulisem. See aitab välja jõuda paremate tulemusteni.

Inimsuhete vallas on oluline kannatlikkus. Inimesed Sinu ümber võivad olla küllaltki kriitilised, mistõttu on ka probleeme tavaliselt rohkem. Kriitikat tasuks võtta praegu võimalusena, et oma ettevõtmised paremaks ja efektiivsemaks muuta.

Hea aeg koduses elus mõningate muudatuste tegemiseks. See aga eeldab ka seda, et oleksid oma plaanid hoolikalt läbi mõelnud.

Ära unusta seda, et ka oma tervisele võiksid rohkem tähelepanu pöörata. Väga tähelepanelik tasuks olla libedusega ja igapäevaste toimetuste juures tervikuna, kuna vigasuste tekkimise oht on suur.

Horoskoop jätkub järgmisel leheküljel… Milliseks kujuneb käimasolev kuu Sinu tähtkujule, vaata pärast reklaami…





Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


6 kuu horoskoop


Aastahoroskoop


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Käevõru: labradoriit


Kaelakee: obsidiaan


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Tööriistakomplekt: 119-osaline


Kawasaki Ninja ZX-10R


Seinapilt lõuendil või kapal: sügis


Tekk (180 x 220 cm)


Skulptuur: kassid


Taro kaardid: Finding Inner Peace Inspiration (ainult kaardid)



Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused