Mida näitavad koera kõrvad, silmad ja suu?

Koer on pereliige, mistõttu on väga oluline mõista tema soove ja tujusid. Mida rohkem koeraga tegeletakse, seda kergem on temaga hakkama saada, seda selgemini ta end väljendab. Koera miimikat ja kehakeelt tähelepanelikult jälgides võib saada teavet selle kohta, mida ta tunneb. Koera silmad, suu ja kõrvad on väga ilmekad.

Kui koer kõrvu kikitab, siis näitab ta üles valvsust ja tähelepanu. Ta püüab aru saada, mida temalt oodatakse. Lidus kõrvad näitavad ähvardust. Eriti siis, kui koer ka hambaid näitab või isegi uriseb, tuleb olla ettevaatlik. Lidus kõrvad võivad ka hirmu väljenduseks olla ja ka hirmunud koer võib rünnata. Kui koera kõrvad on lidus ja lõuad suletud, siis tunneb ta end ebakindlalt või kardab. Oma lemmikkohal lamades võivad tema lontis kõrvad näidata aga hoopis seda, et ta tunneb end hästi ja on täiesti rahulik.
Õnneliku koera silmad on rõõmsa ilmega, läikivad, terased ja tähelepanelikud. Koera pilk on sel juhul lahke ja sõbralik, ta usaldab inimest. Kui ta vaatab otsa pea pisut viltu, siis püüab ta aru saada, mida temalt täpsemalt oodatakse. Sellises poosis ootab ta ka jalutuskäiku või seda, et keegi temaga mängiks. Selline pea asend näitab alati tähelepanelikkust. Suured silmad, mille puhul isegi silmavalge on näha, näitavad koera hirmu. Kui koera silmis on kuri pilk, siis peaks tema pilku vältima. On ohtlik vaadata otse silma võõrale kurjale koerale, ta võib seda rünnaku soovina tõlgendada.

Kui koera suunurgad on ülespoole ja kõrvad on kikkis, siis on tal mängutuju. Ta nagu naerataks. Kui ta seejuures saba liputab ja siia-sinna kargleb, tahab ta joosta ja mürada. Kui ta seejuures hambad paljastab ja kulmu kortsutab, on see hoiatus. Sel juhul miski talle ei meeldi. Kui ta lisaks ka uriseb ja karvad turjal turris on, siis tuleb temast eemale hoida, ta on valmis ka hammustama. Siis ei tohi teha järske liigutusi, tuleb vältida otse silmavaatamist. Sellise loomaga tohib rääkida rahustava, tasase ja monotoonse häälega ja talle ei tohi selga keerata, ta võib rünnata ka seljatagant. Mõnikord valdavad looma segased tunded, siis võib ta küll saba liputada, aga kõrvad on lidus ja pilk pole lahke. Ta ei tea täpselt, mida teha ja kuidas toimida. See näitab, et ta ei usalda inimest.
Hauguvad koerad pigem enda julgustamiseks ja teise poole hirmutamiseks, ohtlikult kurjad koerad ei tee haukumisega kõva kisa, nad lõrisevad või urisevad. Rünnata võib just selline koer, kõvasti haukuv koer enamasti seda ei tee. Koera ei tohi kunagi segada söömise ajal, siis ta nalja ei mõista.

Koer on võimeline ära õppima suure hulga sõnadega väljendatud korraldusi, oskab suurepäraselt oma peremehe kehakeelt lugeda, saab aru hääletoonist ja pilgust, kas temaga ollakse rahul või mitte. Ta tajub inimese energiavälja, eriti hirmuenergiat. Kuna koer on karjaloom, siis valib ta perekonnas alati ühe dominantse isiku, kellele kuuletub kõige paremini. On väga raske juhus, kui ta ennast hakkab dominantseks pidama ja karja juhina käitub.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Reisihoroskoop üheks kuuks


Suhte analüüs ja võimalused (kvaliteet)


Taro kaardid: Heavenly Bodies Astrology (koos raamatuga)


Kaelakee: elevant


Käevõru


Padjakate 40 x 40 cm (2 tk)


Padjakate 30 x 50 cm (1 tk)


Kaelakee: sõnni tähtkuju


LED küünlad (3 tk)


Kaelakee: ema ja tütar, roos


Tööriistakomplekt: 120-osalineNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused