Taro kaart tänaseks päevaks

Mis on päeva taro kaart?

Taro kaartide kasutamine on levinud väga paljude inimeste seas. Üheks võimaluseks on Taro kaarte kasutada selleks, et saada teada, mida eesootav päev endaga kaasa toob. Mida inimene päeva Taro kaardi kirjeldusest leiab, sõltub paljuski selle inimese hetkeolukorrast. Probleemide korral otsitakse vastuseid probleemidele jne. Päeva Taro kaart pakubki pilguheitu konkreetsesse päeva ja energiat igapäevaste asjadega toimetulemiseks.

Rohkem infot Taro kaartide kohta leiad siit »

  ÜLDINE:
« Üleeile | « Eile | Täna | Homme »
  ARMASTUS:
« Üleeile | « Eile | Täna | Homme »
  TÖÖ JA RAHA:
« Üleeile | « Eile | Täna | Homme »
  TERVIS:  
« Üleeile | « Eile | Täna | Homme »Lisalugemist tänaseks, jooksvaks nädalaks ja kuuks

HOROSKOOBI ESILEHT – päev, nädal, kuu lisad

INGLITE SÕNUM TÄNASEKS JA HOMSEKS
Millele juhivad Sinu tähelepanu inglid täna? Inglite sõnum on Sinu teejuhiks tänasesse päeva. Iga inimese Kaitseingel annab igale inimesele konkreetsema sõnumi, mida teha või tegemata jätta. Antud juhul on tegemist üldiste sõnumitega, millele võiks rohkem tähelepanu pöörata ja millest hoiduda?


PÄEVA NUMBER NUMEROLOOGIA JÄRGI
Numeroloogia annab vihjeid selleks, milliseks kujuneb meie aasta, kuu või päev. Sellel lehel võtame käsitluse alla Sinu tänase ja homse päeva mõjud, arvestades Sinu sünnikuupäeva. Saad teada, milliseks päev kujuneb, mida võid oodata ja mida tuleks vältida.

Käsitlust leiavad järgmised teemad: üldmõju, raha, armastus, töö, tervis.


TÄNA SÜNDINUD INIMESE ISELOOMUSTUS
Milline on konkreetsel kuupäeval sündinud inimene? Milline on tema iseloom, millist tööd talle meeldib ja sobib teha, milline inimene on ta armuelus.


HEKSAGRAMMID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Tänapäeval kasutatakse heksagramme selleks, et saada keerulistes olukordades nõuandeid ja soovitusi, et seeläbi leida parimad lahendused tekkinud probleemidele. Heksagrammide kasutamine annab mitmeid vihjeid sellest, millised on võimalused konkreetsel ajahetkel, kuid kuidas üks või teine asi konkreetses olukorras välja kukub, sõltub inimesest endast. Loe pikemalt I Chingil põhinevat ennustust tänase päeva kohta.


TARO KAARDID ÜLEEILSEKS, EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Taro kaartide kasutamine on levinud väga paljude inimeste seas. Sama palju kui on inimesi, nii palju on ka Taro kaartide kasutusviise. Üheks võimaluseks on Taro kaarte kasutada selleks, et saada teada, mida eesootav päev endaga kaasa toob. Loe pikemalt tänase päeva Taro kaardi kohta.


RUUNID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Ruunid on vanade germaanlaste tähestik. Ennekõike ongi tegemist olnud tähestikuga, kuid ruune on kasutatud ka selleks, et nende poole pöörduja saaks paremini oma elus eesmärke püstitada ning nende poole liikuda. Ruunid toovad nende poole pöördujani toetuse kosmilisest teadvusest. Mida räägivad tänase päeva ja Sinu tegemiste kohta ruunid.


FENG SHUI NÕUANDED EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Miliseid nõuandeid annab Sulle Feng Shui tänaseks päevaks. Mida saaksid teha teisiti, et Sinu plaanid õnnestuksid ning et saaksid tunda ennast õnnelikumana. Mida soovitab Feng Shui Sulle järgmistes valdkondades: karjäär, rahaasjad, armastus. Milliseid soovitusi annab Sulle tänaseks päevaks Feng Shui?


BIORÜTMID
Biorütmide teooria põhineb sellel, et meie sünnihetkel alustavad kõik tsüklid liikumist null positsioonist. Kõik tsüklid alustavad liikumist meie sünnihetkel positiivses suunas. Pärast seda kui tsükkel on saavutanud maksimumi alustab see vähenemist. Kui tsükkel on saavutanud miinimumi, on meie energiatase miinimumis.


INGLITE SÕNUMID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Millele juhivad jooksval nädalal tähelepanu inglid? Millele võiks rohkem tähelepanu pöörata ja millest hoiduda?


HEKSAGRAMMID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad I-Ching heksagrammid jooksvaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, töö, raha, tervis, perekond jne.


TARO KAARDID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad Taro kaardid käesolevaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, karjäär, raha ja investeerimine, tervis jne.


RUUNID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad ruunid selleks nädalaks armastuse, inimsuhete, töö, raha, tervise, perekonna ja teistes valdkondades.


KUU MÕJUD JOOKSVAKS NÄDALAKS
Kuu mõjud jooksvaks nädalaks. Kuidas Kuu mõjutab inimeste emotsionaalsust, käitumist ja reaktsioone erinevatele sündmustele.


TARO KAARDID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jookval kuul Taro kaartide ennustuse järgi: armastus, suhted, kodu, perekond, töö ja karjäär, raha, tervis?


RUUNID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jooksval kuul ruunide ennustuse järgi? Armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.


NUMEROLOOGILISED VÕNKED JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata sellel kuul numeroloogia järgi erinevates valdkondades: armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.


Taro kaart tänaseks (üldine)

ÜLDINE - Laupäev, 22.06.2024 - MÕÕGAD 3

Ettevaatlikum tasuks olla täna kõikvõimalike otsuste langetamisel. Oled mõnevõrra tormakas, soovides kõike ja kohe. See aga viib Sind mitmesuguste riskide võtmiseni, millest tegelikult eemale peaksid hoidma. Kui oled oma sammud hoolikalt läbi mõelnud ja tegevused ette planeerinud, hoiad ennast eemale probleemidest ja tagasilöökidest.

Suhtlemine on praegu väga olulisel kohal. Jaga julgemalt oma mõtteid ja ideid, kuid väldi tormakust oma väljaütlemiste juures. Väga oluline on see, et oleksid nö. paksema nahaga, sest täna võivad muidu teiste inimeste väljaöeldu Sind tõsiselt haavata.

Jälgi hoolikalt, kellega suhtled, sest Sind võidakse mõne inimese poolt väga olulisel hetkel alt vedada. Eriti tähelepanelik peaksid selles osas olema lepingute sõlmimisel. Parem oleks lepingud täna üldse sõlmimata jätta.
Tänane päev toob kaasa mitmesuguseid väljakutseid ja raskusi. Üldiselt on need raskused Sinu enda tekitatud, kuna dramatiseerid asju seal, kus Sa seda tegelikult tegema ei peaks.

Ehkki tänane päev on keeruline ja täis väljakutseid, tuleb siiski meeles pidada seda, et tänased sündmused õpetavad meile midagi olulist. Oluline on nendest õppetundidest midagi õppida ja eluga edasi liikuma hakata. Pessimism ja nukrutsemine midagi head endaga kaasa ei tooks.

Täna tuleks oma igapäevaste tegevuste juures jälgida seda, et kõik oleks kenasti tasakaalus. Samuti on olulisteks märksõnadeks ausus ja õiglus. Seda tuleks oma igapäevaste tegevuste juures rohkem meeles pidada. Ära valeta, ära anna lubadusi, mida Sa täita ei kavatse, ära räägi taga jne.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 214 lehekülge


Kahe inimese numeroloogiline analüüs ja kokkusobivus


Horoskoop mehele + aastahoroskoop mehele


Skulptuur


Kristallide tükikesed (tsipsid): roheline aventuriin


Kaelakee: lasuriit, kollane tiigrisilm


LED küünlad (3 tk)


Nõude komplekt lastele (3-osaline) - Ritzenhoff & Breker


Padjakate 40 x 40 cm (4 tk)


Kaelakee: sodaliit


Padjakate 50 x 50 cm (4 tk)


Padjakate 40 x 40 cm (2 tk)Lehed ( 1 / 16 ): 1 23 ... 16Järgmised »

Seotud postitused