Nendest tähtkujudest naised toovad oma partneri ellu rohkesti õnne

Kas oled kunagi mõelnud sellele, kas Sinu partneri sodiaagimärk võiks mängida rolli ka Sinu saatuse kujundamisel? Astroloogias on see kindel seisukoht, et teatud sodiaagimärgid toovad oma partneri ellu teistest rohkem õnne ja positiivsust. Millised tähtkujud need aga on?

Jäär

Jäär on väga loominguline. Talle meeldivad seiklused. Tema tuline energia toob partneri ellu rohkesti põnevust ja uusi võimalusi. Jäär oskab hoida oma partnerit liikumises, ka siis, kui partneril peaksid tekkima elus probleemid. Jäära elujõu abil on võimalik raskused kiiresti ületada. Jäär ei karda raskusi ja katsumusi. Ta süstib positiivset energiat ka oma partnerisse, mis tagab partnerile võimaluse elus läbi lüüa ja ka majanduslikult heale järjele jõuda.
Lõvi

Lõvi tähtkujus sündinud naist mõjutab Päike. Seetõttu on ta karismaatiline ja suurepäraste juhtimisvõimetega. Just tänu Lõvist naise võimekusele avanevad ka tema partnerile mitmesugused uued võimalused. Lõvi on seltskondlikult aktiivne, tema tutvusringkond on lai. Tänu oma tutvusringkonnale on tal võimalik oma partnerit tutvustada mõjukatele inimestele. Lõvist partneri magnetiline isiksus meelitab nii tema enda kui ka tema partneri ellu uusi võimalusi, sest ta tunneb “õigeid inimesi”.

Kaalud

Kaosega täidetud maailmas on Kaaludest naisel ainulaadne võime harmoonia ja tasakaalu loomiseks. Kaaludest naine toob oma ellu õnne ja stabiilsust ka kõige tormilisematel hetkedel. Kaalude võime konflikte lahendada on laialt tuntud. Ta aitab oma partneril kainelt mõelda ja seeläbi kasulikke otsuseid langetada. Seeläbi on partneril võimalik elus saavutada oluliselt paremaid tulemusi ja olla seeläbi õnnelik. Ka on Kaaludest naise tutvusringkond üsna suur. Vajadusel saab Kaaludest naine oma partneri kokku viia vajalike inimestega, luues seeläbi võimalusi ja eeliseid ning tagades suurema õnne oma partnerile.
Skorpion

Skorpionist naine on suurepärase intuitsiooniga ja salapäraselt võluv. Ta on äärmiselt sihikindel ja oskab märgata asju, mis teistele inimestele tihtilugu märkamatuks jäävad. Skorpionil nakatab oma sihikindluse ja julgusega vähemal või suuremal määral ka oma partnerit, muutes ka tema ajapikku julgemaks ja sihikindlamaks. Rasketel hetkedel oskab Skorpionist naine kiire taiplikkus ja intuitsioon langetada otsuseid, mis võivad partnerile tunda keerulistena, kuid Skorpionist naisele mitte. Tema intuitsiooni tasub partneril alati usaldada, sest tegemist on nagu kompassiga, mis aitab partneril õigeid valikuid teha ja õnne poole liikuda.

Ambur

Amburist naine on alati optimistlik. Ta on inimene, kes suudab kõikides situatsioonides näha positiivseid aspekte. Selline positiivsus on nakkav kõikidele neile, kes teda ümbritsevad, eelkõige tema partnerile. Amburist naine sillutab teed oma partnerile uskumatutele võimalustele. Ambur mõjutab oma partnerit võtma riske, seda ka siis, kui tema partner ei ole loomult riskide võtja. Ambur aitab oma partneril muutuda sihikindlamaks ja järeleandmatumaks.
Veevalaja

Veevalaja on visionäär, olles tihtilugu omast ajast ees. Tal on väga uuenduslik mõtlemine ning see mõjutab väga olulisel määral ka tema partnerit. Olgu tegemist karjääri puudutava otsusega või elumuutva projektiga, aitavad Veevalajast naise ebatavalised ideed ja lahendused viia tema partner ootamatu eduni. Veevalaja on positiivse meelelaadiga ning mõjutab positiivselt alati ka oma partnerit, olgu olukord nii halb kui tahes. Veevalajast naise kõrval suureneb tema partneri enesekindlus ja ettevõtlikkus, seeläbi suureneb edu ja õnn.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Nimemuutuse mõju eluteele + Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Elukoha horoskoop


Numeroloogia kalender


Seinakaunistus: naised (4 tk)


Kaelakee: kuukivi


Seinapilt lõuendil või kapal: vesi ja õli


Seinapilt lõuendil või kapal: Pakri pank


Seinakell


Seinapilt lõuendil: Suur Munamägi


Merkaba täht: rodoniit


LED küünlad (3 tk)


Kaelakee: sõnni tähtkujuNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused