Kuuhoroskoop Kaladele (eelmine kuu)

   « Eelmine kuu  |   Jooksev kuu

KALAD (20. veebruar – 20. märts)


VEEBRUAR 2024

Head päevad: 11, 13, 22 & 27
Halvad päevad: 2, 12, 23 & 25
Suhted head: Neitsiga
Suhted halvad: Amburiga
Armuasjad head: Kaaludega»» Kuuhoroskoop kõikidele tähemärkidele


Järgmine tekst on üldine horoskoop (kõikidele tähtkujudele sama). Oma tähtkuju kuuhoroskoopi saad lugeda järgmiselt lehelt, mille viite leiad pärast personaalseid horoskoobipakkumisi…

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Energiavarudega võib sellel kuul probleeme tekkida, mistõttu tuleks neid hoolikalt jagada, et kõik olulised asjad kenasti tehtud saaksid. Ära võta enda kanda liialt palju kohustusi ning ära tegele üheaegselt mitme asjaga.

Sihikindlus viib sellel kuul sihile. Rohkem tuleks keskenduda neile ettevõtmistele, mis ehk varem eriti hästi laabunud pole. Selles vallas on võimalik väga palju korda saata.

Rahaasjad võivad paljudele kujuneda päris headeks, samas nii mõnedki võivad kuulda halbu uudiseid rahaasjades. Rahaasjad kujunevad seda paremateks, mida mõõdukam oma rahaasjade korraldamisel oled.

Tööalased ettevõtmised on sellel kuul päris head. Sul tuleks mõelda sellele, kuidas oma tööasjad paremini toimima saada. Kasuks tuleks see, kui oleksid loomingulisem. See aitab välja jõuda paremate tulemusteni.

Inimsuhete vallas on oluline kannatlikkus. Inimesed Sinu ümber võivad olla küllaltki kriitilised, mistõttu on ka probleeme tavaliselt rohkem. Kriitikat tasuks võtta praegu võimalusena, et oma ettevõtmised paremaks ja efektiivsemaks muuta.

Hea aeg koduses elus mõningate muudatuste tegemiseks. See aga eeldab ka seda, et oleksid oma plaanid hoolikalt läbi mõelnud.

Ära unusta seda, et ka oma tervisele võiksid rohkem tähelepanu pöörata. Väga tähelepanelik tasuks olla libedusega ja igapäevaste toimetuste juures tervikuna, kuna vigasuste tekkimise oht on suur.

Horoskoop jätkub järgmisel leheküljel… Milliseks kujuneb käimasolev kuu Sinu tähtkujule, vaata pärast reklaami…

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Elukoha horoskoop


Saatuse analüüs + saatus-tulevik horoskoop


Kahe kuu horoskoop (päevade lõikes)


LED küünlad (2 tk)


Käevõru: laavakivi


Kaelakee: meritäht


Seinapilt lõuendil või kapal: Rõuge Suurjärv


Seinakaunistus: hobune


Tassid (4 tk) (400 ml)


Seinakaunistus: Päike


Tass, taldrik ja lusikas


Koera kujuke: tiigrisilmLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused