Egiptuse horoskoop: GEB (12.02-29.02, 20.08-31.08)

Nimi: GEB
Kuupäevad: 12. veebruar – 29. veebruar, 20. august – 31. august
Planeedid: Maa
Sobivad värvid: naistele oranž, meestele violetne
Võrdlus lääne astroloogia tähtkujuga: Veevalaja
Geb oli Egiptuse maajumal, esindades stabiilsust, püsivat liitu ja ühtsust.

Oled inimene, kes on kõikide oma ettevõtmiste juures põhjalik, väldid kiirustamist ning omad suurepäraseid teadmisi kõikidest nendest asjadest, millega seotud oled. Suudad tungida asjade sügavaimate tahkudeni, mis annab Sulle paljudes situatsioonides eelise teistega võrreldes.

Sulle meeldib elus edasi liikuda, sest paigalseis muudaks Sind rahutuks. Ehkki Sinu tähelepanu köidavad kõikvõimalikud uued võimalused ja tehnoloogiad, ei haara Sa kunagi kiirustades uutest asjades kinni. Tahad olla 100% kindel, et Sa neist kasu saad ja et need Sulle mingilgi moel kahju ei tekitaks.
Oled inimsuhetes väga mõistev ja püüad mõista teiste inimeste argumentide tagamaid. See peaks Sul suurepäraselt õnnestuma. Võimalik, et valid endale mingil eluetapil psühholoogi ameti või seod ennast poliitikukarjääriga.

Oled alati rahulik, näides teistele inimestele aeg-ajalt lausa tundetuna. Tegelikult oled Sa väga tundlik inimene, kuid oma tundeid Sa võib-olla kõige paremini väljendada ei oska.

Oled teiste inimeste jaoks väga usaldusväärne. Sulle usaldatakse vägagi sensitiivset informatsiooni, mida Sa kunagi teistele edasi ei räägi.
Oled inimene, kellele on väga oluline looduslähedus. Ühel või teisel viisil seod ennast loodusega, võib-olla valid endale loodusega seotud ameti. Ka koduses keskkonnas on Sinu ümber palju loodust: elukoht looduse keskel, aiandusega tegelemine, toataimede kasvatamine või on Sul suur hulk koduloomi.

Armastuse vallas oled Sa pigem passiivsem osapool. Sinu kõrvale sobiks paremini inimene, kes on aktiivse loomuga. Samas peab Sinu partner olema korraarmastaja ja täpne.

Sulle meeldib teiste inimestega mõttevahetuste pidamine. See võimaldab Sul paremini mõista, mis Sind ümbritsevas maailmas on toimumas. Jagad oma teadmisi ja oskusi meeleldi ka teistega, kuid saladusi oskad Sa hoida.
Mees

Sinu energiavarud on alati väga suured. Paned väga suurt rõhku oma ettevõtmiste planeerimisele. Mida detailsemalt on Sul plaanid paigas, seda kindlamalt ennast tunned. Riskide võtmine ei ole Sinu pärusmaa.

Oled teiste inimeste jaoks alati väga atraktiivne, seda ka vastassoo esindajatele. Partnerlussuhe loomine peaks olema Sulle kerge ülesanne.

Oled väga enesekindel. See enesekindlus nakatab ka kõiki neid, kes Sind igapäevaselt ümbritsevad. Eelistad oma eesmärkide poole liikuda koos teiste inimestega ning vastavalt sellele oled valmis tegema muudatusi oma plaanides ja soovides.

Oskad üldiselt saladusi hoida, kuid aeg-ajalt võid suures jutuhoos ühtteist ka soovimatult välja lobiseda.
Naine

Loodad peamiselt ainult iseendale. Oled väga haavatav ning teiste inimeste käitumine võib Sind haavata. Ümbritsed ennast ainult nende inimestega, keda täielikult usaldada saad ja kelle läheduses ennast kindlalt tunned.

Oma ettevõtmisi planeerid alati hoolikalt. Sulle ei meeldi eksida ja tagasilöökide keskele sattuda.

Oled suurepärane abikaasa oma mehele ja ema oma lastele. Oled partnerlussuhe loomisel arvatavasti aktiivsemaks osapooleks, astudes esimese sammu.

Koduga seonduvad tegevused on Sulle väga olulised. Sulle meeldib kodu kujundada ja selle muutmine hubaseks keskkonnaks.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse karma horoskoop


Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Suhtehoroskoobid


Klaaside komplekt lastele (3-osaline) - Ritzenhoff & Breker


Kõrvarõngad: rebased


Käevõru: ahhaat


Pealamp: Black Diamond Spot 350


Taro kaardid: Magick of You Oracle (koos raamatuga)


Kaelakee: lumiobsidiaan


Suhkrutoos lusikaga


LED küünlad (3 tk)


Ripats: sõnnNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused