Ülemuse horoskoop (Ambur)

Amburi tähtkujus sündinud ülemus on üsna otsekohene ja tihtilugu ka üsna kummalise käitumisega. Tal on suurepärane huumorimeel, kuid alluvatel võib olla raske aru saada, millal ta räägib asjadest tõsiselt ja millal mitte.

Ta on oma väljaütlemistes otsekohene, mistõttu võib ta oma alluvaid ebameeldivasse olukorda seada. Samas ei tee ta seda kunagi pahatahtlikult. Ta on oma käitumises mõnevõrra lapsik.

Ta on väga aktiivne ja ettevõtlik. Ta on pidevas tegevuses, otsides tööalasesse ellu uusi võimalusi ja väljakutseid. Ta ei karda katsumusi, mistõttu võib ta aeg-ajalt viia oma ettevõtte või organisatsiooni keeruliste probleemide keskele. Samas võtab ta seda kui elu lahutamatut osa.

Talle meeldib väga see, kui saab reisida. Tihtilugu ongi ta ametialastel reisidel. Ta oskab oma puhkust alati hästi korraldada, mistõttu on ta pärast puhkust puhanud ja rõõmsameelne. Talle ei meeldi see, kui teda puhkuse ajal häiritakse.
Niisama istumine ja arvuti taga passimine ei ole tema jaoks. Ta soovib olla aktiivne ja pidevas tegevuses. Ta pigem läheb ise kohale, kui suhtleb telefoni või e-posti teel.

Paljudele võib küll jääta mulje, et teda ei huvita, mis kontoris toimub, kuid tegelikult pole see sugugi nii. Ta ei näita seda lihtsalt välja, kuivõrd ta hoolib töökeskkonnast.

Väikestele asjadele tema tähelepanu ei pööra. Tema jaoks on oluline laiem pilt. Suure tõenäosusega leiab ta endale mõne alluva (tegevjuhi), kes peab tegelema igapäevaste rutiinsemate asjadega. Talle meeldib mõelda, ideid genereerida ja otsuseid langetada.
Amburi tähtkujus sündinud ülemusele on väga oluline on see, et ta saaks olla faktidega kursis. See aitab tal otsuseid langetada.

Alluvatega suhtlemisel on ta rõõmsameelne ja seltskondlik. Samas, nagu varem öeldud, võivad tema väljaütlemised mõningate alluvate tundeid haavata.

Amburi tähtkujus sündinud ülemusele meeldivad väga kõikvõimalikud diskussioonid, koosolekud ja mõttevahetused. Talle on oluline see, et ta saaks kuulda, mida alluvad ühest või teisest asjast arvavad. Ta ei karda ka tõsisemaid vaidlusi, et seeläbi jõuda parimate lahendusteni. Koosolekutel võib kasutada oma huumorimeelt üsnagi teravalt ja kes teda ei tunne, võib ennast vägagi ebameeldivalt tunda.
Amburi tähtkujus sündinud ülemusele ei meeldi see, kui teda kritiseeritakse. Ehkki tema võib olla alluvate suunas kriitiline, ei tähenda see seda, et see talle endale meeldiks.

Talle ei meeldi see, kui tööalases keskkonnas arenevad intriigid ja probleemid. Ta teeb päris suuri jõupingutusi selleks, et tööalane keskkond oleks harmooniline. Ta võib karistada päris karmilt neid, kes intriigi üles puhuvad.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse soodsad ajad


Aastahoroskoop (armastuse otsijale)


Karma analüüs + saatuse analüüs


Taro kaardid: Astral Realms Crystal Oracle (koos raamatuga)


Seinakaunistus: koolibri


Porsche Macan


Seinapilt lõuendil või kapal: lumikellukesed


Kaelakee: maasika kvarts


Kaelakee: ingel


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Söögiriistade komplekt (60 tk) - WMF


Tass (10 cm) - Maxwell & WilliamsNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused