Põlisameeriklaste horoskoop: karu (22. august – 21. september)

Põlisameeriklaste kultuuris mängib horoskoop olulist rolli. Horoskoop kajastab sügavat sidet looduse ja inimese vahel. Põlisameeriklaste horoskoop tugineb loomamärkidel, mis kannavad edasi tähendusi ja õpetusi. Iga märk omab erilist sõnumit, mis räägib inimese iseloomust ja elutest. Kõik märgid peegeldavad põlisameeriklaste usku, et inimelu on tihedalt põimunud loodusega ja inimese teekond läbi elu toimub läbi universumi mustrite.

Põlisameeriklaste horoskoop ei ole pelgalt ennustamisvahend, vaid pigem spirituaalne teejuht, mis aitab inimestel paremini mõista oma isiklikke omadusi, püüdlusi ja suhet maailmaga. Loomamärkide kaudu antakse suuniseid, kuidas leida tasakaalu ja visadust. Põlisameeriklaste horoskoop on tarkuste ja õpetuste allikas, mis aitab inimestel avastada oma isiklikku teekonda looduse ja vaimse maailma tähendustes.

Sinu sünnikuupäev määrab, millise looma märk Sind esindab.
KARU

Ajavahemik: 22. august – 21. september
Ilmakaar: lääs
Element: maa
Kristall: ametüst
Karu sümboliseerib põlisameeriklaste kultuuris tugevust, tarkust ja sügavaid tundeid looduse vastu.

Oled inimene, kellel on väga suured jõuvarud ja oled äärmiselt vastupidav kõikides situatsioonides. Raskusi Sa ei karda ning ega Sa neile eriti ei mõtlegi. Oled tugev nii füüsiliselt kui vaimselt. Takistuste ületamine on Sulle kerge ülesanne, kuna Sa ei vaeva ennast muremõtetega. Probleemide ja takistuste tekkimisel lihtsalt asud neid lahendama ja ületama.

Uued teadmised ja kogemused on Sulle väga meeltmööda. Otsid pidevalt võimalusi selleks, et oma teadmisi ja oskusi täiendada. Sa ei tee seda seepärast, et peaksid seda igapäevases elus niivõrd vajalikuks, vaid seepärast, et Sulle lihtsalt meeldib tark olla.

Side loodusega on Sulle väga oluline. Liigud arvatavasti palju looduses, matkates, marju või seeni korjates vms. Võib-olla ongi nii, et oma suured energiavarud saad just looduses liikumisest. Looduses viibimine aitab Sul tagada oma sisemist tasakaalu.
Oma ettevõtmiste juures oled kaalutletud ja rahulik. Kiireid otsuseid Sa ei langeta, sest vajad aega, et vajalikud faktid kokku koguda. Kui soovid, siis oled elus vägagi edukas ning suudad olulisemad plaanid kenasti ellu viia.

Tasakaal rahaasjades on Sulle ülioluline. See on ka Sinu suurimaks haavatavaks kohaks, sest vähesed rahalised ressursid muudavad Sind haavatavaks.

Perekond ja kodu on Sulle olulised. Pöörad perele ja kodune suurt tähelepanu, tehes kõik selleks, et pere saaks elada hubases ja meeldivas kodus.

Teiste inimestega suhtlemisel oled mõnevõrra tagasihoidlik. Oled suuteline oma mõtteid ja ideid teiste inimesteni viima. Teed seda viisil, mis teistele väga meeldib. Oleksid suurepärane õpetaja, kui selle ameti endale valima peaksid.

Lähedaste, sõprade ja sugulaste käekäik läheb Sulle väga korda. Oled alati nende jaoks olemas, valmis vajadusel neid toetama ja julgustama. Võimalik, et tegeled ka heategevusliku tööga.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünnihoroskoop + Isiksuse analüüs hiina astroloogia järgi


Millest räägib Sinu nimi?


Aasta horoskoop (armastus ja suhted) + aasta horoskoop (armastuse otsimine ja leidmine)


Taldrikud (27 cm) (4 tk)


Kõrvarõngad: vähk


Taldrikud (22 cm) (4 tk)


Kausid (15 cm) (4 tk)


Merkaba täht: kambaba jaspis


Pealamp: Black Diamond Storm 400


Päikesepüüdja: 3 tk


Hundi kujuke: mäekristall


Vaagnad (2 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused