Must Kuu ehk Lilith

Must Kuu ehk Lilith on Kuu apogee, ehk Kuu orbiidi kaugeim punkt Maast. Lilith sümboliseerib Kuu nähtamatut poolt. Horoskoobis on see kiusatus, võrgutamine, ahvatlus, veetlus, inimest jälitav kurjus või pahe. Musta Kuu rolli mõistmine aitab mõista takistusi ja raskusi eluteel, see on inimese enda tumedam pool.

Valge Kuu ehk Selena on Kuu perigee, mis aitab valida inimesel ohutumat teed, annab kaitse välismõjude eest, annab sõnade ja tegude ühtsuse. Kõige huvitavam seis on, kui nad on samas märgis ja täpses konjunktsioonis. Inimesed kaotavad siis otsustamisvõime, milline on õige ja vale käitumine, ajavad hea ja kurja omavahel segi, iga otsus tuleb väga raskelt. Tuleb ette ka niisugust toimimisviisi, et inimene teeb küll halva teo, aga tunnistab hiljem oma viga ja püüab seda parandada.
Lilith on tugevalt seotud tumedama karmaga, on nagu võlupeegel, mis korjab üles kõik alateadlikud impulsid ja fokusseerib need kosmilisse “katlasse”, kus inimese tulevik kokku “keedetakse”. See on maitsestatud inimese isiklike hirmude, unistuste ja lootustega. Lilith ei ole alati “kuri nõid”. Kui inimese hinges puuduvad hirmud ja kummitused, siis kaotab Lilith tema üle võimu. Lilith soodustab salajaste negatiivsete seisude realiseerumist, toob pinnale alateadvuse kompleksid, karmaprobleemid, tema tumedama poole ja sisemised hirmud. Valik on inimese elus raskeim katsumus, kui inimene võtab täieliku vastutuse oma isikliku tuleviku eest, oma Saatuse eest. Mis ka ei juhtuks, süüdistada pole kedagi. Igaüks valib ise mehe või naise, elukutse, oma usu ja võimaluse teenida kas jumalat või saatanat. Planeet Chiron on haavade parandaja.

Must Kuu tähemärkides räägib midagi eelmiste elude kohta:

Must Kuu Jääras viitab sellele, et inimene võis olla seotud mõrvaga, on olnud eelmises elus piinatav või ise piinaja. Selles elus kas jätkab või parandab end. Kui ta valib halva tee, siis sureb varakult õnnetuse või mõrva läbi. Kui valib lunastuse tee, saab patud andeks. Võib olla alateadlik hirm relvade ees, võib kogeda relvade läbi ebameeldivusi, peaks karmi tippsporti vältima. Et püsida selles elus tasakaalus, on vaja arendada oma vaimu.

Napoleonil ja Leninil oli must kuu Jääras.
Must kuu Sõnnis viitab sellele, et inimene oli pankur või väga rikas, oli ka ihnus või kasuahne. Kui ta ka selles elus hakkab kokku kraapima varandust, siis ta kõrvaldatakse ja taassündi pole loota. Lunastuse puhul kogeb ta ise materiaalseid probleeme. Töö kaudu suurt raha ei saa, tihti on võlad ja ots-otsaga kokku elamine. Talle ei maksta võlgu tagasi, ta ei tohiks ise laenata ega laenu anda. Raha ja armastus on raskuspunktid, sest on armukade ja ahne.

Motoks on: Ära ahnitse!
Sellise seisuga oli Stalin.

Must Kuu Kaksikutes viitab sellele, et inimene pruukis valesti oma keelt, võis kalduda vargusele, oli hangeldaja, tagaselja rääkija või valetaja. Selles elus räägitakse teda ennast taga. Kui läheb lunastuse teed, peab ise sama kogema. Ohuks on lennuõnnetused või gaasiavariid.

Motoks on: Ära vasta kurjale kurjaga!
Brežnev ja Beria olid sellise seisuga.
Must Kuu Vähis viitab sellele, et inimene oli isamaa reetur, vanematega olid konfliktid või heideti ta perekonnast välja. Ka selles elus võib see juhtuda erilise põhjuseta. Lunastusena otsib selles elus perekonda ja kodu. Mõni võib sündida puudega või vanemad loobuvad temast. Selle elu ülesanne on pühenduda kodule, perele ja vanematele.

Selline seis oli Jekaterina II, Chopanil ja Puškinil.

Must Kuu Lõvis on seotud võimu kuritarvitamisega. Eelmises elus oli despoot või egotsentrik, karm ka laste suhtes. Lunastuseks kannatab selles elus ise teiste surve all. Huvitub vaid lastest, au ja kuulsus saabub alles pärast surma. Andekus äratab teistes kadedust, tasu selle eest ei saa. Sageli sünnitakse füüsilise puudega, ollakse väga õrna nahaga.

Motoks on: Ära roni võimu juurde, anna kõik lastele, ilma tänu ootamata!
Must Kuu Neitsis viitab, et on eelmises elus oldud bürokraat, pedant või varas. Inimene jättis teisi hätta, mõõtis teisi oma mõõdupuuga, suhtles vaid nendega, kes teda hindasid. Lunastuseks peab kogema, et sõbrad ei püsi või petavad. Lunastuse teel on tal vaenlasi, kes püüavad teda moraalselt hävitada. Arstid ja teadlased teevad vigu, rahasse ei tohiks sukelduda. Ohud meditsiini alal, võib sattuda liiklusõnnetusse, sattuda looduskatastroofi ohvriks.

Motoks on: Kannata kriitikat, kanna oma risti!Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Horoskoop naisele


Numeroloogia kalender


Aastahoroskoop (töö ja raha) ja numeroloogia - 39 lehekülge


Toidutermos: Thermos Stainless King


Roostevabast terasest kausid (3 tk)


Kilpkonna kujuke: labradoriit


Kaelakee: lõvi tähtkuju


Tekk (220x 240 cm)


LED küünlad (2 tk)


Pealamp: Black Diamond Spot 350


Võtmehoidja: puit


Taro kaardid: Amenti Oracle (koos raamatuga)Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused