Tähemärkide müstiline ja salapärane pool (Kaksikud ja Vähk)

Antiikajalugu on täis müüte ja lugusid, mis on seotud tähtkujudega. Kreeklaste ja roomlaste jaoks olid tähtkuju seotud jumalate ja kangelaste lugudega, mis ilmestasid nende maailmavaadet. Tähtkujud on endiselt inimeste jaoks põnev ja mõistatuslik teema. Nende müstiline olemus hoiab elus huvi ja soovi avastada rohkem universumi saladusi.
KAKSIKUD

Müüt räägib kaksikutest, kes olid lahutamatud. Pollux ja Castor olid kaksikvennad, kel oli sama ema, aga erinevad isad. Pollux oli surematu, aga Castor surelik. Castor oli osav ratsanik, aga Pollux hea võitleja. Kui Castor suri, palus Pollux peajumal Zeusilt, et vend muudetaks surematuks, et nad saaksid koos olla. Nii sai neist Kaksikute tähtkuju taevas. Teine müüt räägib Heraklesest, kes pidi tooma kuldsed õunad puult, mida valvasid sajapealine lohe ja neitsilikud hesperiidid. Sel teekonnal pidi Herakles täitma viis ülesannet, läbi raskuste sai ta hakkama. Kuldsete õuntega õunapuu juures nägi ta Atlast, kes kandis õlgadel Maad ning ägas tohutu raskuse all. Herakles tundis talle kaasa ja võttis kogu raskuse enda õlgadele. Äkki oli ta sellest raskusest vaba ja Atlas ning hesperiidid pakkusid talle õunu tema heateo eest.
Vahelesegamine, intrigeerimine ja vale mõtteviis takistavad Kaksikute puhast mõistmist (kulda). Nad peavad mõistma, et vaid isetu headus teiste vastu vabastab petlikest mõtetest, aitab näha asju õigel viisil. Kaksikud elavad kaksikelu, on pidevalt oma teise poole otsingul, kaotavad sageli õige suuna. Tõeline õnn peitub mõlema poole aktsepteerimises: raske ja kerge, kurb ja rõõmus, pimedus ja valgus. Neil tuleb leppida nii hea kui halvaga ka iseendas, sest ilma üheta ei oleks teist.

Tuntud Kaksikud: Marilyn Monroe (1. juuni), Henry Kissinger (27. mai), John Kennedy (29. mai), Markii de Sade (2. juuni), Angelina Jolie (4. juuni), Donald Trump (14. juuni) jt.
VÄHK

Vähk saadeti Heraklest ründama, kui ta oma teist kangelastegu sooritas. Kui Herakles Hüdraga võitles, saatis Zeusi armukade naine Hera Vähi Heraklest kannast hammustama. Herakles astus Vähile peale ja purustas ta. Hera viis Vähi aga truu teenistuse eest taevasse. Teine müüt räägib kuldsete sarvedega hirvest. Künkal, kuhu Herakles tõi oma vägitegude viljad, oli kuldsete sarvedega emahirv. Heraklese ülesanne oli päästa emahirv Artemise käest ja viia templisse. Ta nägi sellega palju vaeva, aga tal ei õnnestunud hirve kinni püüda. Lõpuks laskis ta emahirvele noole jalga ja tassis süles templisse. Herakles arvas, et jahireeglite järgi kuulub haavatud hirv talle, jumalad käskisid aga hirve templisse jätta. Tagasi vaadates nägi ta, et hirv polnudki enam haavatud.
Vähil on emotsionaalne omandiiha, mis on tema otsingute ja kahevaheloleku motiiviks. See võib viia isegi kõige kallima inimese haavamise ja kahjustamiseni. Vähi emotsioonid on tema enesepettuse vili. Kui Vähk kardab kedagi või midagi kaotada, haarab ta selle järele pidevalt ja klammerdub ihalusobjekti külge. Hoolimata sellest, et ihaldatu on tal juba olemas ega kao kuhugi.

Tuntud Vähid: Walesi printsess Diana (1. juuli), Meryl Streep (22. juuni), Karl XII (27. juuni), Tom Cruise (3. juuli), Tom Hanks (9. juuli), Nikolai Tesla (10. juuli), Giorgio Armani (11. juuli), Gaius Julius Caesar (13. juuli), Harrison Ford (13. juuli), Rembrandt (15. juuli), Angela Merkel (17. juuli), Nelson Mandela (18. juuli) jt.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünnihoroskoop + horoskoop naisele


Horoskoop mehele + aastahoroskoop mehele


Saatus-tulevik horoskoop


Kaelakee: jäära tähtkuju


Kõrvarõngad


Seinapilt lõuendil või kapal: vee tilkumine


Seinakaunistus: lambipirn


Taldrikud (25 cm) (4 tk)


Kaelakee ja kõrvarõngad


Seinakaunistus: kotkas


Käevõru: amasoniit


Puldiga juhitav tuletõrjeauto - Merdedes-BenzNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused