Test: see, millise mäe Sa pildilt valid, räägib palju Sinu iseloomu kohta

Mäed on suursugused ja võluvad. Need on täis põnevust ja ohtusid. Mäed on maalilised ja aukartust avaldavad. Enamik inimesi vaatabki mägesid ainult piltidelt, soovimata minna mäestikesse füüsiliselt kohale.

Mägede vaatamine tekitab igas inimesed emotsionaalseid reaktsioone, mida mõned inimesed toovad rohkem esile kui teised. See, millist mäe pilti järgmistest eelistad, räägib palju ka Sinu iseloomu kohta, eelkõige Sinu alateadvusega seonduvast.
Valik 1

Oled oma iseloomult rahumeelne. Eelistad oma elu mööda saata rahus ja vaikuses. Seepärast eelistad elada maal teistest naabritest mõnevõrra eemal. See kindlasti ei tähenda seda, et sooviksid olla erak, kuid soovid, et Sinu kodu oleks mürast ja kärast vaba. Oled küllaltki kokkuhoidlik ning püüad kõik oma plaanid ja eesmärgid täita olemasolevate vahenditega. Sa pole inimene, kes tormaks ostma uusi abivahendeid, kui alustad mõne uue tööga. Keerulised ja stressirohked situatsioonid on Sulle vastumeelsed. Probleemide tekkimisel püüad need kiiresti lahendada. Tihtilugu valid probleemide lahendamiseks valed meetodid, mis lükkavad lihtsalt probleemid hilisemasse aega. Sa ei ole eriti ambitsioonikas inimene. Samas on Sinu väärtus meeldiv ja rahustav loomus, mis väga paljudele inimestele meeldib.
Valik 2

Oled väga iseseisev ja optimistlik inimene. Sa ei lase ennast mõjutada ning suudad suurepäraselt kriitikaga toime tulla. Võid olla küllaltki kangekaelne ning ei muuda oma otsuseid kergekäeliselt. Üldiselt ei lase Sa teiste inimeste arvamustel ja nõuannetel oma otsuseid mõjutada, kui oled enda jaoks asjad juba paika pannud. Mõnikord võib see aga tähendada seda, et sattud raskuste keskele. Aga see ongi Sinu õppimisprotsess. Sulle meeldib osa saada kõikvõimalikest uutest võimalustest ja katsumustest. Igav ja rutiinne elu pole Sinu jaoks. Aeg-ajalt lähed ka uutest võimalustest kinnihaaramisel liialdustesse. Eelistad üdiselt privaatsemat elu ja Sa vihkad konflikte. Väldid konflikte iga hinna eest, et need ei hakkaks segama Sinu rahulikku elukorraldust. Oled teistele inimestele ideaalne sõber ja oma partnerile suurepärane kaaslane.
Valik 3

Oled inimene, kellele meeldivad seiklused ja väljakutsed. Soovid elada oma elu iga päev nagu see oleks viimane. Vabadus on Sulle kõige olulisem ning Sa ei soovi alluda ühelegi reeglile. Ehkki oled üldiselt seadusekuulekas inimene, võib minna mõnikord seadustega ka pahuksisse, eriti kui need seadused on sellised, mis Sind liigselt pidurdavad. Otsid põnevust oma igasse päeva. Soovid võtta elult viimast ning isegi Sinu enda seatud piirangud pole sellised, mis Sind pidurdaksid. Seltskondlikult oled väga aktiivne. Sinu tutvusringkond on lai. Teiste inimestega suhtlemisel oled tihtilugu uhkeldav ja domineeriv. Oled väga spontaanne inimene. Kui mingi mõte tekib, siis Sa sellega ka tegelema asud. Püsivus pole Sinu tugevaim külg, mistõttu võivad paljud ettevõtmised pooleli jääda. Rahalised väljaminekud võivad olla Sul päris suured, kuna soovid endale hankida asju, mis Sinu mõtteis liiguvad.
Valik 4

Oled väga seltskondlik inimene ja seltskonnas alati tähelepanu keskpunktis. Sinu huumorimeel on hästi arenenud ning oskad seltskonnas vestlusi arendada. Samas ei ole Sa edev. Mõtled hoolikalt, kuidas riietuda ja millist välimust eelistada. Sa ei soovi jätta endast seltskonnas narri muljet. Sinu tutvusringkond peaks olema üsna suur. See tuleb Sinu aktiivsuse ja ettevõtlikkuse juures kindlasti kasuks, kuna Sinu ümber on inimesi, kellele toetuda saaksid. Elad ainult tänases päevas. Sa ei soovi elada minevikus ning ka mitte mõelda liigselt tulevikule, kus oleks palju tulevikueesmärke, mis niikuinii on raskesti saavutatavad. Sulle meeldib õppida, saada juurde uusi kogemusi ning kindlasti ka reisida. Kõik tegevused, mis annaksid Sulle võimaluse saada juurde uusi teadmisi ja kogemusi on Sinu silmis hinnatud. Keerulistel hetkedel ei usalda Sa praktiliselt kunagi fakte. Tegutsed sellistes situatsioonides oma sisetundest lähtuvalt.
Valik 5

Oled julge ja kartmatu. Elad oma elu üsna ebatraditsiooniliselt ja Sa ei hooli eriti sellest, mida teised inimesed Sinust ja Sinu ettevõtmistest arvavad. Oluline on see, et Sina ennast hästi saaksid tunda. Oled mõnes mõttes üksik hunt, kes kõnnib seda rada, mis talle on meelepärane. Sinu füüsiline ja vaimne vastupidavus on märkimisväärsed. Sulle meeldib see, kui saad oma eluteed käia mööda käimata teid. Oled loov ja uuendusmeelne, haarates kinni kõigest sellest, mis hetkel huvi pakub. Sa ei mõtle eriti palju sellele, milliseid eksimusi minevikus teinud oled ja mida sooviksid tulevikus korda saata. Võimalik, et Sul ei ole eriti palu tõelisi sõpru. Ehkki Sinu tutvusringkond võib olla suur, ei ole Sul kerge leida enda kõrvale selliseid inimesi, kellega ühist teed minna.
Valik 6

Oled introvertne inimene. Püüad vältida suuremaid rahvamasse, pidusid ja seltskondlikke koosviibimisi, kuna need kurnavad Sind ja viivad energiavarud Sinust välja. Veedad aega pigem üksinduses, naudid hetki teleri ees, käid looduses jne. Võimaluse korral teed seda kõike mõne toreda sõbraga, kuid vajadusel teed seda ka päris üksinda. Sulle meeldib palju mõtiskleda. Loed palju raamatuid, vaatad populaarteaduslikke filme jne. Oled sügavalt mõtlik ja empaatiline inimene. Otsustamisel pole Sa kunagi eriti kiire, vaid soovid kõik poolt- ja vastuargumendid läbi mõelda. Siiski tuleb aeg-ajalt ette ka hetki, kus teed otsuse suhteliselt kiiresti ja tormakalt. Seda võib eriti juhtuda rahalistes asjades, kui Sul tekib äkitselt soov endale midagi osta.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Armastuse karma horoskoop


Sünniratta kood


Padjakate 30 x 50 cm (1 tk)


Skulptuur: perekond


Seinapilt lõuendil või kapal: päikeseloojang Tallinnas


Käevõru koljudega


Käevõru


Käevõru: turmaliin


Taro kaardid: Guiding Light Oracle (koos raamatuga)


Kausid (22 cm) (4 tk)


Mälukaart: SanDisk Extreme microSD 32GB A1, 100 MB/s / 60 MB/s, class 10, UHS-I, U3, V30NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused