Test: see, millise joogi Sa pildilt valid, räägib Sinu kõige dominantsematest iseloomuomadustest

Iga inimese valikud ja otsused mõjutavad otseselt isiksust ja vastupidi. See teebki iga inimese käitumise eriliseks. See test näitab Sinu kõige dominantsemaid isiksuseomadusi.

Valiku tegemisel ära lähtu pildist, vaid alkoholi tüübist, mida eelistad.
Valik 1 – õlu

Oled oma olemuselt rõõmsameelne ning soovid elu võtta mänguna. Nii kaua kui Sinu elus ei ole esile kerkinud muresid või probleeme, saad päris kenasti hakkama. Kui aga kerkivad esile probleemid, võtad neid hirmtõsiselt, mis võib olulisel määral Sinu elu segama hakata. Muretsed palju ja stressirohkeid perioode on Sinu elus küllaltki palju. Kui vähegi võimalik, soovid aga elust rõõmu tunda ja pidutseda. Pöörad väga suurt tähelepanu kõikvõimalikele detailidele. Sulle on oluline see, et oleksid kursis kõige sellega, mis Sind ümbritsevas maailmas on toimumas. Teiste inimeste arvamused ei lähe Sulle eriti korda, sest pead oma tegemisi ainuõigeteks. Soovid oma ellu leida mitmesuguseid seiklusi. Üldiselt on Sinu energiavarud väga suured.
Valik 2 – vein

Oled väga seltskondlik inimene. Sulle meeldib pidutseda, pidusid ise korraldada ja pidudel käia. Oled väga jutukas inimene, kes ei väsi vestlustest, olenemata sellest, mis teemadel vestlused käivad. Saladusi Sa hoida arvatavasti ei oska. Pigem eelistad Sulle usaldatud saladused kiiresti edasi anda. Ihkad oma ellu pidevalt uusi kogemusi, mistõttu oled pidevalt sellkohaste võimaluste otsinguil. Oled küllaltki enesekindel inimene, mis aitab Sul elus märkimisväärseid tulemusi saavutada. Kui oled enda jaoks otsused langetanud, ei ole Sa valmis kergekäeliselt neid otsuseid muutma. Üldiselt teiste inimeste arvamus Sulle eriti korda ei lähe.
Valik 3 – viski

Oled tark ja uudishimulik inimene. Informatsioon, mida valdad on arvatavasti märkimisväärne. Samas teiste inimestega Sa seda informatsiooni ei jaga, mistõttu ei ole enamik inimesi teadlikud Sinu oskustest ja teadmistest. Oled seltskondlik inimene. Sulle meeldib teiste inimestega suhelda ja mõtteid vahetada. Oled sotsiaalselt märkimisväärsete teadmiste ja oskustega. Pigem eelistad siiski tegutseda üksiku hundina. Oma ettevõtmiste juures oled ettevaatlik ning väldid mõttetute riskide võtmist. Sõbrad ja tuttavad peavad Sind usaldusväärseks inimeseks. Oled ise intelligentne ning soovid, et Sind ümbritseksid samamoodi intelligentsed inimesed.
Valik 4 – viin

Oled rahuliku loomuga inimene. Oled vastutustundlik ning Sulle ei meeldi mõttetuid riske võtta. Elad üldiselt oma elu lihtsalt ning jahid pigem mugavust, kui võimatuid unistusi. Samas ei tähenda see sugugi seda, et Sa poleks ambitsioonikas. Sulle meeldib lihtsalt see, et kõik eesmärgid, mille endale sihiks sead, oleksid ka reaalselt elluviidavad. Oled oma eesmärkide elluviimisel alati väga sihikindel ning ei anna alla enne, kui plaanid on teostatud. Sa ei allu teiste inimeste survele, mistõttu võidakse Sind pidada vägagi egoistlikuks.
Valik 5 – rumm

Oled muretu ja rahulik inimene. Sa ei muretse kunagi asjatute asjade pärast. Oled alati liikvel, püüdes tegeleda kõikvõimalike uute eluvaldkondadega. Igavus ja rutiinsus on Sulle väga vastumeelsed. Sulle meeldib uurida, reisida ja lõbutseda. Oled inimene, kes on seltskondlikult väga aktiivne. Tihtilugu oled tähelepanu keskpunktis. Ehkki Sa seda teadlikult seda ei pruugi soovida, oled Sa seltskonnas magnetiks. Sinu isiksus on teistele inimestele vastupandamatu. Riietud moekalt, räägid kirglikult ja oled oma loomult mõistlik. Hoolid teistest inimestest ning kohaned kõikides situatsioonides kiiresti.
Valik 6 – šampus

Oled eriliste maitse-eelistustega inimene. Soovid oma elu elada kuninglikult, mis väljendub ka Sinu valikutes ja ostudes, alates riietest kuni autoni. Oled seltskondlikult aktiivne ja sõnaosav. Teiste inimestega suhtlemisel oled mõnevõrra hoolimatu ja kärsitu, öeldes tihtilugu asju, mida hiljem kahetsema pead. Oled oma eluga rahul, seda ka siis, kui asjad ei lähe päris ootuspäraselt. Tead, et suudad kõikvõimalikud probleemid ja takistused ületada. Suudad ka kõige keerulisemates situatsioonides säilitada optimistliku meelelaadi. Oma tegemiste  juures oled sihikindel. Eelistad plaane ellu viia tihtilugu hoopis teisiti, kui seda teised inimesed teevad.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop (armastuse otsijale)


Aastahoroskoop (saatus ja otsused)


Töö ja raha aastahoroskoop


Kaelakee: rodokrosiit


Kaelakee: mäekristall


Taro kaardid: Whispers of Love Oracle (ainult kaardid)


Kaelakee: tšarioot


Söögiriistade komplekt (24 tk) - Velaze


Kõrvarõngad: skorpion


Kaelakee: punane ahhaat


Seinapilt lõuendil või kapal: Tahkuna tuletorn


Tassid: Luxembourg (3 tk) - Villeroy & BochNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused