Naiselikkuse saladus

Tänapäeval soorollid ähmastuvad ja kipuvad läbi põimuma ning segi minema, aga kas see ka hea on, see on küsitav. Tõeline naiselikkus peitub inimese seesmises olemuses, mitte tema välises ilus. Ainult välise tuunimise abil seda ei saavuta. Füüsiline ilu võib olla ka külm ja tühi, iluravi protseduuride tagajärjel kipub kaduma tõeline isikupära. Kui mehed otsiks vaid välist iluga, siis piisaks kaunist kunstiteosest, aga see pole nii. On palju paare, kes püsivad õnnelikult koos ka siis, kui naise väline ilu on täielikult kadunud. Peab olema miski muu, mis inimesi koos hoiab ja õnnelikuks teeb. Ilmselt otsivad mehed naises inimlikku soojust. Soe ja helge olemus on rohkem väärt kui väline ajas kaduv ilu. Meestele sügaval hinges meeldivad naiselikud naised.
Keha eest hoolitsemine, isikupärane riietumise stiil, spontaansus ja elurõõm, pehmus ja soojus, väline graatsia, sisemine väärikus, leebe ja pehme jõud – neid omadusi ei tohi alahinnata. Just enda eest hoolimine annab märku, et naine hoolib ka mehe tähelepanust ja vajab seda. Enda eest hoolitsemine eeldab eelkõige puhtust, selleks ei pea kasutama ohtralt kallist kosmeetikat või uhkeldavat välist atribuutikat, mehed ei märkagi sageli selliseid asju. Ka mehed vajavad tähelepanu ja hooliv naine püüab tõsta mehe enesetunnet. Väga oluline oskus on kuulamisoskus. Rääkimine on enamasti igale naisele väga omane, vaid vähesed suudavad tõeliselt kuulata. Mees vajab, et teda kuulataks. Mehe hobisid ja tõekspidamisi toetades annab naine mehele võimaluse end mehena tunda.
Tõeliselt naiselikule naisele ei tee õige mees kunagi liiga ja võtab kaitsva hoiaku tema suhtes. Naiselikkus ei tähenda abitut orjameelsust, ka naisel peab olema selgroogu ning väärikust, et sirgelt seista. Isegi kui naine on targem ja suudab mehest asju paremini teha, ei pole mõistlik seda mehele avalikult nina alla hõõruda. Naine ei pea mehega võistlema, vaid peab teda täiendama ja targalt õigel kursil hoidma. Nad on ühe terviku kaks osapoolt, mis sobivad kõige paremini “trukknööbi” põhimõttel, ühe nõrkused on teise tugevused ja vastupidi. Koos püsivad nad hästi just seetõttu. Suhted ei pea olema kui võitlusväli, mehe egole mõjub hästi, kui naine oskab targalt tema ideid toetada ja oma tarkust ning nägemusi vaikselt mehe suurtele plaanidele juurde pikkida. Õige naine suudab mehe õigel hetkel ohtudest eemale tõmmata.
Mees on pea, aga naine on kael, mis pea õiges suunas keerab ja teda targalt juhib. Kuna naise kanda on soojätkamise roll, siis valib tark naine parima mehe ja jätab mehele alles tunde, et see on mehe enda valik. On naiselik tarkus ja mehelik tarkus, kumbki pole teisest võimekam, need tarkused täiendavad teineteist. Kui naine ütleb mehele, et ta on hea ja helde, siis mees seda ka tõestada püüab. Tark naine suudab mehe enda jaoks meelepäraseks voolida ja enda külge pikaks ajaks köita sel viisil, et mõlemad osapooled on rahul ja õnnelikud. Meestel on kaasasündinud kaitseinstinkt, nad soovivad seda välja näidata, aga loomult on nad “kütid”, nad tahavad võistlust ja “saaki” jahtida. Nad tahavad vaeva näha ja uhkust tunda. Tõeliselt naiseliku naise naeratuse nimel on tõelised mehed valmis alati võitlema, talle kuud ning tähti taevast alla tooma. Naine ei tohiks iialgi unustada, et kui kaob väline ilu, siis peab see ilu minema sissepoole. Ilusa hingega naised on surmani kaunid ja ligitõmbavad.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünnihoroskoop


Sobivus töökaaslasega


Karma analüüs


Söögiriistade komplekt (24 tk)


Taldrikud (27 cm) (3 tk) - Villeroy & Boch


Kaelakee: kaljukitse tähtkuju


Dekoratsioon: ametüst


Harley-Davidson 2015 Street Glide Special


Tekk (150 x 200 cm)


Söögiriistade komplekt (24 tk) - Velaze


Päikesepüüdja: koolibri


SkulptuurNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused